dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

389 420 zł28,77 m² 13 535,61 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa na poznańskich Jeżycach - odbiór już w II kwartale 2026 roku. Budynek w końcowej fazie realizacji, trwa etap rezerwacji mieszkań. Kupujący: nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39,86 m² 14 801,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę mieszkania - funkcjonalnego 2-pokojowego lokalu z dużym prywatnym ogrodem, położonego w kameralnej zabudowie w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Malty. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

537 732 zł45,96 m² 11 031 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła -salon ma niespełna 24 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

677 952 zł69,91 m² 9 697,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa Okazja - Ostatnie Mieszkania! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i brak podatku pcc! To realne oszczędności już na starcie oraz pełne bezpieczeństwo transakcji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 244 150 zł118,82 m² 18 886,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament Premium 118 m z Tarasem | Centrum Poznania | 0% Prowizji Wyjątkowy, przestronny apartament w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 573 zł63,31 m² 17 352,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachowana frontowa ściana budynku zabytkowej kamienicy, za którą powstają całkiem nowe, wyjątkowe, unikatowe apartamenty z segmentu premium. Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł28,67 m² 11 855,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka | 28,67 m | kompaktowy układ Funkcjonalna kawalerka o optymalnym metrażu - idealna na start lub jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

518 250 zł41,95 m² 12 353,99 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 41,95m2 znajdujące się na 7. piętrze nowego budynku. Układ lokalu z wygospodarowaną garderobą. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również.

Szczegóły ogłoszenia

458 735 zł39,89 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inewstycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

811 318 zł62,18 m² 13 047,89 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,18 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

775 060 zł59,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

738 270 zł56,79 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Polanka 21 to połączenie nowoczesnego budownictwa i odrestaurowanej willi z lat 30. XX wieku. Położona w północno-wschodniej części Poznania łączy w sobie to, co.

Szczegóły ogłoszenia

690 410 zł69,08 m² 9 994,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

884 217 zł71,50 m² 12 366,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,5m + taras o powierzchni 14m2, położone na V piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

390 500 zł33,09 m² 11 801,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł37,14 m² 12 114 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

"maksimum przestrzeni, minimum kompromisów - N172" Szukasz idealnego startu w Poznaniu lub bezpiecznej lokaty kapitału? To mieszkanie łączy w sobie nowoczesną architekturę z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

511 714 zł40,58 m² 12 610 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do mieszkania pokazowego! Mieszkanie gotowe do odbioru II kwartał 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

583 800 zł54,98 m² 10 618,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,98 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

749 296 zł66,69 m² 11 235,51 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

790 147 zł64,90 m² 12 174,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

433 581 zł36,62 m² 11 840,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,62 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

758 523 zł69,91 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 69,91 m2 na nowym osiedlu przy ulicy Wagrowskiej w Poznaniu. Rozkład pomieszczeń: przedpokój (10,70 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

662 023 zł73,64 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, przestronne mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny w zielonej części Podolan bez prowizji i podatku pcc Najważniejsze atuty oferty Oferta bez prowizji dla kupującego Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

425 272 zł31,27 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję przytulną, dobrze rozplanowaną **kawalerkę** o powierzchni **31,27 m ** położoną na **5. piętrze** (w 8-piętrowym budynku z windą) na Winogradach. To idealne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł117,22 m² 6 823,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis Oryginalne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117 m , usytuowane na pierwszym piętrze oraz wysokim poddaszu w budynku o nowoczesnym projekcie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

339 200 zł25,62 m² 13 239,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która znajduje się w nowym bloku mieszkalnym przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 057 671 zł62,10 m² 17 031,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poznań Centrum - Premium 3 pokoje obok Cytadeli i Starego Rynku Ostatnia szansa na zakup mieszkania w prestiżowej lokalizacji bez prowizji i podatku pcc. Doskonała Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

425 900 zł35,93 m² 11 853,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | 35,93 m | funkcjonalny układ Ustawne mieszkanie 2-pokojowe - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez.

Szczegóły ogłoszenia

694 144 zł58 m² 11 968 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zachęcam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze nowo wybudowanego 4 piętrowego budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

570 360 zł45,69 m² 12 483,26 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,69 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

547 250 zł44 m² 12 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m2 z tarasem o powierzchni 12,66m2. Lokal ma ustawny salon z aneksem z wyjściem na piękny taras, dużą sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Pokój dzienny ma dużą ilość światła i sensowną.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł41 m² 11 951,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje - standard 2026 - bez podatku I prowizji! Zainwestuj w komfortowe 41 m na bezpiecznym wysokim parterze (poczucie prywatności jak na 1. piętrze). To nie jest kolejna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

642 022 zł70 m² 9 171,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe - powierzchnia 70m2 z dwoma balkonami od stron sypialni oraz salonem z aneksem kuchennym z małym ogrodem. Idealne jako mieszkanie inwestycyjne lub dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

992 623 zł70,15 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Nowoczesne i Funkcjonalne 3 Pokoje. Kupujesz bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

629 118 zł49,93 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

673 365 zł69,96 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja! Cena: 9 625 zł/ m2 Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 69.96 m2 z ogródkiem i 2 balkonami ( wysoki parter) w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 46m2 + balkon 5,24m2. Układ 2 pokojowy z przestronnym salonem z aneksem i komfortową sypialnią. W budynku znajduje się windą,.

Szczegóły ogłoszenia

553 566 zł40 m² 13 839,15 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji - świetna propozycja dla siebie lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pięknie położone mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,5m2 + dodatkowo balkon, położone na 6 piętrze w budynku z windą. Ustawny salon z aneksem kuchennym ma.