dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Rataje,Poznań

487 882 zł43 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu Dwu pokojowe mieskanie z ogródkiem w zielonej okolicy, bardzo dobrze skomunikowane z centrum Poznania. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rusa

Rusa,Poznań

2 100 zł30 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Rusa w Poznaniu. Powierzchnia: mieszkanie składa się z dwóch jasnych i przestronnych pokoi salonu oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Nowe Miasto,Poznań

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz Dwupokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia. Znakomita lokalizacja, blisko centrum, spokojne i zielone osiedle. Blisko tereny spacerowo-rekreacyjne nad Maltą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ławica,Poznań

999 000 zł70 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, kozackie 3 pokoje z widokiem na stadion Lecha - z komórką na piętrze i dużym miejscem w hali Mieszkanie 909 000 - 70m2 - 12985 zł/m2 Miejsce postojowe duże - 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

694 800 zł65 m² 10 689,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

692 999 zł39 m² 17 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji bez pcc Nieruchomość od sprawdzonego i doświadczonego dewelopera oferta limitowana! Najbardziej prestiżowy adres - Elegancka Kamienica usytuowana w sercu Poznania. Mieszkania/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Ratajach, na os. Piastowskie Mieszkanie ciche - położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Jeżyce,Poznań

276 570 zł44 m² 6 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal w stylu loftowym doprowadzony do stanu deweloperskiego, zlokalizowany w tętniącej życiem dzielnicy. Lokal zaprojektowano z dbałością o komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

500 000 zł43 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicach ul. Płomiennej/swoboda na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

455 000 zł47 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim bloku na os. Przyjaźni na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 46,90 m2 składają się: - 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

481 440 zł35 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,40 m w malowniczej dzielnicy Grunwald. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort oraz bliskość natury. Mieszkanie składa się z: 1 sypialni; 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Poznań

Junikowo,Poznań

5 700 zł285 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest wydzielona część hali magazynowej o powierzchni ok 285 mkw. Wjazd do hali bramą z poziomu "0" o wymiarach 3,5m x 4m. Powierzchnia całkowicie ogrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Daleka

Górczyn,Poznań

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położone na wysokim parterze w kompleksie uwi z 2005r przy ul. Dalekiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 37 m2 składają się: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

428 168 zł41 m² 10 337,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, duża sypialnia i salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł86 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Kontakt: polecam do najmu przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Rybaki w Poznaniu. Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 89,5 m2, na 3. piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Szwajcarska

Nowe Miasto,Poznań

35 000 zł12 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO kupna miejsce postojowe W hali garażowej ul. Wołynki 3, blisko windy. Brama na pilota. Miejsce dostępne od zaraz. Koszt 42000 zł kontakt: tel. Oferta nrwysłana z systemu locumnet Online

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

409 559 zł37 m² 11 060,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle zaprojektowane jako miasto w mieście , które zapewnia mieszkańcom komfort życia i dostęp do wszystkich potrzebnych usług w zasięgu 15 minut. Centralnym punktem osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Starowiejska

Stare Winogrady,Poznań

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Świetna lokalizacja, stare Winogrady, ul. Starowiejska. Zapraszam do zapoznania się sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej. Powierzchnia działki - 110 m2. Woda ze studni, w 2025 r. nastąpi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Jeżyce,Poznań

491 379 zł61 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (podolany) - obecnie sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

449 680 zł40 m² 11 242 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

? na sprzedaż - mieszkanie w sercu Naramowic, poznań! ? Mieszkanie 2- pokojowe z dużą sypialnią z garderobą i przestronnym salonem z kuchnią, znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

33 zł/m²170 m² 5 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa z pięknym widokiem znajdująca się w budynku Green Point przy ul. Hetmańskiej Na wynajem lokal składający się z otwartej przestrzeni typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

432 480 zł32 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,80 m w malowniczej dzielnicy Grunwald! Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, idealne dla osób ceniących komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²53 m² 2 226 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

ładny lokal , trzy pokoje .Super lokalizacja. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 53 m2 netto.,klimatyzacja. Lokal znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Żegrze,Poznań

543 901 zł57 m² 9 542,12 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na przestrzał z dwoma balkonami. Salon od strony południowej z wyjściem na balkon, dodatkowo 3 sypialnie, łazienka i wc. Mieszkanie zaprojektowano, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

1 120 000 zł72 m² 15 448,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napisz, a napewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

403 383 zł31 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja deweloperska na winogradach Nowoczesna inwestycja, starannie zaprojektowana, zlokalizowana w jednej z najlepszych dzielnic w Poznaniu - na Winogradach. W ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

679 000 zł58 m² 11 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w wysokim X-piętrowym bloku z windą przy ul. Nowowiejskiego w samym Centrum Poznania. Na powierzchnię 58 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Poznań,wielkopolskie

609 600 zł51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania. W pobliżu C.H. Stary Browar oraz uczelnia awf. Budynek z cegły, ocieplony. Mieszkanie składa się: - 2 pokoje 17,1 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

909 000 zł58 m² 15 653,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

1 100 000 zł82 m² 13 495,30 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium Z obłędnym widokiem na miasto! zapraszam do obejrzenia mieszkania! Lokalizacja: poznań starołęka - Wysoko oceniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bajkowe

Bajkowe,Poznań

1 199 000 zł162 m² 7 401,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Marzysz o wyjątkowym domu pod lasem, a jednocześnie blisko centrum miasta? A może szukasz nieruchomości, w której mógłbyś zarówno mieszkać, jak i prowadzić spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 749 000 zł248 m² 7 044,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Władysława Jagiełły

Władysława Jagiełły,Poznań

1 899 zł53 m² 35,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne mieszkanie dwupokojowe z klimatycznym tarasem na planie kwadratu. Mieszkanie w najbardziej poszukiwanym układzie niezależnym składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

399 500 zł25 m² 15 728,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modra

Świt,Poznań

514 000 zł62 m² 8 357,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuję mieszkanie o powierzchni 61,5 m , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

17 800 000 zł5 044 m² 3 528,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Grand Royal sp. z o.o. w upadłości z/s w Poznaniu, na podstawie uchwały Rady Wierzycieli Upadłego z dnia 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Poznań

Jagiellońskie,Poznań

900 zł15 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu pokoju w mieszkaniu trzypokojowym, położonym na malowniczym osiedlu Jagiellońskim - zaledwie 8 minut spacerem od galerii Posnania. Rataje, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

746 500 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stary Rynek,Poznań

53,61 zł/m²166 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia ekskluzywnie wykończony lokal pod działalność biurową lub medyczną znajdujący się w prestiżowej inwestycji w ścisłym centrum Poznania. Opis lokalu: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Grunwald,Poznań

480 000 zł45 m² 10 661,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Zadbane dwupokojowe mieszkanie 45 m - Poznań, ul. Junacka, grunwald Południe Mieszkanie dostępne od Kwietnia 2025 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Lecha

Chartowo,Poznań

119,05 zł/m²63 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji/ w pełni wyposażony lokal 63m2 idealny dla dentysty/miejsca postojowe/tramwaj/autobus Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu lokalu użytkowego położonego na parterze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij