dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

427 670 zł36 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu, na styku Naramowic i Winograd Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Serafitek

Rataje,Poznań

389 050 zł25 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Super lokata kapitału. Szybki zwrot z inwestycji. Pod wynajem krótko lub długoterminowy. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

479 324 zł40 m² 11 983,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyłom

Poznań,wielkopolskie

61 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Naramowice,Poznań

325 500 zł27 m² 11 927,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

O% pcc od dewelopera Zadzwoń 8-20! najtańsza kawalerka w Poznaniu - została już tylko jedna Znajdziesz tu niewielką ale funkcjonalną kawalerkę. Mieszkanie jest komfortowe i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

477 000 zł36 m² 13 436,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

495 664 zł41 m² 11 989,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje I Dwustronne z ciekawym układem I Promocyjna Cena I Obiór styczeń 2026 , bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, bez prowizji Nowa inwestycja inwestycja doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegrze

Rataje,Poznań

457 985 zł38 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio atrakcyjne 2 pokojowe na poznańskich Ratajach Bez prowizji Bez pcc Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

446 600 zł38 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

616 813 zł58 m² 10 688,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, która znajduje się przy ul. Ptasiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim, 3 - pokoje, znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Naramowice,Poznań

332 530 zł28 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ostatnia kawalerka w bardzo ładnej Inwestycji! promocja 351 650 zł -> 332 529,60zł najnowsza inwestycja w Poznaniu => zarezerwuj! -> darmowa pomoc i fachowe doradztwo w wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łazarz,Poznań

684 838 zł44 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywna inwestycja! najtańsze 2 pokojowe mieszkanie w całej inwestycji! Sprzedaż nowej ekskluzywnej inwestycji w doskonale skomunikowanym miejscu na mapie Poznania- w myśl 15 minutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

788 732 zł67 m² 11 826,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z ogródkiem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

447 700 zł38 m² 11 837,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

725 389 zł67 m² 10 826,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Naramowice,Poznań

461 000 zł42 m² 11 057,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 3 min pieszo od tramwaju! Bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Brak podatku pcc - 0%** Polecam nowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

693 612 zł39 m² 17 858,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? To mieszkanie z potencjałem. Zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy wyposażonej w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 282 636 zł128 m² 10 008,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem! Idealne dla dużej rodziny lub inwestora pcc 0% Prowizja 0% Brak ukrytych kosztów hot oferta! stara cena: 1 322 661,78 zł nowa cena: 1282 636.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

489 700 zł36 m² 13 602,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy 2 pokojowe mieszkanie oddane do użytku, na poznańskim Grunwaldzie, w okolicy licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Rataje,Poznań

349 050 zł25 m² 13 906,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

O% pcc od dewelopera Zadzwoń 8-20! ostatnia najtańsza kawalerka Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 25,1 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

41 m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na Winogradach - nowoczesne osiedle, spokojna okolica i bardzo dobra komunikacja z centrum Poznania. Uwaga - tylko u mnie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

312 100 zł26 m² 11 957,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka | 26,1 m | balkon | 2 piętro | idealna pod najem Na sprzedaż nowa, kompaktowa kawalerka z balkonem, zaprojektowana idealnie pod rynek najmu - funkcjonalny układ, nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | ogródek 24 m | grunwald | cisza I zieleń | gotowe Na sprzedaż nowe, gotowe mieszkanie na Grunwaldzie, w kameralnej zabudowie - z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

303 100 zł27 m² 11 102,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

722 000 zł64 m² 11 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

502 000 zł39 m² 12 881,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Co za oferta! 2 pokoje z garderobą - pięknie ustawne -balkon - szybki tramwaj - super komunikacja Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

416 000 zł32 m² 13 206,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

606 000 zł51 m² 11 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

892 008 zł73 m² 12 269,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

427 000 zł36 m² 11 994,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka z balkonem Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 35,60 m Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

425 000 zł36 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Top oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 2 pokoje Z ogrodem - nowe osiedle - klucze - gotowe Obsługa inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

687 459 zł65 m² 10 576,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2 + duży balkon 7,37m2, położone na II piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania na przestrzał z przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

725 460 zł67 m² 10 827,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

526 721 zł44 m² 12 036,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta! Zakup od dewelopera | bez prowizji | Posiadam w sprzedaży również inne mieszkania w tej inwestycji. Link do filmu (przykładowe mieszkanie w tej inwestycji) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

562 587 zł48 m² 11 801,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży - przestronne 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Na sprzedaż oferuję komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 511 692 zł155 m² 9 729 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 6 pokojowe z dwoma balkonami - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i jasne mieszkanie o dużej powierzchni,.