dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Winogrady

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Pod Lipami,Poznań

315 000 zł29 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone na os. Pod Lipami, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Winogrady,Poznań

2 200 zł47 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj od zaraz na winogradach ul. Naramowicka/serbska w 2 pokojowym mieszkaniu z osobną kuchnią i dużą loggią w niskim bloku. Spacer po mieszkaniu - link www. /panorama-q6opzja5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

668 875 zł62 m² 10 764 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Winogradach, a dokładniej przy ul. Ziarnistej Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 6 piętrze nowego, 6 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 32 m2, położona na 7 piętrze w wysokim (16 kondygnacji) bloku na os. Zwycięstwa. Mieszkanie nie wymaga nakładów gotowe do zamieszkania. Umeblowane, kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zwycięstwa,Poznań

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

599 999 zł65 m² 9 244,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chcielibyście zamieszkać dobrze zlokalizowanym, niskim i komfortowym budynku? A może szukacie dobrej inwestycji, która uchroni Wasze oszczędności, pozwoli zarabiać i nie straci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

599 000 zł45 m² 13 403,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Hawelańskiej 9, winogrady, poznań. Komfortowe, funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 44,69 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

629 370 zł47 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje własne M z ogromnym tarasem w świetnej lokalizacji! Świetna komunikacja z miastem, spokojna, zielona okolica. Cała inwestycja dostępna na sprzedaż zapraszam do kontaktu! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

435 000 zł38 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Marzysz o szybkim dojeździe do centum? bingo! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwu- pokojowe położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. III piętro w niskim bloku. Umeblowane, jest lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 700 zł26 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Panorama Przestrzeń Funkcjonalność Lokalziacja Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26,5 m , idealne dla osób pracujących, studentów oraz rodzin z dziećmi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

495 000 zł48 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjnie zlokalizowanym mieszkaniem na Winogradach w Poznaniu. Lokal o powierzchni niecałych 48 m2 - położony na IV piętrze niskiego bloku - składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

171,43 zł/m²7 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. ok. 7 m 2, położony na I piętrze w budynku przy ul. Winogrady. Przedmiotem oferty jest pokój o powierzchni 7m2 oraz dodatkowo jest możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

391 101 zł28 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka W nowej inwestycji oferta cenowa tylko W tym tygodniu! zadzwoń już dzisiaj I dokonaj rezerwacji kontakt codziennie godz. 9:00 - 21:00 W swojej ofercie prowadzę całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 11 piętrze w 12 piętrowym bloku na osiedlu Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38,10m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawelańska

Stare Winogrady,Poznań

799 000 zł69 m² 11 571,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Nowoczesne mieszkanie z balkonem Poznań, ul. Hawelańska 7 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,05 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

458 980 zł38 m² 12 239,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w promocji. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gronowa

Winogrady,Poznań

11 900 zł200 m² 59,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Biuro ecoproperty oferuje do wynajęcia elegancki i przestronny dom, w pełni umeblowany, z dużym ogrodem. Ten wyjątkowy dom znajduje się w prestiżowej dzielnicy Winogrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 46 m2 2 pokoje - Os. Wichrowe Wzgórze. Lokal sklada się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki z wanną i przedpokoju. Pokoje bardzo ustawne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawelańska

Stare Winogrady,Poznań

429 000 zł28 m² 15 053 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Urocza kawalerka z 24 m prywatnym ogrodem! Marzysz o własnej, przytulnej przestrzeni z prywatnym ogrodem? Ta urocza kawalerka oferuje komfort, wygodę i kawałek natury tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pod Lipami,Poznań

2 200 zł47 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie w spokojnej okolicy czeka na spokojnych (niepalących) najemców. Zamieszkaj w trzypokojowym mieszkaniu o powierzchni niespełna 47 m na spokojnym Os. Pod Lipami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

395 000 zł38 m² 10 367,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do kupna Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,1 m2, położona na 9. piętrze wysokiego bloku na os. Przyjaźni. Kuchnia umeblowana, z kuchenką gazową i miejscem na lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sadowa

Winogrady,Poznań

5 000 zł130 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:327 m²

Polecam do najmu wolnostojący dom na Winogradach w Poznaniu z przeznaczeniem na biura lub gabinety np. psychologiczne. Możliwość podziału na dwa niezależne biura i wynajmu osobno. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze w 16-piętrowym bloku z 2 windami na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 47m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

499 000 zł34 m² 14 582,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do kontaktu - prestige Nieruchomości Mieszkanie na sprzedaż - Nowe Winogrady Poznań. Wysoki standard wykończenia! Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

649 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament Poznań

Winogrady,Poznań

2 390 000 zł163 m² 14 697,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament gotowy do obejrzenia i odbioru. 4 pokojowy z 3 sypialniami (plus 3 garderoby). Zadzwoń i zapytaj o dostępność i możliwy rabat. Oddzielona kuchnia ze spiżarnią. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

485 000 zł47 m² 10 253,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gorąco polecamy Państwu na sprzedaż doskonały kąsek inwestycyjny - 3 pokojowe, zgrabne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na poznańskich winogradach. Położenie Osiedle Wichrowe Wzgórze, bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

489 013 zł39 m² 12 402 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji promocyjna cena- ostatnie lokale + rabaty na miejsca postojowe Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 7 minuty spacerem. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

364 700 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji Mieszkanie idealne pod dalszy wynajem. Komfortowa kawalerka z dużą loggią - ponad 7 m2! Dogodny dojazd do centrum miasta - przystanek tramwajowy w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kutrzeby

Winogrady,Poznań

2 500 zł36 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Poznania, znajdujące się w budynku Atanera przy ul. Kutrzeby. Lokal po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Przyjaźni,Poznań

2 400 zł47 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w spokojnej, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Winogrady,Poznań

734 556 zł60 m² 12 304,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe duże i komfortowe mieszkanie. Balkon 9 m2. Zadzwoń i zapytaj o dostępność i szczegóły oferty. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Winogrady,Poznań

550 593 zł42 m² 13 109,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe duże i komfortowe mieszkanie. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard wykończenia zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

498 999 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

746 500 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonałe miejsce do zamieszkania! - Winogrady topowa lokalizacja! zadzwoń I umów spotkanie pewny zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję na sprzedaż atrakcyjne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Winogrady,Poznań

407 670 zł32 m² 12 739,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Do odbioru w styczniu 2026 roku. Balkon 5,5 m2. Zadzwoń i zapytaj o dostępność i szczegóły oferty. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

549 999 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

431 862 zł32 m² 13 572 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Świetna okazja zarówno na pierwsze M, jak i pod dalszy wynajem! Dogodny dojazd do centrum miasta - przystanek tramwajowy w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Stare Winogrady,Poznań

1 995 000 zł235 m² 8 489,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Elegancki dom 2 km od centrum, kilka minut od Cytadeli w prestiżowej willowej dzielnicy Stare Winogrady. Dom po generalnym/totalnym remoncie - do wprowadzenia się od zaraz. 235 m2 powierzchni domu,.