dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 364 ogłoszenia

669 000 zł134 m² 4 992,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie surowym otwartym doskonała baza do stworzenia wymarzonego wnętrza! Przedstawiam Państwu przestronny i funkcjonalny dom parterowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł137,60 m² 13 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

Zmiana ceny! Wyjątkowy dom w Antoninku - 15 minut od Ronda Śródka! Na sprzedaż piękny, piętrowy dom zlokalizowany w dzielnicy Antoninek w Poznaniu. Idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 594 872 zł78,18 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

78 m | 44 m tarasu | Budynek A premium | Wilda | Poznań Są mieszkania poprawne. Są mieszkania wygodne. I są takie, które zostają w pamięci. Ten apartament należy do tej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie 0% prowizji dla Najemcy. Uwaga: obcokrajowcy tylko znający język polski w mowie i piśmie. Wymagany najem okazjonalny, proszę o zapoznanie się z zasadami tego rodzaju najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

485 000 zł33,41 m² 14 516,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeżyce najlepsza dzielnica do życia i wynajmu Tętniąca życiem okolica, kawiarnie, restauracje, kultura, zieleń oraz świetna komunikacja miejska wszystko w zasięgu kilku minut. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł100,80 m² 12 390,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1903 roku na ul. Kanałowej w Poznaniu. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,50 m² 9 700,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertę prowadzi: anna Strzelczyk, tel.   idealna inwestycja pod wynajem - 3 pokoje, rataje, poznań Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł33,10 m² 13 867,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Duża kawalerka na ul. Morawskiego - 33,1 m2 200 m do Parku Kasprowicza (arena) 3 piętro z widną Budynek monitorowany i chroniony Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²295 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 144 zł76,06 m² 12 570,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

61,30 zł/m²96,09 m² 5 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal biurowy o powierzchni 102 m2 położony w kameralnym biurowcu na Grunwaldzie. Lokal znajduje się w doskonałej, dobrze skomunikowanej lokalizacji pomiędzy Stadionem,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z widokiem na panoramę Poznania - Red Park, dębiec Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 13 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł43,44 m² 12 776,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje, ogromna loggia, tereny zielone wokół! : Budynek: kameralny blok, przy ulicy Bułgarskiej 57 z 2020 roku. Kilka mieszań na klatce, co daje kameralną atmosferę. : układ i wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,20 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga: mieszkanie z osobnym zamykanym garażem w hali garażowej. Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w nowszym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Naramowickiej 47 (przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:673 m²

Eng version below Nieruchomość, którą mam Państwu przyjemność przedstawić, z całą pewnością uznać można za jedyną w swoim rodzaju. Aby móc w pełni zrozumieć na czym polega.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 niezależne pokoje | ok. 48 m | Bonin | blisko Uniwersytetu Przyrodniczego Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu podstawowe informacje Powierzchnia: ok. 48 m Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,20 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł66,40 m² 9 864,46 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz przestronnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Poznania, które nie wymaga remontu? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: os. Stare Żegrze 4, rataje zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu ciekawie urządzone mieszkanie Idealne dla kogoś, kto lubi styl retro. Bardzo ładnie zachowane meble oraz wyposażenie lokalu widoczne zna zdjęciach. Rewelacyjna lokalizacja - ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł1 200 m² 1 708,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę położoną w Poznaniu przy ul. Siewnej 17, na osiedlu domów jednorodzinnych, 200 m od Centrum Handlowego Plaza Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł122,11 m² 10 072,89 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Idealna inwestycja z dużym potencjałem dochodu i wzrostem wartości! Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 zł80 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na placu utwardzonym o powierzchni 80 m2 .Duża brama .Magazyn nieogrzewany, poziom zero. Dostęp 24/7.Cena najmu 21 zł /m2 netto. Dodatkowe koszt związane z utrzymaniem terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł73 m² 44,52 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest sympatyczny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 73 m2, położony na II piętrze w budynku (kamienica) przy ul. Kramarskiej w Poznaniu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,07 m² 15 996,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie bez pcc 2%. MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Dostępne mieszkania w tym samym układzie na II i III piętrze. Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 978 zł62,94 m² 23 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. To prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Marzysz o przytulnym zakątku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych zielonych dzielnic Poznania? A może szukasz mieszkania, gdzie spokój spotyka się z wygodnym dojazdem do centrum?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 887 zł32,26 m² 13 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z tarasem w Poznaniu Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Jeżyce, to.

Szczegóły ogłoszenia

89,90 zł/m²99 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy o charakterze biurowo-kancelaryjnym, mieszczący się na parterze stylowej willi miejskiej po kapitalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowana jest.