dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

839 900 zł72 m² 11 665,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

588 792 zł51 m² 11 475,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

695 356 zł74 m² 9 396,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Chcesz kupić gotowe mieszkanie od developera? Nie masz wkładu własnego? Skorzystaj z rodzinnego kredytu mieszkaniowego. Zadzwoń - umów się na spotkanie. Spełnij swoje marzenie - zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Piątkowo,Poznań

635 000 zł71 m² 8 993,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ul. Jasielskiej w Poznaniu. Bliskość zieleni, nowoczesne budownictwo i funkcjonalny układ wnętrza sprawiają, że to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

400 000 zł29 m² 13 937,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w mieszkanie! Kawalerka z balkonem - idealna na wynajem. Zakup bez pcc i prowizji Kupujesz bezpośrednio od developera Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

631 000 zł53 m² 11 905,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe własnościowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Kameralne osiedle o niskiej 3-piętrowej zabudowie, zlokalizowane w zacisznej części Poznania w dzielnicy Grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

434 806 zł38 m² 11 415,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,09m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

560 721 zł57 m² 9 906,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie masz wkładu własnego? Skorzystaj z rodzinnego kredytu mieszkaniowego. Zadzwoń - umów się na spotkanie. Spełnij swoje marzenie - zamieszkaj na Ratajach! Mieszkanie z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie z tarasem i ogródkiem oraz widokiem na zieleń! Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z ogródkiem, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

453 443 zł42 m² 10 722,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,29m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Starołęka,Poznań

764 912 zł66 m² 11 505,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny nadwarciańskie! Przy osiedlu park z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

439 990 zł36 m² 12 256 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Budynek gotowy, oddany do użytkowania. Zakup bez pcc i prowizji Kupujesz bezpośrednio od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

661 400 zł71 m² 9 366,95 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabaty dla zdecydowanych Klientów! - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

649 800 zł53 m² 12 260,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla Ciebie. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

550 776 zł51 m² 10 705,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcesz kupić mieszkanie na kredyt? Nie masz wkładu własnego? Skorzystaj z rodzinnego kredytu mieszkaniowego. Zadzwoń - umów się na spotkanie. Spełnij swoje marzenie - zamieszkaj na Winogradach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

508 900 zł46 m² 11 063 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 33 m2, w stanie deweloperskim. Inwestycja znajduje się blisko terenów zielonych, z świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Junikowo,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w stanie deweloperskim. Inwestycja znajduje się blisko terenów zielonych, z świetnym dojazdem do centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

479 436 zł39 m² 12 230,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie masz wkładu własnego? Skorzystaj z rodzinnego kredytu mieszkaniowego. Zadzwoń - umów się na spotkanie. Spełnij swoje marzenie - zamieszkaj na Naramowicach! Mieszkanie z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

395 991 zł36 m² 11 015 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 35,95 m2 na 4 piętrze na jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Poznania, podolanach. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

605 330 zł55 m² 10 996 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Spełnij swoje marzenie - zamieszkaj na Winogradach! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w promocji. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

701 887 zł74 m² 9 528,74 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

510 201 zł41 m² 12 443,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 41m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

529 900 zł50 m² 10 705 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 80,67 m2, w stanie deweloperskim. Inwestycja znajduje się blisko terenów zielonych, z świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

586 890 zł52 m² 11 286,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowana ofertę dla Ciebie!. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

604 500 zł63 m² 9 593,72 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabat dla zdecydowanych Klientów! - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

742 016 zł60 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja na Jeżycach, to Twoje Wymarzone Miejsce do Życia! W promocyjnej cenie! Lokalizacja: jeżyce, poznań Oddanie do użytku: II kwartał 2026 roku Opis Inwestycji: przedstawiamy naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

545 700 zł46 m² 11 863 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

627 666 zł60 m² 10 531,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

443 875 zł37 m² 12 141 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 36,56 m2 na 5 piętrze na jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Poznania, podolanach. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

525 050 zł44 m² 11 798,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Załączone wizualizacje prezentują przykładowe możliwości aranżacyjne wykończenia wnętrza mieszkania. Dla kupującego istnieje możliwość wykończenia lokalu zgodnie z projektem architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

594 500 zł49 m² 12 132,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

599 990 zł62 m² 9 615,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam 4-pokojowe mieszkanie z tarasem. Budynek gotowy, oddany do użytkowania. Zakup bez pcc i prowizji Kupujesz bezpośrednio od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja.