dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Winogrady

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wichrowe Wzgórze,Poznań

515 000 zł47 m² 11 004,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga!promocja do 25.04. 26 cena 499 000 zł Na sprzedaż mieszkanie na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze. Podstawowe informacje: - 46,80m2 - 2 niezależne pokoje - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

482 212 zł41 m² 11 761,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapytaj o finansowanie i otrzymaj 1% rabatu! Uwaga. Możliwość wykończenia pod klucz! Układ pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym 18,08 m2 z wyjściem na balkon 4,5 m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Winogrady,Poznań

685 000 zł68 m² 10 014,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 68,40 m2, 4 pokoje, balkon, os. Zwycięstwa 10 - Winogrady, poznań Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

498 800 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Nowoczesne 2 pokoje na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

569 565 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z loggiom w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie na os. Pod Lipami 3 w Poznaniu. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest na 9 piętrze w 13 kondygnacyjnym ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

563 375 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: kawalerka po remoncie z oddzielną kuchnią, wyposażone i gotowe do zamieszkania Lokalizacja: osiedle Zwycięstwa Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Poznań

Przyjaźni,Poznań

399 000 zł26 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26 m , położone na 5 piętrze w zadbanym bloku z windą. Lokal wolny od zaraz, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

472 236 zł34 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam komfortową kawalerkę w inwestycji na poznańskich Winogradach. Kawalerka z wydzieloną kuchnią. Można zrobić 2 pokoje. Ostatnie piętro z piękną panoramą miasta. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Winogrady,Poznań

482 212 zł41 m² 11 758,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | balkon | 41,01 m | gotowe | rabat 36 tys. Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które jest gotowe i ma realny rabat? To jest konkret bez czekania, bez ryzyka budowy. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

491 504 zł41 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży i pięter! Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

510 582 zł40 m² 12 764,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera rabaty dla zdecydowanych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

495 000 zł41 m² 12 073,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapytaj o finansowanie i otrzymaj dodatkowy 1% rabatu! Uwaga. Możliwość wykończenia pod klucz. Układ pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym 19,76 m2 z wyjściem na balkon 4,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej sypialni z oknem - idealna dla pary, studenta lub na start! Odbiór już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Winogrady,Poznań

2 350 zł55 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, z tramwaju przystanek pst Słowiańska 2 minuty, autobus 1 minuta, masz auto- przed budynkiem sporo miejsc postojowych. Cytadela, tereny zielone wtkkf i te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

605 000 zł42 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Hawelańskiej 25. Nieruchomość znajduje się na VII piętrze w XI piętrowym apartamentowcu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Winogrady,Poznań

406 510 zł31 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która znajduje się w centrum nowo powstającego osiedla, znajdującym się przy ul. Hawelańskiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

418 000 zł38 m² 10 913,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poznań | Osiedle Pod Lipami 10 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30 m , położone na 1 piętrze. Lokal ma niezależny układ pomieszczeń, jest w dobrym stanie i od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

1 700 zł27 m² 63,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz kompaktowego mieszkania o komfortowym układzie pomieszczeń? Chcesz zamieszkać w atrakcyjnej lokalizacji, która prócz spokoju zapewni Ci dostęp do pełnej infrastruktury? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Przyjaźni,Poznań

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47m2, na osiedlu Przyjaźni w dzielnicy Winogrady. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w niskim 4- piętrowym bloku z lat 70. Budynek po modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

425 136 zł31 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury, a jednocześnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

496 047 zł41 m² 12 048,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży i pięter! Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

491 504 zł41 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

503 010 zł42 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pod Lipami,Poznań

470 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m w niskim, 4-piętrowym bloku. Lokal z oddzielną kuchnią, oddzielną łazienką oraz balkonem. Dwa pokoje od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Wichrowe Wzgórze,Poznań

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Jasne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do wprowadzenia| Winogrady Wichrowe Wzgórze | 47 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i garderobą w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

495 194 zł40 m² 12 367,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

549 000 zł47 m² 11 606,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę świeżo wyremontowanego 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach- os. Pod Lipami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Winogrady,Poznań

525 375 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania, które znajduje się w centrum nowo powstającego osiedla, znajdującym się przy ul. Hawelańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kosmonautów,Poznań

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie! Poznań, os. Kosmonautów. Bardzo dobra komunikacja, szybki dojazd do Centrum! Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 r. Mieszkanie bez kaucji nowe formy reklamy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Szeląg,Poznań

615 000 zł49 m² 12 602,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 48,80 m , zlokalizowanego przy ul. Wilczak 18 w Poznaniu. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

387 700 zł32 m² 12 115,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Kompaktowa kawalerka idealna dla pary, studenta lub młodych na start! Odbiór już w maju 2026! Zadzwoń i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 12-piętrze w wysokim 16-piętrowym bloku z 2 windami na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 47 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

478 935 zł41 m² 11 681,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

458 000 zł47 m² 9 786,32 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wichrowe wzgórze, 47m2, 2pokoje, balkon, piwnica. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (47m2) z balkonem oraz piwnicą w doskonałej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

395 000 zł38 m² 10 313,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Przyjaźni. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

497 000 zł41 m² 12 122 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem