dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

510 582 zł40 m² 12 764,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera rabaty dla zdecydowanych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

643 719 zł70 m² 9 195,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

589 430 zł57 m² 10 355,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

345 300 zł28 m² 12 197,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

495 000 zł41 m² 12 073,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapytaj o finansowanie i otrzymaj dodatkowy 1% rabatu! Uwaga. Możliwość wykończenia pod klucz. Układ pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym 19,76 m2 z wyjściem na balkon 4,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej sypialni z oknem - idealna dla pary, studenta lub na start! Odbiór już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

481 394 zł41 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które jest dobrze zaprojektowane, z doskonałą lokalizacją, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, w dodatku jest gotowe do odbioru- warto zainteresować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

370 545 zł29 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

359 647 zł29 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Winogrady,Poznań

406 510 zł31 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która znajduje się w centrum nowo powstającego osiedla, znajdującym się przy ul. Hawelańskiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

724 800 zł66 m² 10 995,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,92 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Starołęka,Poznań

526 084 zł47 m² 11 270 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem i ogródkiem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Junikowo,Poznań

1 015 065 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dużym tarasem, która znajduje się przy ul. Ziębickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

583 800 zł55 m² 10 614,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

394 338 zł32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z tarasem i ogródkiem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

457 700 zł38 m² 12 102,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży i pięter! klucze do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

596 000 zł54 m² 11 059,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z ogrodem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

648 111 zł63 m² 10 340 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z garderobom i balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

444 219 zł37 m² 12 160,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

426 000 zł36 m² 11 856,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje z balkonem | funkcjonalny układ | 35,9 m Świetny układ 2-pokojowego mieszkania - idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut i wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rataje,Poznań

395 000 zł32 m² 12 320,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc! bez prowizji! nowa inwestycja! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 1 pokojowego mieszkania z ogródkiem na Ratajach. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

737 762 zł74 m² 10 018,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

461 374 zł40 m² 11 543 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

425 136 zł31 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury, a jednocześnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

496 047 zł41 m² 12 048,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży i pięter! Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

699 500 zł70 m² 9 978,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie z antresolą i dużym tarasem Przestronne mieszkanie z antresolą i dużym tarasem - wyjątkowy układ przypominający nowoczesny loft, gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

854 130 zł62 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokoje mieszkanie o powierzchni 61,67 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji w klimatycznej dzielnicy, która łączy miejski rytm z sąsiedzką atmosferą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

430 861 zł36 m² 11 965 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,1 m2 w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera klucze gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

503 010 zł42 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

535 276 zł40 m² 13 381,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

535 453 zł43 m² 12 590 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera mieszkanie: oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

702 776 zł57 m² 12 305,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i garderobą w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

495 194 zł40 m² 12 367,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży i pięter! Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

673 000 zł70 m² 9 614,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - oszczędź też na pcc! Ostatnie wolne lokale w nowoczesnej inwestycji na Ratajach w Poznaniu - odbiór kluczy już w maju! Dlaczego warto? Szybki odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

463 000 zł41 m² 11 317,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 40,91 m | szybki tramwaj do centrum Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia: 40,91 m Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

663 000 zł60 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

409 000 zł35 m² 11 796,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Najtańsze 2 pokoje na poznańskich Naramowicach! okazja cenowa- świetna lokata kapitału! Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego zaledwie 3 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

934 586 zł83 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026