dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Rataje

180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 ogłoszeń

65,22 zł/m²69 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomosci abak poleca do najmu : Lokal handlowo usługowy , idealny na biuro , siedzibę firmy itp. Super Lokalizacja tuż obok Posnanii. Znajduje się w Poznaniu przy ulicy Sowiej 1.

Szczegóły ogłoszenia

621 736 zł57,04 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na kameralnym i innowacyjnym osiedlu, które powstaje na poznańskim Ratajach. Jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 zł32 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Z oddzielną kuchnią przy rondzie rataje na wynajem | os. Piastowskie | blisko warty zapraszam do zapoznania się Z ofertą W formie: 1. Wirtualny spacer -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 365 zł69,96 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie pięciopokojowe o pow. 69,91 m2 znajdujące się na parterze nowego budynku. Dwa duże balkony i jeden ogródek z tarasem! Obsługa codziennie do godz. 22! Również.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

381 520 zł25,10 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam Cię inwestorze! bez prowizji, bez pcc Kawalerka inwestycyjna w sercu Rataj - idealna lokata kapitału! Pozwól aby mieszkanie zarabiało samo na siebie, przy zakupie większej ilości zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości - pobieramy prowizję ( 2200 zł jednorazowo) Poznań -os. Rzeczypospolitej Mieszkanie 77 m2- położone na 9 piętrze os. Rzeczypospolitej 14 3 niezależne pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 zł300 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowo produkcyjna. Obiekt zlokalizowany w pobliży autostrady i wylotu trasy do Katowic. Do wynajęcia moduły o powierzchni 50m2 i 144 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 694 zł25,93 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne blisko centrum Poznania. Świetne kawalerki 25m2 z balkonami lub ogródkiem do odbiuru już jesienią. Lokalizacja ul. Na Miasteczku ( przy Rondzie Rataje) , obok przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 763 zł69,96 m² 9 158,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem idealne dla inwestora. Mieszkanie pod wynajem: - dwustronne, - 5 pokoi, - z jednej strony dwa balkony, - z drugiej strony taras i ogródek, - osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 345 zł51,20 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazja 3 pok.51m2 DUŻY BALKON BLISKO tramwaj Premium Zapytaj o inne Mieszkanie trzypokojowe 51,3m2 z dużym balkonem na 1 piętrze w inwestycji PREMIUM. Zakup od dewelopera bez podatku pcc bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł57 m² 10 122,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43,70 m² 11 327,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 43,70 m2 składają się: - salon - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł44 m² 13 295,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż w trakcie remontu, zdjęcie poglądowe z inny realizacji. Mieszkanie będzie dosępn w okolicach maja/czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37,91 m² 10 946,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku dwoma windami na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,91 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Polecam do wynajęcia 2-pokojowe, wyremontowane i urządzone mieszkanie na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 600 zł44 m² 10 740,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

503 000 zł44 m² 11 510,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poznań/rataje osiedle piastowskie Do sprzedaży funkcjonalne,ustawne mieszkanie o pow.43,70m2 zlokalizowane na 7piętrze /10 piętrowego bloku ,na Osiedlu Piastowskim. Praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

899 000 zł59 m² 15 237,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością prezentuję elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 59,8 m , położony na os. Piastowskim w Poznaniu, w nowoczesnym apartamentowcu pelikan (2007 r.). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Rataje,Poznań

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 30 m - Poznań, rataje, os. Bohaterów II Wojny Światowej Prezentujemy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 30 m , położonej na 7. piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rataje

Rataje,Poznań

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu przestronnego apartamentu o powierzchni 90 m , składającego się z salonu wraz z aneksem kuchennym, 3 pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Rusa

Rataje,Poznań

725 000 zł81 m² 8 961,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie inwestycyjne | 80,9 m | poznań, os. Rusa Myślisz o bezpiecznym i dochodowym sposobie inwestycji środków pieniężnych ? Ta propozycja może być dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

2 290 zł64 m² 35,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 64 m , usytuowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

450 000 zł49 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,8 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu na os. Rusa. Na powierzchnie 48,8m2 składają się : > salon z balkonem >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

650 000 zł77 m² 8 419,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne, 77 metrowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze wysokiego bloku w centralnej części poznańskich rataj - na os. Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rataje,Poznań

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana - ostatnie mieszkania dwupokojowe! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piastowskie,Poznań

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku na poznańskich Ratajach - Osiedle Piastowskie. To świetna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polanka

Rataje,Poznań

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży bardzo dobrze wyposażone mieszkanie w nieruchomości przy ul Polanka w Poznaniu. Możliwość korzystania z parkingu (szlaban, pilot). Dobry dojazd i atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rataje

Rataje,Poznań

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzacja winda, taras monitoring - ochrona fizyczna apartamentowiec nowe budownictwo garaż - miejsce postojowe opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brneńska

Rataje,Poznań

2 550 zł40 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą - ul. Breńska/ Rataje Polecam do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

510 000 zł49 m² 10 450,80 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wysokim 16 piętrowym bloku z 2 windami na os. Orła Białego na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 48,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

485 000 zł44 m² 11 022,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow.44 m2 , z balkonem, na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na Os.Piastowskim. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bohaterów II Wojny Światowej

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

1 900 zł47 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | os. Bohaterów II Wojny Światowej | rataje | Selgros | dostępne od zaraz! nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Rataje,Poznań

64,76 zł/m²71 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy trzy atrakcyjne lokale usługowe na wynajem w doskonałej lokalizacji przy ul. Piłsudskiego w Poznaniu, tuż przy Rondzie Rataje - jednym z najważniejszych węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemena

Rataje,Poznań

2 600 zł42 m² 62,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem nowy, komfortowy apartament 2 pokojowy usytuowany na 2 piętrze nowego budynku w bardzo dobrej lokalizacji, na poznańskich Ratajach, tuż przy galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czecha

Rataje,Poznań

615 000 zł56 m² 10 958,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane na os. Czecha na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Łacina,Poznań

1 100 000 zł75 m² 14 709,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poznań, ul. Milczańska 5 - przytulne mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej Nowoczesne 3-pokojowe, narożne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem przestronne,3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim, 4-kondygnacyjnym bloku na Ratajach - na os. Jagiellońskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rusa

Rataje,Poznań

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowa kawalerka położona na 4 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Rusa na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 30,1 m2 składają się: - salon - wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rataje,Poznań

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Dzisiaj mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

461 375 zł40 m² 11 545,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne mieszkanie 2-pokojowe na poznańskich Ratajach: - wygodne 2 pokoje z balkonem, - piąte piętro, budynek z windą, - idealne dla pary/ singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z dużym balkonem - Stare Żegrze, rataje, poznań Opiekun oferty: , tel. Polecam na wynajem bardzo ładną i przestronną kawalerkę o powierzchni 36 m , położoną na 2.