dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Winogrady

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

552 608 zł49 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków mieszkanie : kompaktowa trójka z dwoma balkonami , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

414 000 zł32 m² 12 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

os Wichrowe Wzgórze/32m2/balkon/kawalerka z wydzielona sypialnią/komórka lokatorska/piwnica/spacer wirtualny po mieszkaniu-filmik Zapraszam do ślicznego zadbanego mieszkania (kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

556 321 zł50 m² 11 238,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Spełnij swoje marzenie - zamieszkaj na Winogradach! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w promocji. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

501 322 zł40 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków mieszkanie : kompaktowa dwójka z ogródkiem , możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

431 763 zł33 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków mieszkanie : kompaktowa dwójka , możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

599 000 zł47 m² 12 663,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Wyjątkowa oferta - stylowe mieszkanie na Osiedlu Przyjaźni w Poznaniu! To jasne, gustownie urządzone 48 m , które zachwyca wysokim standardem i funkcjonalnością. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

564 000 zł50 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

340 000 zł27 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os Przyjaźni na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 27 m2, składają się: - przestronny pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Ofertę prowadzi: , tel. Idealna inwestycja pod wynajem! Polecam na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, usytuowane w bloku z windą na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie 4-pokojowe na os. Kosmonautów | 48 m | 479 999 zł Szukasz gotowca inwestycyjnego z wysokim roi? A może chcesz zamieszkać w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

459 999 zł38 m² 12 266,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne M4 z balkonem znajdujące się w spokojnej, pełnej zieleni i parków okolicy na Oś. Przyjaźni w Poznaniu. Mieszkanie składa się z 3 nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

2 590 zł46 m² 55,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym budynku, przy ul. Hawelańskiej, na poznańskich Winogradach. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 46,28 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

580 000 zł49 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Os. Pod Lipami, poznań Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

595 000 zł53 m² 11 226,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż - funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 53 m | Poznań - Wichrowe Wzgórze Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego, ustawnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

359 999 zł26 m² 14 117,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Winogrady,Poznań

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe Os. Przyjaźni Poznań Winogrady. Doskonałe położenie w pobliżu Pestki. Blisko market oraz przystanek autobusowy. Mieszkanie wolne od zaraz. Na wyposażeniu lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

325 000 zł32 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone na os. Wichrowe Wzgórze, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwu- pokojowe położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. III piętro w niskim bloku. Umeblowane, jest lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1.07.2025 r. Przytulne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Wilczak 20, poznań (winogrady) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 32 m2, położona na 7 piętrze w wysokim (16 kondygnacji) bloku na os. Zwycięstwa. Mieszkanie nie wymaga nakładów gotowe do zamieszkania. Umeblowane, kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

559 000 zł65 m² 8 613,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Marzysz o stworzeniu lokum wg własnego gustu? Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? to tutaj! lokalizacja: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

579 999 zł65 m² 8 936,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chcielibyście zamieszkać dobrze zlokalizowanym, niskim i komfortowym budynku? A może szukacie dobrej inwestycji, która uchroni Wasze oszczędności, pozwoli zarabiać i nie straci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Staszica

Stare Winogrady,Poznań

1 211 066 zł127 m² 9 535,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji w nieruchomości w postaci: lokal niemieszkalny o charakterze usługowym. Miejscowość: poznań, ul. Staszica 1/j.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

447 000 zł38 m² 11 732,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Marzysz o mieszkaniu w spokojnej świetnie skomunikowanej części Poznania? Szukasz czegoś w bardzo dobrym standardzie? bingo! lokalizacja: z przyjemnością pragnę przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

379 000 zł38 m² 9 947,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do kupna Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,1 m2, położona na 9. piętrze wysokiego bloku na os. Przyjaźni. Kuchnia umeblowana, z kuchenką gazową i miejscem na lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 27 m2, spółdzielcze własnościowe z kw. Mieszkanie znajduję się na oś. Kosmonautów, w wysokim 12 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

459 000 zł47 m² 9 704,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! wymienione wszystkie instalacje! Polecam na sprzedaż 47 metrowe jasne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

529 000 zł64 m² 8 265,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie os. Pod Lipami powierzchnia 64m2, 4 pokoje. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w niskim budynku (4 kondygnacje) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

335 000 zł26 m² 12 776,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Pospiesz się i kup z rabatem Kup mieszkanie i miejsce postojowe w hali garażowej Zadzwoń lub napisz, zapytaj o szczegóły i zarezerwuj termin spotkania. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

612 000 zł53 m² 11 473,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie i odbierz miejsce postojowe gratis lub rabat nawet do 50 000 zł* Cena tego mieszkania jest z uwzględnieniem promocji ofertowej! Zadzwoń, zapytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Serbska

Kosmonautów,Poznań

649 000 zł44 m² 14 604 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nowych Kosmonautów - gotowe do zamieszkania! Przedmiotem ogłoszenia jest jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

565 000 zł48 m² 11 852,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie i odbierz miejsce postojowe gratis lub rabat nawet do 50 000 zł* Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i zarezerwuj termin spotkania. Ze względu na środki bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Winogrady,Poznań

2 300 zł41 m² 56,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u mnie! Najemca nie płaci prowizji - wynagrodzenie doradcy pokrywa właściciel! Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2-pokojowego położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

762 000 zł68 m² 11 217,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

1 034 400 zł97 m² 10 625,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz pewnej inwestycji z potencjałem zysku? A może potrzebujesz większej przestrzeni dla siebie, którą będziesz mógł zaaranżować według własnych potrzeb? Inwestycja Naramowicka 100 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

495 000 zł38 m² 12 904,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dostępne są różne metraże i układy! to ostatnia szansa na zakup Kawalerki w nowej inwestycji na winogradach! A to dopiero początek sprzedaży! Pospiesz się i kup z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

649 000 zł49 m² 13 258,40 zł/m²

 

Piętro:3/8