dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

577 739 zł41,27 m² 13 999,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

700 500 zł56,54 m² 12 389,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł40,91 m² 11 879,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja! 2 pokoje 40 m na 3. piętrze w Naramowicach Klucze 06.2026! Nowoczesny budynek z widną, oraz miejscem postojowym w hali garażowej! Kredyt z nami? Dorzucamy rok ubezpieczenia.

Szczegóły ogłoszenia

535 350 zł41,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

633 574 zł58,61 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji! Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł27,70 m² 12 924,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

560 250 zł41,50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł57,61 m² 11 959,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe oddane - świetny standard - widok na las - niskie 3 piętrowe budynki Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

840 027 zł76,38 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma ogródkami w Poznaniu Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł35,11 m² 12 332,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

477 600 zł42,49 m² 11 240,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

775 060 zł59,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy nowe apartamenty przy największym poznańskim parku przy Grunwaldzie 1-3 pokojowe 28,73 m2 - 60 m2 w cenie już od 413 000 zł Bezpośrednie sąsiedztwo nowego, 12-hektarowego parku! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

399 103 zł28,68 m² 13 915,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Inwestycji prezentuje nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem i szybkim terminem odbioru. Funkcjonalny układ o powierzchni 44,92 m został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

588 900 zł39,34 m² 14 969,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,34m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 861 zł36,01 m² 11 965,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,01 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

987 609 zł75,39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zakupu dwóch kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 75,39m2 , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej (przy Rynku Jeżyckim).

Szczegóły ogłoszenia

576 316 zł43,71 m² 13 185 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży od ręki dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 43,71 m2. Zielony Żurawiniec to nowoczesne osiedle położone na bogatych.

Szczegóły ogłoszenia

767 620 zł54,83 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w jednej z najbardziej przyjemnych, cichych i kameralnych dzielnic Poznania. Niedaleko pętli Junikowo, blisko lasu, przy samej naturze w cichej uliczce. Kameralny blok, widok.

Szczegóły ogłoszenia

523 000 zł46,10 m² 11 344,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Zakup odo dewelopera wyjątkowa okazja- rabat 30 000 zł! nowa cena Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach! Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

551 520 zł45,95 m² 12 002,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

510 099 zł43,44 m² 11 742,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje 43 m , 3 piętro - balkon od zachodu! Sklepy, tramwaj, szkoły i tereny zielone - wszystko pod domem. ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 001 zł90,03 m² 1 439 001 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania/ apartamentu w topowej historycznej kamienicy, wyśmienicie odrestaurowanej i w doskonałej prestiżowej lokalizacji z windą Zobacz! Uwaga, w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

391 665 zł28,67 m² 13 661 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: - duże przeszklenia i południowa ekspozycja sprawiają, że jest jasno i przyjemnie przez większość dnia - salon z aneksem ma ponad 20 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł68,70 m² 11 906,84 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Starołęka, to.

Szczegóły ogłoszenia

342 400 zł28,30 m² 12 098,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój | 28,30 m | parter | idealne pod inwestycję | super dojazd do centrum Kompaktowe, bardzo ustawne 28,30 m z wyraźnie wydzieloną strefą dzienną i funkcjonalną łazienką 5,02.

Szczegóły ogłoszenia

427 670 zł35,60 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to.

Szczegóły ogłoszenia

519 639 zł41 m² 12 674,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje - standard 2026 - bez podatku I prowizji! Zainwestuj w komfortowe 40,82 m na wysokim piętrze z widokiem na nowoczesną architekturę! To nie jest kolejna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

552 400 zł48,60 m² 11 366,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

436 887 zł32,26 m² 13 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z tarasem w Poznaniu Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Jeżyce, to.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,87 m² 14 544,87 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka zaprojektowana z myślą o funkcjonalności! Szukasz własnego mieszkania, które będzie świetnym początkiem na rynku nieruchomości lub bezpieczną inwestycją pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

517 525 zł41 m² 12 622,56 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 41m2 + balkon 5,56m2. Mieszkanie położone jest od strony południowo-wschodniej , ma 3 okna w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

404 300 zł31,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt z przyrodą (park.

Szczegóły ogłoszenia

1 261 474 zł109,64 m² 11 505,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży pakietu trzech mieszkań inwestycyjnych z trzema balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł104,42 m² 8 571,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 104,42 m2 z balkonem położone na parterze w nowym bloku 2024 roku. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym 28,86 m2 - Pokój 11,09 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł42,99 m² 10 909,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc > budynek oddany do użytku <. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji "osiedle Mateckiego" dewelopera.