dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Jeżyce,Poznań

599 000 zł58 m² 10 290,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz lokalu, w którym rozwiniesz swój biznes ta oferta jest dla Ciebie. Jest to przestrzeń o dużym potencjale, idealnie nadająca się na salon kosmetyczny, fryzjerski lub inne usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

601 884 zł56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Poznania - Winogrady! 3 pokoje 2 balkony super cena promocyjna - jedna z najniższych w Poznaniu! Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

2 900 zł48 m² 60,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Poznań Nowe Miasto Rataje Wynajem 2 pokoje 48 mk Apartament w nowym budynku na 2 piętrze przy ul. Milczańskiej. Rezerwacja! Lokalizacja: rataje to świetnie skomunikowana dzielnica Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

510 582 zł40 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie, 39,58m z balkonem gotowe do kupienia! Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu na Winogradach. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

649 000 zł57 m² 11 414 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i przestronnego mieszkania, położonego na 3. piętrze kameralnego budynku przy ul. Rubież na poznańskich Naramowicach. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 590 zł32 m² 49,69 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, świeżo wyremontowana kawalerka z balkonem przyjazna dla zwierząt na os. Bolesława Chrobrego 26, usytuowana na 6 piętrze. Nieruchomość: powierzchnia 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Antoninek,Poznań

446 316 zł29 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prosto od Dewelopera! Zadzwoń 8-20! Kawalerka o pow. 28,61 m2 w kameralnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy antoninek/zieliniec/ Kobyle pole w Poznaniu. Idealne dla: - pary na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

379 000 zł30 m² 12 718,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowe do wprowadzenia - kawalerka na Ratajach tobis Nieruchomości Sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Wilda,Poznań

57,14 zł/m²42 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Poznań - Wilda, okolice ulic Przemysłowej i Spychalskiego - idealne miejsce na Twój biznes! Przedstawiamy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 42 m2, z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

499 999 zł39 m² 12 677,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapytaj O promocja tylko do końca Grudnia! -79tys. zł Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Zadzwoń 8 -20! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,44 m2, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

416 901 zł30 m² 13 850,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Kawalerka w sercu jeżyc! okazja cenowa - rabat ponad 17 000 zł! Klucze już na wiosnę! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego 9 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

421 409 zł31 m² 13 463,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem w jednej z najlepiej sprzedających się inwestycji w Poznaniu. Centrum Poznania Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

522 487 zł41 m² 12 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szaleństwo promocji - 14.12.2025! DRZWI OTWARTE NOWE 2 POKOJE BALKON WINOGRADY/NARAMOWICE 0% PROWIZJI SMART HOME MIEJSCE W GARAŻU Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

698 848 zł71 m² 9 897,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mega promocja roku! nowe 4 pokoje balkon rataje 0% prowizji smart home garaż Tylko teraz - największa promocja roku! Wyjątkowe, **nowe 4-pokojowe mieszkanie** w topowej lokalizacji na Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

35 zł/m²38 m² 1 330 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany jest w spokojnej okolicy ,komunikacja miejska 8 km od centrum Poznania , 5 km od lotniska .Odległość od dworca kolejowego Poznań Główny i Międzynarodowych Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

479 000 zł51 m² 9 373,78 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Poszukujesz słonecznego mieszkania w zielonej okolicy? Chciałbyś urządzić je samemu, zgodnie z własnymi potrzebami? bingo! Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż wyjątkowo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

446 121 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

3 pokoje - idealne pod inwestycję! Szybki zwrot z najmu Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji 0% podatku pcc - pełna oferta inwestycji dostępna od ręki Polecam 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

660 700 zł60 m² 10 991,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje 60 m + balkon | rodzinny układ Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 60,11 m Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

17 zł/m²324 m² 5 508 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni 324 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana ,węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Grunwald,Poznań

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 39,65 m , położonego przy ul. Zgoda w Poznaniu. Lokal znajduje się w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

310 000 zł27 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja mieszkania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m położona na Osiedlu Przyjaźni w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze z 12 w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

310 000 zł26 m² 11 877,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Winogrady,Poznań

597 578 zł59 m² 10 128,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m + dwa balkony, położone na I piętrze. Mieszkanie znajduje się na poznańskich Winogradach, w świetnej lokalizacji - jedynie 2 minuty spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

427 670 zł36 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu, na styku Naramowic i Winograd Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do najmu przestronna, wygodna kawalerka na 1 ptr (bez windy) w bardzo ładnej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Pamiatkowej - ok Green Point. . Mieszkanie w czesci frontowej ( wew dziedziniec po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

610 000 zł45 m² 13 658,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,60 m , położone na parterze, nowoczesnego budynku, na cenionym osiedlu na poznańskich Naramowicach, ulica Karpia. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

495 000 zł47 m² 10 554,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 46,2m2 składają się: - 3 pokoje, z największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Serafitek

Rataje,Poznań

389 050 zł25 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Super lokata kapitału. Szybki zwrot z inwestycji. Pod wynajem krótko lub długoterminowy. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

710 000 zł75 m² 9 479,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pakiet 2 lokali użytkowych (oddzielne kw) - garbary 29, centrum poznania - gotowa inwestycja z najemcami lub idealne miejsce na własną działalność! Szukasz pewnej inwestycji w sercu Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

479 324 zł40 m² 11 983,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyłom

Poznań,wielkopolskie

61 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²189 m² 3 780 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal magazynowo-biurowy o powierzchni 190 m2 .Lokal znajduje się na poziomie rampy, posiada dużą bramę bezpośrednio z rampy , biuro, ekspozycję ,węzeł sanitarny, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Miasto,Poznań

6 800 000 zł870 m² 7 816,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 609 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji znajdującej się ok. 15km od centrum Poznania, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy luksusu i elegancji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Naramowice,Poznań

325 500 zł27 m² 11 927,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

O% pcc od dewelopera Zadzwoń 8-20! najtańsza kawalerka w Poznaniu - została już tylko jedna Znajdziesz tu niewielką ale funkcjonalną kawalerkę. Mieszkanie jest komfortowe i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w sercu Poznania, w malowniczej dzielnicy Stare Miasto, przy ulicy Wielkiej 8. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

998 500 zł86 m² 11 651,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 85,70 m , położonego na 6. (ostatnim) piętrze w prestiżowym kompleksie ataner przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jeżyce,Poznań

469 000 zł27 m² 17 319,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak prowizji dla Kupującego! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na pierwszym piętrze rewitalizowanej kamienicy przy ulicy Jana Henryka.