dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

580 060 zł42 m² 13 863,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, dostępne Mieszkania na Jeżycach. Idealne dla Ciebie! Położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jeżyce, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Grunwald,Poznań

899 900 zł83 m² 10 842,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegrze

Rataje,Poznań

642 072 zł65 m² 9 899,35 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz ustawnego, w dobrej lokalizacji, nowego mieszkania? zapraszam - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji - obsługa kredytowa Nowopowstające osiedle na Ratajach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

454 000 zł42 m² 10 735,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabaty dla zdecydowanych Klientów 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

902 455 zł74 m² 12 228,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam 4-pokojowe mieszkanie z tarasem wykończone "pod klucz" przed developera. Zakup bez pcc i prowizji Kupujesz bezpośrednio od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

885 193 zł78 m² 11 402,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowego mieszkania 4 pokojowego o powierzchni 77,63 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogozińska

Smochowice,Poznań

700 000 zł71 m² 9 810,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania z dobrym dojazdem do centrum? To idealna okazja! Oferujemy przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 71,3 m , które łączy bliskość do Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Umultowo,Poznań

415 000 zł35 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach - Umultowie Idealne dla/pod: studenta, singla pary na start wynajem/booking -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

702 000 zł72 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla Ciebie. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Rataje,Poznań

704 388 zł74 m² 9 518,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i zapytaj o dostępność i szczegóły oferty. Apartament gotowy do odbioru! 2 balkony. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Starołęka,Poznań

700 000 zł66 m² 10 646,40 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Starołęka - nowozabudowywana dzielnica Poznaniaków , mieszkanie : przestronna trójka z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

702 145 zł62 m² 11 270,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja na Jeżycach, zobacz! Twoje Wymarzone Miejsce do Życia! Lokalizacja: jeżyce, poznań Oddanie do użytku: IV kwartał 2025 roku Opis Inwestycji: przedstawiamy naszą nową inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotowo

Luboń,Poznań

649 000 zł63 m² 10 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

703 095 zł66 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem- jasne, przestronne w układzie kwadratowym, z widokiem na zieleń - to gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Żegrze,Poznań

726 000 zł65 m² 11 205,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w zielonym sercu miasta - inwestycja oddana do użytkowania! Szukasz idealnego miejsca do życia? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! 272 komfortowe mieszkania w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Warszawskie,Poznań

2 600 000 zł175 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Poszukujesz nieszablonowej i wygodnej nieruchomości z segmentu Premium? Zależy Ci na spokojnej lokalizacji w Poznaniu z dostępem do lasu, jeziora czy rzeki? Oferta nowego, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

507 265 zł44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Winiary,Poznań

845 676 zł61 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia pozwoli Ci wygodnie mieszkać, bez stresu i bez dodatkowych wydatków? Apartament M4 przy ul. Rejtana to gotowa przestrzeń - idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

614 754 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

758 000 zł50 m² 15 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

670 000 zł71 m² 9 488,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ul. Jasielskiej w Poznaniu. Bliskość zieleni, nowoczesne budownictwo i funkcjonalny układ wnętrza sprawiają, że to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Naramowice,Poznań

635 817 zł60 m² 10 686 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokojowe gotowe do odbioru mieszkanie. Zadzwoń i zapytaj dostępność oferty. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Położenie nieruchomości zapewnia doskonały dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Naramowice,Poznań

737 306 zł67 m² 10 996,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokojowe. gotowe do odbioru mieszkanie. Zadzwoń i zapytaj dostępność oferty. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Cena przed rabatem 945 264 złotych. Rabat 207 958.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

497 890 zł46 m² 10 823,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilczy Młyn,Poznań

746 500 zł60 m² 12 441,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Rabaty dla zdecydowanych Klientów! posiadam W ofercie inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Garbary,Poznań

469 000 zł28 m² 16 607,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam Cię do zapoznania się z Rezydencją Garbary Oferujemy na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Rezydencja Garbary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

659 600 zł50 m² 13 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie premium. Ogródek o powierzchni 25 m2. Promocja - 2 miejsca postojowe W hali garażowej gratis! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

703 095 zł66 m² 10 636,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie, poznań Jeżyce. Zadzwoń i zapytaj o dostępność. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc! Wysoki standard wykończenia mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

588 792 zł51 m² 11 475,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

507 159 zł51 m² 9 983,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie, poznań Jeżyce. Zadzwoń i zapytaj o dostępność. Ogródek 27 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc! Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

560 000 zł46 m² 12 211,10 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie w świetnej lokalizacji na Ratajach o powierzchni 45,86m2 + loggia 5,4m2. Ekspozycja - salon od strony południowo-wschodniej co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

605 000 zł55 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

673 000 zł65 m² 10 353,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

748 615 zł74 m² 10 157,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowy apartament, zlokalizowany na Poznańskich Jeżycach. Zadzwoń i zapytaj o dostępność i możliwy rabat. Ogródek 40 metrów, loggia 8,30 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

509 421 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026