dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Podolany

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podolany,Poznań

667 819 zł59 m² 11 229,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szpachlowanie lokalu W cenie 0 zł! Niniejsza oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem!, które to zlokalizowane jest na stale rozwijających się poznańskich Podolanach; o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podolany,Poznań

1 390 000 zł136 m² 10 220,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny 3-poziomowy dom w zabudowie bliźniaczej z Tarasem i Ogrodem Przestronność, komfort i Prestiżowa Lokalizacja Poznań Oferuję na sprzedaż 5-pokojowy dom (136 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podolany,Poznań

439 460 zł37 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aktualna promocja: szpachlowanie lokalu W cenie 0 zł! Niniejsza oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem!, które to zlokalizowane jest na stale rozwijających się poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Podolany,Poznań

890 000 zł78 m² 11 444 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na Podolanach, na osiedlu tuż przy Galerii Podolany. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z centrum Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

699 598 zł70 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i tarasem w stanie deweloperskim w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

545 009 zł56 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje 55 m i 2 balkony | Klucze do odebrania już w lutym 2026! | 15 minut do centrum Poznania! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

466 415 zł40 m² 11 616,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aktualna promocja: szpachlowanie lokalu W cenie 0 zł! Niniejsza oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z balkonem!, które to zlokalizowane jest na stale rozwijających się poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

527 299 zł36 m² 14 671,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem - wykończonego pod klucz w Poznaniu. Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i umów na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podolany,Poznań

603 893 zł55 m² 11 030 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Podolany,Poznań

1 150 000 zł104 m² 11 057,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 104 m , zlokalizowane na Podolanach w Poznaniu. Układ pomieszczeń: parter: pokój dzienny: 20,34 m Kuchnia: 8,95 m Wiatrołap: 4,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zakopiańska

Podolany,Poznań

5 500 zł240 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Poznań - Podolany - ul. Zakopiańska dom do wynajęcia o pow. 240 m2 , 6 sypialni , salon z kuchnią , 4 łazienki , pom. gospodarcze , miejsca postojowe , całość wyposażona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

446 148 zł36 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! 36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 60 m z widokiem na planowany park | Klucze luty 2026! ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

699 000 zł58 m² 11 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko u mnie! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na poznańskich Podolanach. Mieszkanie o powierzchni 58,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

439 460 zł36 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! 36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 50 m2 z widokiem na planowany park | Klucze luty 2026! ->zadzwoń lub napisz wiadomość - 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

466 415 zł40 m² 11 640 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klucze już w lutym 2026! | 40 m | 2 pokoje z balkonem | Szybko dojazd do centrum Poznania! ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Podolany,Poznań

586 444 zł56 m² 10 534,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

767 273 zł83 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami i tarasem w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Podolany,Poznań

1 260 000 zł105 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający. Nowa, atrakcyjna oferta! Przedstawiamy piękne lokale w zabudowie szeregowej w poznańskiej dzielnicy Podolany - idealne miejsce dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

580 638 zł56 m² 10 430 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

430 861 zł36 m² 11 965 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

->gotowe! Pierwsze klucze w tym miesiącu! gratisy do końca lutego - 0 zł za przeniesienie własności oraz szpachlowanie 0 zł! (oszczędzasz około 10 000 zł) Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

799 947 zł59 m² 13 449 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj juz teraz w wykończonym w nowoczesnym stylu gotowym do odbioru 3 pokojowym mieszkaniu! Komórka lokatorska do 4m2 gratis! Gotowe do odbioru! Kredyt z nami? Dorzucamy rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

339 990 zł29 m² 11 858,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

449 300 zł36 m² 12 309,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 63 m2 z widokiem na planowany park od strony zachodniej! Cicha i spokojna okolica! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Podolany,Poznań

475 848 zł37 m² 13 019,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Design, zieleń i miejski styl - Twoje 2 pokoje na Podolanach! Szukasz mieszkania, które łączy w sobie prestiż nowoczesnej architektury z kojącym widokiem na zieleń? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

589 637 zł55 m² 10 753,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

645 826 zł63 m² 10 213,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania z balkonem, antresolom i tarasem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

651 766 zł60 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Podolany,Poznań

425 885 zł36 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

433 581 zł37 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

430 861 zł36 m² 11 991,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026