dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z balkonem Poznań, naramowice ul. Rubież Twój azyl w kameralnej zabudowie z szybkim dojazdem do centrum Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł34,22 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków - inwestycja blisko centrum , w pobliżu Cytadela , Warta.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 265 zł54,85 m² 20 770,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością lokalizacja W samym sercu Poznania, przy ul. Zielonej 5, powstała inwestycja, która łączy prestiżową lokalizację z kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

400 332 zł28 m² 14 297,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera idealne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,42 m z balkonem, położona na Winogradach - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

743 000 zł55,06 m² 13 494,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w kameralnej zabudowie Poznań, naramowice ul. Rubież Marzysz o własnym M z prywatną przestrzenią i z szybkim dojazdem do centrum? Te cztery wyjątkowe lokale to.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł36,06 m² 12 922,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! 2 pokoje 36m2 z balkonem! mp w hali! zobacz na żywo! -zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta- >posiadam w ofercie także.

Szczegóły ogłoszenia

548 500 zł44,64 m² 12 287,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Narożne i doskonale doświetlone 2 Pokoje 44 m , 2 piętro - balkon od zachodu! Sklepy, tramwaj, szkoły i tereny zielone - wszystko w zasięgu spaceru. ->zadzwoń 7 dni w tygodniu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

687 232 zł58,24 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój apartament w sercu Szklarskiej Poręby nie pobieramy prowizji od kupującego O inwestycji: kompleks trzech nowoczesnych budynków: - budynek A - ukończony (wszystkie lokale wyprzedane) -.

Szczegóły ogłoszenia

657 078 zł58,84 m² 11 167,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie nowe 2-pokojowe mieszkanie w młodej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

489 445 zł40,45 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,45 m , zlokalizowane na 2. piętrze inwestycji Unii Lubelskiej 4 w Poznaniu. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe gotowe mieszkania w cenie już od 403 383 zł (31m2 - 60m2) przy ulicy naramowickiej/lechickiej.Na terenie osiedla znajduję się Dino i Biedronka.Przystanek autobusowy i tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 872 zł73,48 m² 21 487,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestiż i luksus Poznaj nieruchomość, która redefiniuje pojęcie luksusu w historycznej tkance miasta. Ten przepiękny, dwupoziomowy apartament znajduje się w całkowicie zrewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

414 880 zł25,93 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Rataje, to.

Szczegóły ogłoszenia

578 198 zł22,60 m² 25 584 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartamenty w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w samym sercu Poznania przy Starym Rynku, około 240 m od Starego Browaru. Nowoczesna i elegancka bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł35,72 m² 11 926,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę komfortowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 35,72 m , położonego na jednym z nowszych osiedli w dzielnicy Poznań - Naramowice. To doskonały wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł59,26 m² 10 715,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł42 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy Parku Chopina! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w całkowicie odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Poznania, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

474 100 zł40,73 m² 11 640,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Możliwość wejścia na budowę! Mamy w ofercie wszystkie mieszkania z tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

711 088 zł71,18 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap

Szczegóły ogłoszenia

799 947 zł59,48 m² 13 449,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania 3 pokoje z aneksem kuchennym | 2 balkony każdy po 2,85 m2 | wysoki standard wykończenia Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

496 267 zł38,59 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Własnościowe mieszkanie na nowym osiedlu - dzielnica Winogrady w Poznaniu. Mieszkanie nowe z gwarancją dewelopera. Planowany czas zakończenia budowy to styczeń 2026 roku. Pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

674 150 zł48,32 m² 13 951,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,32 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie wykończone 'pod klucz'. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł34,66 m² 12 550,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inwestycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

785 280 zł69 m² 11 380,87 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m + przestronna loggia 7,90 m , położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

767 692 zł65 m² 11 810,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2 + dwa duże balkony. Układ mieszkania na przestrzał z salonem i kuchnią od strony południowej. Mieszkanie posiada doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

496 099 zł40,95 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,95m2 znajdujące się na 2. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

742 678 zł46,71 m² 15 899,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnej inwestycji w dobrze skomunikowanej części Wildy. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym oddzielna sypialnia łazienka przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

339 990 zł28,67 m² 11 858,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe Mieszkanie 1-pokojowe - Idealne na Start lub pod Wynajem! (0% pcc, 0% Prowizji) Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub swojego pierwszego M ? Mamy ofertę, która zamyka temat dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 093 276 zł91,19 m² 11 988,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 4 pokojowego mieszkania z ogrodem od południa o powierzchni 91,19 m2 na parterze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

563 880 zł50,80 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł45,51 m² 10 942,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,51 m2 na kameralnym osiedlu mieszkaniowym ja_sielska na poznańskich Podolanach. Jeśli chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

661 757 zł70,61 m² 9 372 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie czteropokojowe o pow. 70,61m2 znajdujące się na 2 piętrze nowego budynku. Dodatkowo 2 balkony. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Dzwoń teraz.

Szczegóły ogłoszenia

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,18m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

403 000 zł31,27 m² 12 887,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

561 451 zł39,40 m² 14 250,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2.pokojowe 39,4m2, znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji PREMIUM Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł49 m² 13 612,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Sprzedam mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie z 2023 r. przy ul. Jasielskiej w Poznaniu. Bezpośrednio - bez dodatkowych prowizji! (pośredników zapraszam wyłącznie ze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39,85 m² 14 805,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 39,85 m | parter | prywatny ogród ok. 111,30 m Układ obejmuje: - salon z aneksem kuchennym (25,76 m ) z wyjściem do ogrodu, - sypialnię (8,60 m ), - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

562 587 zł47,67 m² 11 801,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa o wysokim standardzie: - elegancka, ponadczasowa architektura - podziemna hala garażowa - balkony i ogródki do mieszkań - lokale usługowe na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł86,10 m² 11 265,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | antresola | taras 18 m Przestronne mieszkanie z antresolą i dużym tarasem idealne dla osób szukających elastycznego układu. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

2 251 398 zł118,82 m² 18 947,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Stylowa inwestycja w centrum Poznania, która łączy nowoczesne rozwiązania, wysoki standard i atrakcyjne położenie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.