dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

835 924 zł54 m² 15 572,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w ścisłym Centrum Poznania w rewitalizowanej kamienicy z 1895 Działyńskich to elegancka i spokojna ulica jednokierunkowa, obsadzona po obu stronach drzewami. Spacerując,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

741 628 zł74 m² 10 041 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

828 000 zł69 m² 12 040,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z panoramą miasta - gotowe do odbioru Umów się na spotkanie - uzyskaj rabat do 1.000zł/ mkw. Promocja ograniczona czasowo! Kupujesz bezpośrednio od developera. Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

686 326 zł74 m² 9 294 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem. Miejsce postojowe w obniżonej cenie. Promocja ograniczona czasowo! Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Winiary,Poznań

845 675 zł61 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu - bez stresu, remontów i pośredników? Apartament M4 przy ul. Rejtana to gotowa przestrzeń do życia i idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

633 573 zł59 m² 10 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rabatem - gotowe do odbioru. Miejsce postojowe w promocji. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

433 668 zł34 m² 12 636 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

519 433 zł52 m² 9 973,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

2 779 822 zł100 m² 27 728,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w ścisłym Centrum Poznania w rewitalizowanej kamienicy 1895 Mieszkanie narożne z piękną przeszkloną kopułą Działyńskich to elegancka i spokojna ulica jednokierunkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

1 182 910 zł82 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowy penthouse z dużym tarasem! Podwyższony stan deweloperski - gotowy do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu ze słonecznym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Winiary,Poznań

791 466 zł57 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania od zaraz! Apartament M19 w Rezydencji Rejtana to nowoczesna, 3-pokojowa przestrzeń stworzona dla osób, które cenią styl, komfort i wygodę życia w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

620 491 zł63 m² 9 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

728 879 zł58 m² 12 500,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! funkcjonalny układ pomieszczeń super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

547 230 zł54 m² 10 190,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

708 192 zł52 m² 13 708,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem- jasne, przestronne, ustawne, z widokiem na zieleń - to gwarancja codziennego komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

391 101 zł28 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka W nowej inwestycji oferta cenowa tylko W tym tygodniu! zadzwoń już dzisiaj I dokonaj rezerwacji kontakt codziennie godz. 9:00 - 21:00 W swojej ofercie prowadzę całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

963 160 zł43 m² 22 467 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w ścisłym Centrum Poznania w rewitalizowanej kamienicy z 1895 Mieszkanie dwukondygnacyjne, działyńskich to elegancka i spokojna ulica jednokierunkowa, obsadzona po obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

585 524 zł52 m² 11 232 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

569 687 zł50 m² 11 330,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

640 568 zł56 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

owoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe wyszpachlowane i gotowe do wykończenia. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

645 000 zł42 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy Poznańskiego Junikowa. To kameralne osiedle, tuż obok potoku Junikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

748 270 zł83 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Budynek 5 pięter, winda, domofon, plac zabaw, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

458 980 zł38 m² 12 239,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w promocji. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

1 121 000 zł72 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 4-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Zalety nieruchomości : Ogrzewanie podłogowe w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Starołęka,Poznań

413 021 zł39 m² 10 620,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio bez prowizji bez pcc 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Poznaniu - Starołęka | Okazyjna cena! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

554 245 zł55 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

owoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

446 900 zł40 m² 11 172,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

1 578 872 zł74 m² 21 362,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w ścisłym Centrum Poznania w rewitalizowanej kamienicy z 1895 Mieszkanie dwukondygnacyjne, taras z widokiem na miasto Działyńskich to elegancka i spokojna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

449 655 zł39 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

498 000 zł30 m² 16 392,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Komfortowa kawalerka zlokalizowana w Centrum miasta, a dokładniej przy ul. Garbary Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze, 6 piętrowej kamienicy. Na metraż (30,38 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

422 884 zł39 m² 10 882,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

609 890 zł62 m² 9 758,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

551 264 zł57 m² 9 657,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

708 000 zł73 m² 9 698,63 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne