dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Piątkowo

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

642 000 zł56 m² 11 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy T. Mateckiego 20D w Poznaniu (piątkowo). Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze, jego powierzchnia to 56m2 + 2 balkony, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

540 000 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy T. Mateckiego 20d w Poznaniu (piątkowo). Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze, jego powierzchnia to 45,2 m2 + balkon 3,29m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

590 000 zł52 m² 11 451,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oto komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,52 m , zlokalizowane na osiedlu Stefana Batorego 82a. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

464 000 zł48 m² 9 707,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

W skład mieszkania wchodzi: salon z wyjściem na balkon- ok 16 m2 Pokój 1 - ok 12 m2 Kuchnia -ok 8 m2 Łazienka - ok 4 m2 Przedpokój - ok 5m W sporych rozmiarów kuchni znajdują się szafki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

655 000 zł63 m² 10 396,80 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 63m2 składają się: - 3 pokoje - osobna kuchnia - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Piątkowo,Poznań

1 890 000 zł211 m² 8 948,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:501 m²

Wielofunkcyjny, przestronny dom, który wykorzystywany był na działalność edukacyjną - centrum Montessori. Jest to skrajny segment szeregowca o powierzchni ok.211 m2, położony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Poznań

Piątkowo,Poznań

700 zł9 m²

 

Piętro:3/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój 1 os. Poznań Os. Chrobrego piątkowo - boho style - Po remoncie oferta bezpośrednia! Oferta dotyczy pokoju z widokiem północnym. Pozostałe pokoje w innych ogłoszeniach. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Poznań

Piątkowo,Poznań

700 zł11 m²

 

Piętro:3/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Oferta bezpośrednia: oferta dotyczy pokoju o ekspozycji południowej 11,2 mkw. Pokój w mieszkaniu 3 pokojowym na os. Bolesława Chrobrego 9 Poznań ( Piątkowo). Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Poznań

Piątkowo,Poznań

1 200 zł23 m²

 

Piętro:3/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Oferta bezpośrednia! Oferta dotyczy salonu 2 os. 23,2 mkw W pozostałych ofertach można znaleźć ofertę dotyczącą innych pokoi. Pokój w mieszkaniu 3 pokojowym na os. Bolesława Chrobrego 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piątkowo,Poznań

630 000 zł84 m² 7 482 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży duże 4-pokojowe mieszkanie położone na os. Jana III Sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

410 000 zł32 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty: cenisz sobie ciszę i spokojną okolicę? Szukasz mieszkania, które jest gotowe do zamieszkania? A może masz środki, które chcesz bezpiecznie ulokować i jednocześnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

565 000 zł47 m² 12 072,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Opiekun oferty: cenisz sobie ciszę i spokój? Lubisz zieleń i bliskość terenów rekreacyjnych? bingo! Serdecznie polecam kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojciechowskiego

Piątkowo,Poznań

550 000 zł46 m² 11 833 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

440 000 zł34 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowaną kawalerkę na Os. Batorego usytuowaną na 3 piętrze niskiego budynku z lat 80`, zlokalizowaną na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 34m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piątkowo,Poznań

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie 2 pokojowe, 49m2 na os. Boleslawa Chrobrego 15 w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, okna wychodzą na wschód i południe. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Piątkowo,Poznań

542 000 zł42 m² 13 060,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pok. 41,50 m2 z dużym balkonem, piątkowo, poznań. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z 2018 z windą. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

577 000 zł63 m² 9 115,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w przyjaznej okolicy dla Twojej Rodziny? Pragniesz funkcjonalnego układu i wszelkich niezbędnych usług w zasięgu ręki? A może marzysz o własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 500 zł52 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na osiedlu Stefana Batorego 82a. Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 51,5m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

688 000 zł74 m² 9 272,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Szukasz gotowego do zamieszkania, jasnego mieszkania w cichej lokalizacji? Lokum idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, świetne także pod wynajem. Nieruchomość znajduję się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morasko

Piątkowo,Poznań

2 499 000 zł270 m² 9 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 197 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o bardzo dużym potencjale położoną na granicy Piątkowa i Moraska. Ten przestronny dom o klasycznej bryle usytuowany w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

400 zł6 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *przytulny pokój jednoosobowy w mieszkaniu 6-pokojowym na poznańskim Piątkowie *idealna lokalizacja dla studentów - blisko na Kampus Morasko oraz do linii tramwajowej Pestka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Władysława Jagiełły

Piątkowo,Poznań

680 000 zł79 m² 8 607,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z balkonem i przynależną do mieszkania piwnicą, położone na os. W. Jagiełły na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

615 000 zł63 m² 9 700,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim IV piętrowym bloku na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 63,4m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

615 000 zł63 m² 9 700,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piątkowo,Poznań

599 999 zł63 m² 9 463,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Świetna lokalizacja - mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Bolesława Śmiałego! Szukasz idealnego mieszkania dla rodziny w świetnej lokalizacji? A może planujesz dobrą inwestycję pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie kontakt telefoniczny. - zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch pokoi w mieszkaniu czteropokojowym, znajdującym się na drugim piętrze wysokiego bloku z windą, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

549 000 zł57 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% prowizji Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania z oddzielną jasną kuchnia, położonego w Poznaniu na Piątkowie - os. Stefana Batorego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

639 000 zł77 m² 8 309,49 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Serdecznie polecam ofertę trzypokojowego mieszkania znajdującego się na poznańskim Piątkowie - osiedlu Bolesława Śmiałego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 16 piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *34,7 m2, 4 piętro z balkonem *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *najbliższa uczelnia - mba Zarządzanie Szkołą Wyższą oraz Wydziały uam m.in.: Biologia, Historia, Fizyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Jagiełły

Piątkowo,Poznań

680 000 zł79 m² 8 607,59 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie w 4 piętrowym niskim bloku *ogrzewanie miejskie, 41,8 m2, 4 piętro *miasteczko Uniwersyteckie i Rezerwat Morasko w pobliżu Wyposażenie: *salon: sofa, szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Poznań

Piątkowo,Poznań

60 zł/m²48 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal handlowy o powierzchni 48 m2 w Galerii w Poznaniu. Czynsz 2880 zł netto za miesiąc Niskie koszty eksploatacyjne 18,50 netto za m2. Wynajem długoterminowy. Galeria jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Władysława Jagiełły

Piątkowo,Poznań

799 000 zł82 m² 9 743,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na wysokim parterze w niskim IV piętrowym bloku z 1992 roku na os. Jagiełły na poznańskim Piątkowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

470 zł10 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *przytulny pokój jednoosobowy w mieszkaniu 6-pokojowym na poznańskim Piątkowie *idealna lokalizacja dla studentów - blisko na Kampus Morasko oraz do linii tramwajowej pestka *mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Piątkowo,Poznań

3 400 000 zł365 m² 9 315,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Zwolniony vat! Polecam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 365,21 m2 na poznańskim Piątkowie /duży potencjał/wielkie możliwości. Budynek został zaadaptowany i zmodernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz miejsca aby ulokować swoje środki? Lubisz być otoczony zielenią, by aktywnie spędzać czas? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

629 000 zł63 m² 9 921,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie świetne do mieszkania lub pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu na Piątkowie (dzielnica Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

434 500 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży mieszkania - osiedle ataner 2000, piątkowo Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,6m zlokalizowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piątkowo,Poznań

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy T. Mateckiego 20D w Poznaniu (piątkowo). Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze, jego powierzchnia to 57m2 + 2 balkony, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

2 300 zł47 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piątkowo, os. Bolesława Chrobrego 37 - polecam do wynajmu bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,8 m2, składające się z dwóch niezależnych pokoi, jasnej kuchni i łazienki.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij