dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 338 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

502 000 zł39 m² 12 871,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Komfortowe dwa pokoje z garderobą, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dąbrowskiego

Wola,Poznań

51,72 zł/m²58 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy w sercu Poznania, idealnie położony w kamienicy, która zachwyca swoją architekturą i klimatem. Nieruchomość znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Grunwald,Poznań

3 950 zł64 m² 61,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, narożnikowy apartament (64 m ) z dwoma balkonami, zaprojektowany przez architekta, usytuowany w kameralnej inwestycji Wille Sowińskiego. Opis Nieruchomości Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

765 000 zł65 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

1 015 065 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament! Duży taras + widok na zieleń = komfort życia Oferujemy na sprzedaż piękny apartament w nowym, komfortowym budynku, idealny dla osób ceniących przestrzeń i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

613 211 zł53 m² 11 548,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o klasycznym układzie z dwoma sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym, doskonale doświetlone od strony południowej o powierzchni użytkowej 53,1m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

540 090 zł40 m² 13 502,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

693 000 zł39 m² 17 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji Nieruchomość od sprawdzonego i doświadczonego dewelopera oferta limitowana! Najbardziej prestiżowy adres - Elegancka Kamienica usytuowana w sercu Poznania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości zlokalizowanej na Poznańskim Grunwaldzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winiarska

Winiary,Poznań

4 800 zł98 m² 48,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie idealne dla osób ceniących komfort i świetną lokalizację. Zaprojektowane z dbałością o detale, z wysokiej klasy materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

501 966 zł45 m² 11 154,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone na II piętrze w budynku z windą. Ustawny salon z aneksem z dwoma dużymi oknami o powierzchni 24,70m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

634 123 zł58 m² 10 933,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wygodne, jasne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na Grunwaldzie, o funkcjonalnym układzie zapewniającym komfort w codziennym użytkowaniu. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 203 000 zł94 m² 12 730,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Wola,Poznań

532 698 zł57 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji 0% Przedstawiam osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żegrze,Poznań

583 991 zł51 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.23 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

616 000 zł58 m² 10 674,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe dwustronne z dużym balkonem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

625 000 zł63 m² 9 858,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania. Ratajski klasyk na sprzedaż, 3 pokoje, osobna kuchnia, 63,4 m2 + duży balkon jest doskonale znany wielu poznaniakom. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opłotki

Kotowo,Poznań

60 zł/m²90 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokalu na wynajem w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 90 m2, podzielona na 7 osobnych, niezależnych pomieszczeń biurowych. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

1 751 500 zł107 m² 16 378,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego na poznańskim Łazarzu, w prestiżowej inwestycji Cavallia. To harmonijne połączenie historycznych koszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

765 000 zł65 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

425 885 zł36 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sołacz,Poznań

595 000 zł50 m² 12 713 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje, balkon i pierwsze piętro na pograniczu Winiar i Sołacza w Poznaniu. Lokalizacja, którą wybiera się świadomie. To mieszkanie ma 46,8 m , ale dzięki przemyślanemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

339 990 zł29 m² 11 858,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kamieńska

Zieliniec,Poznań

3 197 000 zł408 m² 7 835,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem zimowym 408,0 m2, 10 pokoi, poznań Zieliniec Oferujemy wyjątkową nieruchomość - nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²891 m² 39 204 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Niesamowity widok! dwa tarasy! Kompleks budynków biurowych pgk Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²382 m² 16 808 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

796 300 zł65 m² 12 250,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

63 zł/m²236 m² 14 854 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65b w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Prądzyńskiego

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł19 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Prądzyńskiego 51. Nieruchomość: powierzchnia 19 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: świetna lokalizacja szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kadłubka

Jeżyce,Poznań

499 999 zł48 m² 10 390,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim bloku przy ul. Kadłubka na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 48,12m2 składają się: - 2 niezależne pokoje - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Wola,Poznań

999 000 zł254 m² 3 933,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym, idealny, aby prowadzić tam działalność gospodarczą, wynająć na pokoje lub samemu zamieszkać. Nieruchomość typu bliźniak o powierzchni 254.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

438 800 zł37 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone na II piętrze. Mieszkanie ma duże okna oraz układ na przestrzał, który doskonale oddziela salon z aneksem od sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Łazarz,Poznań

460 000 zł69 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lokalu mieszkalne na trzecim piętrze w budynku przy ul. Chociszewskiego, obręb Łazarz. Klatka schodowa odmalowana, jest domofon. Powierzchnia mieszkania 68,89 m2, lokal dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

720 000 zł81 m² 8 921,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | Naramowice | ul. Rubież | 80,7 m Na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na poznańskich Naramowicach, ul.