dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 334 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Śródka

Śródka,Poznań

315 000 zł20 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 20 m , położonej na drugim piętrze w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

499 999 zł39 m² 12 690,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doskonała, bezpieczna I pewna inwestycja! zapraszam do kontaktu I prezentacji poznań jeżyce - najlepsza lokalizacja bez prowizji! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bielniki

Wilda,Poznań

119 000 zł300 m² 396,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Idealna propozycja dla ludzi szukający swojego zielonego kawałka ziemi, blisko swojego zamieszkania! Polecam na sprzedaż działkę rod w rewelacyjnej lokalizacji jaką jest ul. Droga Dębińska "rod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

39 zł/m²13 m² 507 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Jedno pomieszczenie biurowe o metrażu 13 m2.Oddzielne wejścia z korytarza .Lokal znajduje się na III piętrze,korytarze ,piętro odmalowane i odnowione. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

420 669 zł30 m² 13 980,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 30,09 m2 na nowoczesnym osiedlu w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

405 797 zł37 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 37m2 z loggią, położone w budynku o niskiej zabudowie na Naramowicach. Mieszkanie jest dwu-pokojowe i doskonale nada się na użytek własny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rataje

Nowe Miasto,Poznań

669 999 zł66 m² 10 229 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Już dostępne - prace budowlane zakończone! - odbierz klucze! Zapraszam na prezentację, mieszkania oddane do użytkowania! Nie pobieramy prowizji! Bez podatku pcc! 100% Bezpieczna transakcja, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Stare Miasto,Poznań

469 000 zł47 m² 9 936,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Oświecenia na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 47,20 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

395 000 zł32 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż znakomitą kawalerkę na osiedlu Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Mieszkanie jest odświeżone i bardzo zadbane. Nie wymaga nakładów finansowych na remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie w zadbanej kamienicy w Centrum blisko Okrąglaka, przy ul. Mielżyńskiego. Wszędzie i do wszystkiego bardzo blisko. 3 niezależne pokoje (16, 14, 6 m2) na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

7 350 zł96 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam zapoznanie się z ofertą najmu apartmentu położonego w Poznaniu przy ul. Katowickiej (poznań - Malta) Budynek zlokalizowany w sąsiedztwie centrum handlowego Posnania. Apartament po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

893 000 zł78 m² 11 503,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealna dla inwestora lub kancelarię! Narożne mieszkanie bez prowizji! bez podatku pcc 2%! zakup od Dewelopera! duże I ustawne 4 pokoje Z balkonem Wybierz mieszkanie, które trafi w Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Radojewo

Radojewo,Poznań

400 000 zł1 128 m² 354,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowanej na terenie Radojewa, dzielonica Poznań Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 1128 m2 położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

453 000 zł33 m² 13 542,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top oferta promocja do 30.08 BEZ prowizji! BEZ podatku PCC 2%! ZAKUP od Dewelopera! Ustawna kawalerka - doskonała pod 2 pokoje Wybierz mieszkanie, które trafi w Twój gust - wybierz inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

465 000 zł50 m² 9 318,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku na os. B. Śmiałego. Mieszkanie na 3 piętrze, w niskim, 4 piętrowym bloku. Budynek z 1987 roku po termomodernizacji. Powierzchnia 49,90m2: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w ścisłym centrum miasta. - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary 550m), autobus (mostowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Nowe Miasto,Poznań

2 150 zł32 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia bardzo zadbane, nowsze mieszkanie w budynku z 2020r. składające się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, - oddzielnej sypialni, - korytarza, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Junikowo,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Klucze gotowe do odbioru wysoki standard wykończenia Ustawne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,09 m2 z balkonem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

587 105 zł49 m² 12 006,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać w najbardziej żywej dzielnicy Poznania, w nowoczesnym budynku, który ma wszystko, czego potrzebujesz? Ta inwestycja to połączenie stylu, wygody i innowacyjnych rozwiązań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

827 074 zł73 m² 11 390,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc Lokalizacja: poznań, jeżyce Rynek: pierwotny Termin oddania: II kwartał 2026 Na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybaki

Stary Rynek,Poznań

2 100 zł41 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Starołęka,Poznań

682 302 zł68 m² 9 985,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

640 000 zł43 m² 14 746,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Ratajach. Mieszkanie o powierzchni 43,4m2, usytuowane na 4 piętrze bloku z 2020r przy ulicy Lwowskiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

770 000 zł60 m² 12 835,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie na Grunwaldzie - z przestronnym tarasem, komórką lokatorską i dwoma miejscami postojowymi - idealne dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

539 869 zł54 m² 10 091 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc Lokalizacja: poznań, jeżyce Rynek: pierwotny Termin oddania: II kwartał 2026 Na sprzedaż kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie w nowo powstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

35 zł/m²35 m² 1 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok.35 m2 /23 m2 plus 12 m2/Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

437 060 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez pcc Lokalizacja: poznań, winogrady Rynek: pierwotny Termin oddania: i kwartał 2026 Na sprzedaż bardzo funkcjonalna, dobrze doświetlona kawalerka z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

900 zł7 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

opłata za najem 900 zł już bez dodatkowych opłat; mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji blisko komunikacji mpk oraz sklepów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²28 m² 1 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni 2x 14 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 28 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Umultowo,Poznań

419 000 zł35 m² 12 089 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko lasu z świetnym dojazdem do centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni 34,66 m2 składa się z 2 pokoi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

533 829 zł50 m² 10 676,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 50 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Inwestycja oddana do użytku Prace budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

1 147 365 zł85 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez pcc Lokalizacja: poznań, winogrady Rynek: pierwotny Termin oddania: i kwartał 2026 Na sprzedaż wszechstronne 3-pokojowe mieszkanie z pokaźnym tarasem na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji bez pcc Nieruchomość od sprawdzonego i doświadczonego dewelopera oferta limitowana! Najbardziej prestiżowy adres - Elegancka Kamienica usytuowana w sercu Poznania. Mieszkania/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

14 zł/m²116 m² 1 624 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni 116 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa.Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana ,węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²11 m² 396 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 16 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

568 000 zł52 m² 11 007,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe, 51,6 m2, grunwald - ul. Brzask Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodne, atrakcyjne, dobrze zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

585 081 zł40 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 124 m2, w stanie deweloperskim blisko terenów zielonych, z świetnym dojazdem do centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²46 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok.46 m2 /30 +16 m2 m2/. Lokal znajdują się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Szamotulskiej 35 na styku Jeżyc, grunwaldu i Ogrodów. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku z cegły (lata 50/60), odnowionym, ocieplonym. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

43 zł/m²16 m² 688 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 16 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 2 piętrze, układ nowo tworzonych pomieszczeń / pokój /o metrażu ok.16 m2 m2 przed sezonem letnim.