dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Naramowice,Poznań

917 076 zł88 m² 10 421,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż, doskonale zaprojektowane i przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem 9m2, położony na IV piętrze w budynku o niskiej zabudowie. Do państwa dyspozycji będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe dwa pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! Kameralna zabudowa dla wymagających Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji Polecamy mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Garbary,Poznań

1 517 942 zł89 m² 17 055,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament na ostatnim piętrze w samym sercu Poznania - zaledwie 5 minut spacerem od Starego Rynku. Pokój dzienny z aneksem o powierzchni, aż 36m2, 3 ustawne sypialnie, a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

410 000 zł30 m² 13 621,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

403 000 zł31 m² 12 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

306 000 zł26 m² 11 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż świetna kawalerka na poznańskich Naramowicach. Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji Polecamy mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

788 372 zł64 m² 12 388 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 748 087 zł136 m² 12 873,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

688 356 zł58 m² 11 847,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetnie zaprojektowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58m2 + dwa duże balkony. Lokal posiada funkcjonalny salon o powierzchni aż 20m2, dwie ustawne sypialnie, komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Garbary,Poznań

1 482 269 zł81 m² 18 232,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w samym Centrum z tarasem i ogrodem, na ostatnim piętrze. Wyjątkowy apartament o powierzchni 81,30 m z przestronnym tarasem na ostatnim 6 piętrze w apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

1 598 583 zł117 m² 13 665 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rataje,Poznań

655 920 zł70 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera inwestycja: osiedle idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

487 000 zł39 m² 12 487,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Nie płacisz pcc Nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podolany,Poznań

737 762 zł74 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z dużym ogrodem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

603 000 zł55 m² 10 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem wzdłuż całego salonu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55m2 + taras 10m2, posiada 2 ustawne sypialnie, przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Jeżyce,Poznań

407 226 zł30 m² 13 574,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna i funkcjonalna kawalerka z balkonem o powierzchni 30m2 z dwoma dużymi oknami, które umożliwiają wyodrębnienie sypialni. Mieszkanie położone jest w topowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

499 990 zł42 m² 11 984,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Masztowa

Starołęka,Poznań

693 958 zł76 m² 9 174,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie gotowe nowe apartamenty Starołęka z widokiem na staw i tarasy na dachu! Miejsce w hali garażowej w cenie! W sprzedaży mieszkania w budynkach dwu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Hetmańskie,Poznań

449 000 zł34 m² 13 347,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem i miejscem postojowym | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

812 500 zł78 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+. zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Hetmańskie,Poznań

709 000 zł60 m² 11 892 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogromnym balkonem i miejscem postojowym | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

467 742 zł41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Żegrze,Poznań

698 581 zł63 m² 11 088,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 z dodatkową przestrzenią tarasu i ogrodu. Ekspozycja południowy - zachód sprawia, że mieszkanie jest bardzo jasne. Wyjątkowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Naramowice,Poznań

614 664 zł60 m² 10 244,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oddane do użytkowania 60m2 z balkonem - możliwość dowolnej aranżacji na własne potrzeby, dobre nasłonecznienie - zadzwoń i zobacz mieszkanie na żywo. Mieszkanie ma dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

445 000 zł35 m² 12 839 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

754 282 zł59 m² 12 832,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowoczesny, luksusowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku premium połączenie wysokiej jakości wykończenia, funkcjonalności i komfortu życia! Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

525 000 zł42 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

449 934 zł38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyłom

Poznań,wielkopolskie

711 680 zł51 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż apartament w nowoczesnej willi miejskiej. PCC 0% Prowizja 0% Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, dookoła znajdują się budynki o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Żegrze,Poznań

697 352 zł70 m² 9 962,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie 70m2 z 3 balkonami, układ na przestrzał umożliwia wiele aranżacji i stwarza możliwość podzielenia mieszkania na dwa osobne. Mieszkanie ma aż 4 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

620 000 zł52 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

525 889 zł39 m² 13 317 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym osiedlu, które łączy wysoki standard wykończenia z doskonałą lokalizacją w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

306 500 zł25 m² 12 124,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

436 000 zł41 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

420 994 zł37 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Budynek gotowy, oddany do użytkowania. Zakup bez pcc i prowizji Kupujesz bezpośrednio od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

462 724 zł40 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Winogrady,Poznań

581 427 zł59 m² 9 854,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59m2 + dodatkowo dwa balkony, położone na I piętrze. Mieszkanie posiada 4 pokoje, salon z aneksem kuchennym - doskonale doświetlony od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

530 879 zł41 m² 12 948,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

429 000 zł38 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij