dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 338 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 508 000 zł228 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

552 842 zł40 m² 13 922 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 39,71 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Wilda,Poznań

855 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z duszą 68,4 m , 1 piętro , balkon i kamieniczny charakter. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

329 000 zł27 m² 12 185,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczna kawalerka o powierzchni 27 m z antresolą ok. 9 m , zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania przy ul. Strzałowej. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śródka

Śródka,Poznań

410 000 zł35 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam Państwu dwupokojowy, niewielki apartament nieopodal Śródki (śródmieście Poznania). Lokal stanowi pełną własność, usytuowany jest na 4 piętrze w - 5 piętrowym kompleksie mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hulewiczów

Piątkowo,Poznań

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z oddzielną sypialnią, balkon, zamknięte osiedle, parking. Do wynajęcia duża i funkcjonalna kawalerka z oddzielną sypialnią oraz dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania - w pełni wyposażona kawalerka położona na nowoczesnym osiedlu "soleil de Malta" przy ul. Milczańskiej na Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

829 845 zł57 m² 14 558,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Mieszkanie z księgą wieczystą Bez podatku pcc Bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania. Nowoczesne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

570 360 zł46 m² 12 505,20 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,61 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Winogrady,Poznań

1 826 218 zł76 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W prestiżowej inwestycji Taras i przeszklenia | Zielona elewacja | spa & Wellness | Lobby ze sztuką | Concierge Przedstawiamy Apartament nr 9 w prestiżowej inwestycji Aura przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bliźniąt

Chartowo,Poznań

395 000 zł21 m² 18 899,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie prywatne. Pośrednikow proszę o kontakt tylko z realnie zainteresowaną osoba. Są mieszkania poprawne. Są mieszkania ładne. I są takie, które od pierwszego wejścia dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Smochowice,Poznań

649 000 zł82 m² 7 914,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie dwupoziomowe na Smochowicach - idealne dla rodziny ceniącej spokój i bliskość natury. Nowa niższa cena! Idealne dla rodziny. Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Śniadeckich

Św. Łazarz,Poznań

1 580 zł20 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwa pokoje (5,6) z jednym wejściem w ramach większego mieszkania przy ulicy Śniadeckich 11. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

759 283 zł77 m² 9 903,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot cena Stara cena : 908 079,48zł Nowa cena : 759 283,15zł Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 76 m - jasne, duże, idealne dla miłośników komfortu i otwartej przestrzeni Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Górecka

Grunwald,Poznań

13 €/m²191 m² 2 482 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa wydzielona powierzchnia składająca się z odrębnego wejścia z kontrolą dostępu, trzech biur , pomieszczenia technicznego oraz aneksu kuchennego, gotowa do przejęcia. Zapraszam do najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament w prestiżowym kompleksie w okolicach Starego Rynku, przy samej wartostradzie miejsce, które łączy luksus, komfort i doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

982 800 zł98 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Rodzinne 5 pokojowe mieszkanie 98 m z dużym ogródkiem - przestrzeń, w której dzieci rosną szczęśliwie pcc 0% prowizja 0% Są domy, które od pierwszej chwili budzą poczucie bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łazarz,Poznań

3 699 000 zł176 m² 21 002,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Drodzy Państwo, wyłącznie w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania, w kompleksie City Park przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

413 032 zł68 m² 7 499,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy, odrestaurowana kamienica, wykończony pod klucz, łazarz, ul głogowska cena netto Oferujemy lokal usługowy z pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 67,74 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

463 200 zł41 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Poznań

Ławica,Poznań

23 934 000 zł19 945 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną 1044, numer obrębu 0010 o przeznaczeniu usługowym (w tym handlowym) położone przy ul. Poznańskiej w Skórzewie, gm. Dopiewo. Lokalizacja: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

415 000 zł33 m² 12 462,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - Poznań Piątkowo | idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,30 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, usytuowane na 1. piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku na Grunwaldzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

671 876 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralna inwestycja - nowe mieszkanie na Grunwaldzie. Funkcjonalne, jasne mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji. Osiedle obejmuje zaledwie 28 mieszkań, co zapewnia prywatność, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

57 zł/m²278 m² 15 846 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**oferta Najmu Powierzchni Biurowej w Budynku Dwór Hamburski** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni biurowej w prestiżowym budynku Dwór Hamburski, który w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

783 360 zł69 m² 11 284,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,42 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

548 000 zł61 m² 8 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż duże, dwustronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu w dzielnicy Grunwald, przy ul. Międzyborskiej. To spokojna, zielona część Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Tylne Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

47,35 zł/m²57 m² 2 699 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Prestiżowy lokal biurowo-usługowy 57,12 m | I piętro | Nowa Sienna Tylne Chwaliszewo, poznań Bezpośrednio od właściciela brak prowizji Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowe Miasto,Poznań

619 970 zł48 m² 619 970 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle zlokalizowane jest na wschodnim brzegu Warty, w południowo-wschodniej części miasta, na jednym z największych klinów zieleni w okolicy. Na składać się będzie ponad 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

26,70 zł/m²206 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze .Lokalizacja! Cena! Standard! REZERWACJA Do wynajęcia powierzchnia przyziemia w kamienicy po rewitalizacji w Centrum Poznania. Dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Starołęka,Poznań

12 €/m²290 m² 3 480 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych położonych w budynku biurowym na poznańskiej Starołęce, w południowej części Poznania. Dojazd komunikacją miejską - tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²102 m² 4 284 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni od 11 do 150 m2 składający się z dwóch pomieszczeń. Lokale znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Śródka

Zawady,Poznań

15 356 zł698 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Z uwagi na standard i udogodnienia, obiekt doskonale sprawdzi się jako lokal produkcyjno - usługowy jak i magazynowy. Proponujemy Państwu powierzchnię magazynową 698 m2 o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymka

Chartowo,Poznań

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe urządzone mieszkanie na poznańskiej Malcie. Lokal jest zupełnie nowy, z nowym wyposażeniem, nie zamieszkałe wcześniej. Piętro 5, ostatnie z widokiem na dziedziniec od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

11 €/m²320 m² 3 520 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu lokali w budynku biurowym położonym w południowo - zachodniej części Poznania, w dzielnicy Grunwald, na Górczynie, w sąsiedztwie ulicy Głogowskiej, stanowiącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rataje

Rataje,Poznań

1 880 zł28 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dwuletnią , komfortową kawalerkę położoną w nowym apartamentowcu przy ul. Rataje 166 na zielonych Ratajach. Mieszkanie gustownie i funkcjonalnie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Poznań,wielkopolskie

44,44 zł/m²36 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny. Oferujemy nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 36 m , idealny na siedzibę firmy, biuro, czy miejsce usługowe. Lokal klimatyzowany. Lokal jest świeżo odnowiony, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

652 390 zł50 m² 12 977,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Ogrody,Poznań

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rozkładowe 2 pokoje z balkonem | Ogrody | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

659 000 zł65 m² 10 138,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Odkryj wyjątkową okazję zakupu własnościowego mieszkania w komfortowym niskim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Falista

Starołęka,Poznań

390 000 zł32 m² 12 014,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

*Please scroll down for the English version* rezerwacja oferty! #brak prowizji dla biura# Jasna i przestronna kawalerka na Starołęce - idealna pod inwestycję lub jako mieszkanie na start! Blisko.