dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

720 820 zł62,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji! Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,89 m² 13 008,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego położonego w Poznaniu przy ul Hawelańskiej. Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji deweloperskiej która jest gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

456 150 zł30,41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Stacja Krzywa 14 to kameralny budynek wielorodzinny realizowany w Poznaniu, w obrębie Górczyna. Inwestycja obejmuje zaledwie 13 mieszkań, co gwarantuje spokojną atmosferę i większą.

Szczegóły ogłoszenia

2 132 990 zł125,47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży apartamenty inwestycyjne w centrum Poznania - Jeżyce przy ul.Kraszewskiego 1-4 pokojowe 28.99m2 - 125m2 w cenie już od 424 278 zł netto (możliwośc odliczenia 23 % VAT). To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

409 000 zł31,27 m² 13 079,63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup kawalerka gotowa do odbioru Informacje telefoniczne 9:00-20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! Jeśli szukasz mieszkania, które stoi gotowe tu.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł32,01 m² 12 870,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - zamieszkaj bez czekania mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowego rabatu. Kawalerka 32,01 m na 1 piętrze, balkon 5,56 m . 0% prowizji, 0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

403 000 zł31,27 m² 12 887,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup kawalerka gotowa do odbioru Informacje telefoniczne 9:00-20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc - Zakup bezpośrednio od dewelopera! Jeśli szukasz mieszkania, które stoi gotowe tu.

Szczegóły ogłoszenia

583 000 zł45,24 m² 12 886,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej! 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Informacje telefoniczne 9:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł59,72 m² 13 194,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowego rabatu Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera.