dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Junikowo,Poznań

564 000 zł40 m² 13 929,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe dwa pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! Kameralna zabudowa dla wymagających Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji Polecamy mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

727 787 zł71 m² 10 234,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z balkonem oraz własnym tarasem o pow. 51,81 m2 w nowej inwestycji na poznańskich podolanach/strzeszynie - 2 etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

419 431 zł36 m² 11 500,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 36,47 m2 w nowej inwestycji na poznańskich podolanach/strzeszynie, nieopodal ul. Druskiennickiej - etap 2. Możliwość zobaczenia ostatnich dostępnych mieszkań w etapie 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

644 277 zł63 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie wolne mieszkania! - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

463 768 zł34 m² 13 786,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe 2 pokoje w nowej inwestycji premium o podwyższonym standardzie na poznańskim Górczynie - bezpośrednio przy nowo projektowanym 12 ha miejskim parku. Idealne dla/pod: > studenta, singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

461 463 zł39 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie dostępne mieszkania - inwestycja na końcowym etapie prac budowlanych! Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

403 383 zł31 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 31,27 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Idealne dla/pod: > studenta, singla > pary na start >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

413 324 zł29 m² 14 386,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowa kawalerka w nowej inwestycji premium o podwyższonym standardzie na poznańskim Górczynie - bezpośrednio przy nowo projektowanym 12 ha miejskim parku. Idealne dla/pod: > studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

397 160 zł30 m² 13 194,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Najlepsza okazja na Jeżycach - Inwestycyjna kawalerka - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

638 689 zł59 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie - Winogrady, poznań Gotowe do rezerwacji - odbiór kluczy w marcu 2026! Nowoczesna zabudowa z systemem smart home Dlaczego warto? Blisko centrum - szybki i wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

535 890 zł44 m² 12 042,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+jezyce zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

494 000 zł40 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łazarz,Poznań

449 000 zł34 m² 13 347,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zgrabna kawalerka z balkonem, garderobą i miejscem postojowym | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio u zaufanego dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

620 122 zł60 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

494 750 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup od dewelopera Komfortowe mieszkanie z tarasem i garderobą. Lokalizacja: dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 5 minuty spacerem. Bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

611 323 zł63 m² 9 702 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? Idealne mieszkanie na wynajem dla studentów. A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ptasia

Ławica,Poznań

960 000 zł65 m² 14 769,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 65 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego przy ulicy Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

455 652 zł29 m² 15 551,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Apartament z potencjałem! - Nie czekaj, promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Na Miasteczku

Nowe Miasto,Poznań

381 120 zł25 m² 15 184,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna i wygodna Kawalerka. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Zalety inwestycji doskonała lokalizacja w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grunwald,Poznań

691 569 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z prywatnym tarasem i widokiem na las - Poznań. Bez pcc i prowizji | 2 miejsca postojowe w cenie | Świetna lokalizacja blisko centrum. Mieszkanie wygładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

518 750 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania na sprzedaż - Winogrady, stare Miasto. Oferujemy całą inwestycję w doskonałej lokalizacji Winogrady, stare Miasto. To propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

485 140 zł38 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Świetna lokata kapitału lub na start. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

548 870 zł42 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+jeżyce_zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz ofertę dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

772 484 zł72 m² 10 773,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera top dzielnica Poznania- jeżyce! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze 6 piętrowego budynku. Na metraż 71,70 m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Łazarz,Poznań

425 546 zł27 m² 15 761 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 27 m2 w prestiżowej lokalizacji na poznańskim Łazarzu w dzielnicy Grunwald. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

728 138 zł65 m² 11 202,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+jeżyce_zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz specjalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

525 889 zł40 m² 13 147,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach! - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

561 298 zł57 m² 10 081,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

630 066 zł54 m² 11 776,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+jezyce- zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

381 221 zł28 m² 13 428 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ostatni taki dostępny układ! promocja ograniczona czasowo umów się na spotkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 28,39 m2 z ogrodem, na Winogradach. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

570 486 zł46 m² 12 510,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje| 50 m | balkon 4 m | Winda - wyjątkowe jeżyce cena do negocjacji! Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wieża Jeżyce - w samym sercu Jeżyc, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

306 800 zł26 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania blisko centrum w bardzo atrakcyjnej cenie! 0% prowizji oraz brak podatku pcc! Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! Nowe, mieszkanie gotowe do odbioru w lutym 2026 Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

562 998 zł57 m² 9 954 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duża promocja! Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 3 pokojowego apartamentu z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

815 398 zł72 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+jeżyce_zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania? Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

627 208 zł59 m² 10 584 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta 4 pokojowego mieszkania W super cenie! promocja ograniczona czasowo umów się na spotkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą narożnikowego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

858 442 zł77 m² 11 088,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

556 884 zł50 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 49,90 m2 z balkonem na 2 piętrze, na Winogradach. Duży salon z aneksem kuchennym plus 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Żegrze,Poznań

726 000 zł65 m² 11 205,40 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Osiedle w Centrum Miasta - gotowe do zamieszkania Szukasz komfortowego mieszkania w zielonym sercu Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Inwestycja została ukończona i oddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

565 888 zł52 m² 10 872 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie z dużym salonem (21 m ), położone w prestiżowej dzielnicy Winogrady - tuż obok terenów zielonych, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

570 586 zł51 m² 11 232 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostały dwa takie układy promocja ograniczona czasowo umów się na spotkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompaktowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,80 m2 z balkonem na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij