dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

746 000 zł60 m² 12 433,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Podolany,Poznań

465 600 zł40 m² 11 640 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! 40-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 58 m2 z widokiem na planowany park bez prowizji! bez podatku pcc! Klucze odbierzesz już w lutym 2026! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

814 990 zł78 m² 10 448,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+. zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podolany,Poznań

765 016 zł74 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

959 149 zł73 m² 13 193,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 72,7 m na sprzedaż - Wieża Jeżyce, nowe Jeżyce, poznań Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym osiedlu Wieża Jeżyce w Poznaniu. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

550 320 zł43 m² 12 798,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

729 767 zł65 m² 11 310,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotowo

Luboń,Poznań

649 000 zł63 m² 10 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

664 710 zł59 m² 11 341,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy! Nowe apartamenty Unii Lubelskiej Poznań W sprzedaży mieszkania 1-3 pokojowe (31-70m2) w cenie już od 388 000zł z balkonem lub tarasem.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

1 003 940 zł50 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartamenty w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w samym sercu Poznania około 300 metrów od Starego Rynku, 240 metrów od ul. Półwiejskiej - głównej ulicy handlowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Żegrze,Poznań

589 000 zł45 m² 13 019,50 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy! Nowe gotowe apartamenty Poznań Starołęka W sprzedaży apartamenty 2-3 pokojowe 45,28-68,94m2.Nowoczesny projekt mieszkaniowy, który powstał przy ul. Hetmańskiej na Starołęce - miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

589 430 zł57 m² 10 330 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

402 103 zł30 m² 13 183,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łazienna

Grobla,Poznań

1 053 497 zł70 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Poszukujesz prawdziwej perły na poznańskim rynku nieruchomości? Kochasz klimat kamienic, wyjątkowych wnętrz i wyrazistej nuty klasyki? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

472 368 zł23 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

398 890 zł30 m² 13 078,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

527 890 zł40 m² 13 197,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

502 600 zł40 m² 12 565 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i umów na prezentację planowany termin -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

490 132 zł38 m² 13 070,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji , zlokalizowanej przy ul. Ziarnistej / ul. Naramowickiej, w sercu Winograd - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

443 400 zł39 m² 11 334,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Starołęka,Poznań

457 985 zł38 m² 11 961 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpieczne mieszkanie na start lub pod inwestycję - świetna lokalizacja i atrakcyjna cena!szukasz mieszkania, które łączy przystępną cenę z funkcjonalnością i poczuciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

440 500 zł41 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

530 975 zł50 m² 10 552 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, bez prowizji i z pełnym wsparciem na każdym etapie zakupu? Odkryj wyjątkowe oferty deweloperskie, które łączą komfort, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

410 990 zł30 m² 13 475,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc Nie czekaj, oferta limitowana! Termin oddania - Sierpień 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Podolany,Poznań

420 994 zł37 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Ostatni dostępny lokal 2-pokojowy w spokojnej części miasta- podolany. Liczne Jeziora oraz tereny zielone są niewątpliwie dużym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

693 891 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! Podwójne miejsce postojowe w cenie I Bez prowizji i podatku pcc - Grunwald, poznań Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% podatku pcc Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

820 764 zł72 m² 11 444 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera top dzielnica Poznania- jeżyce! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze 6 piętrowego budynku. Na metraż 71,72 m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

769 791 zł60 m² 12 911,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy nowe apartamenty przy największym poznańskim parku przy Grunwaldzie 1-3 pokojowe 28,73 m2 - 60 m2 w cenie już od 413 000 zł Bezpośrednie sąsiedztwo nowego, 12-hektarowego parku! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

571 677 zł39 m² 14 476,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w sercu Jeżyc! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie w samym sercu Jeżyc - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Poznaniu. Bliskość ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winiary,Poznań

711 680 zł51 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne apartamenty w atrakcyjnej inwestycji położonej w pobliżu parku Cytadela. Oferta obejmuje całą inwestycję z nowoczesnymi mieszkaniami o przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

680 700 zł60 m² 11 281,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Przedstawiam Państwu mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Garbary,Poznań

439 494 zł28 m² 15 809,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w prestiżowej inwestycji - Centrum Poznania Klasyczna kawalerka zlokalizowana na strzeżonym osiedlu, zaledwie 5 min pieszo od Starego Rynku. Mieszkanie położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

494 750 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup od dewelopera Komfortowe mieszkanie z tarasem i garderobą. Lokalizacja: dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 5 minuty spacerem. Bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

419 431 zł36 m² 11 500,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji, położone w zielonej części miasta. Dojazd do centrum jest bardzo wygodny. W pobliżu znajdują się dwa jeziora, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Jeżyce,Poznań

399 081 zł30 m² 13 302,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z dwoma oknami i balkonem, położona na 5 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie ma przestronny salon z panoramicznymi oknami, które umożliwiają.