dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Poznań

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Ławica

Ławica,Poznań

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Doskonała oferta! komfortowy, 120m2, działka 360m2, na skraju lasu, podpiwniczony, garaż z łagodnym wjazdem, w zabudowie szeregowej (skrajny), rok budowy 1994. Na sprzedaż ładny jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grunwald

Grunwald,Poznań

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Okazja!. Pilna sprzedaż. Dom w zabudowie bliźniaczej na Grunwaldzie na sprzedaż! Rewelacyjna lokalizacja! Bardzo blisko sklepy, szkoły, przystanki mpk (tramwaj, autobus), punkty usługowe, bank,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żarnowiecka

Ogrody,Poznań

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Bez pośredników Dom o powierzchni 140m2 oraz działka 480m2 z pięknie zagospodarowanym ogrodem, tarasem oraz garażem. Budynek częściowo podpiwniczony , dwukondygnacyjny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grunwald

Grunwald,Poznań

725 000 zł180 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Pilna sprzedaż! Obniżka ceny! Dom w zabudowie bliźniaczej na Grunwaldzie na sprzedaż! Rewelacyjna lokalizacja! Bardzo blisko sklepy, szkoły, przystanki mpk (tramwaj, autobus), punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podolany

Podolany,Poznań

790 000 zł157 m² 5 031,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przepięknie wykończony, dom w zabudowie szeregowej na Podolanach! Dom o powierzchni 157 m2 zlokalizowany jest niedaleko ulicy Obornickie j na cichym, zamkniętym osiedlu. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

1 700 000 zł386 m² 4 404,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:743 m²

Polecam dom wolnostojący o pow. całkowitej 386 m2, budowany "dla siebie", wg indywidualnego projektu. Dom wyjątkowo atrakcyjny i bardzo przemyślany, położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zołotowa

Ogrody,Poznań

515 000 zł250 m² 2 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:231 m²

Szeregowiec na Os. Lotników Wielkopolskich! Dzielnica jeżyce/ogrody. W okolicy sklep, szkoła, fort VII, tereny spacerowe, itp. Dom o powierzchni użytkowej ok 200m2 mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszawskie

Warszawskie,Poznań

2 800 zł180 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajmu skrajny szeregowiec, zlokalizowany na Osiedlu Warszawskim w pobliżu jeziora maltańskiego. Bardzo dobra komunikacja z całym Poznaniem. Przestronny układ domu pozwala poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ławica

Ławica,Poznań

4 500 zł250 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:494 m²

Polecam - wolnostojący dom o pow.ok. 250 m2, na działce ok. 500 m2 dom : Poszczególne kondygnacje, to: przyziemie - na tym poziomie znajdują się 2-a gabinety lekarskie, poczekalnia, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Górczyn

Górczyn,Poznań

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie o powierzchni 40m2, oddzielne, znajduje się w parterowym domku w dzielnicy Górczyn blisko wgo. Składa się z 2 niezależnych pokoi o powierzchni ok. 16 i 15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwald

Grunwald,Poznań

850 000 zł167 m² 5 089,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Trzykondygnacyjny bliźniak o pow. całkowitej 167 m2 na działce 721 m2 wraz z przyległymi: budynkiem gospodarczym 15 m2, oraz garażem 40 m2 Całość położona jest niedaleko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ławica

Ławica,Poznań

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:494 m²

Polecam - wolnostojący dom o pow.ok. 250 m2, na działce ok. 500 m2 (z zaprowadzoną 50-letnią praktyką lekarską ) w bardzo dobrej lokalizacji. Dom : kw - uregulowany stan prawny. Poszczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola

Wola,Poznań

999 000 zł400 m² 2 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalny i przestronny dom wolnostojący położony na Woli. Dom z lat 90 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony na narożniku uli Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grodziska

Grunwald,Poznań

2 000 000 zł345 m² 5 797,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:999 m²

Polecam na sprzedaż przepiękny, przedwojenny dom wolnostojący wraz z ogrodem w prestiżowej lokalizacji na Starym Grunwaldzie ul. Grodziska. Na powierzchnie domu składa się: parter: 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Smochowice

Smochowice,Poznań

2 990 zł300 m² 9,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej położony na Smochowicach o pow. całkowitej około 300m2. Na powierzchnie domu składa się: parter: otwarta przestrzeń w tej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

999 000 zł400 m² 2 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika- gwarancja bezpiecznej transakcji. Do wynajęcia piętro domu wolnostojącego o pow. 90m2: 4 pokoje ( 12,15,16,23m2), kuchnia, łazienka, korytarz. Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola

Wola,Poznań

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika- gwarancja bezpiecznej transakcji. Dom wolnostojący o pow. 200m2 wraz działka o pow. 1600m2. Budynek z cegły, dachówka ceramiczna, okna plastikowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sandomierska

Dębiec,Poznań

69 000 zł35 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż bardzo ładną działkę R.O.D. zabudowaną domkiem parterowym na Mimikowie przy ul. Sandomierskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sandomierska

Nowe Miasto,Poznań

69 000 zł35 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika, gwarancją bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż bardzo ładną działkę R.O.D. zabudowaną domkiem parterowym na Mimikowie przy ul. Sandomierskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Minikowo

Minikowo,Poznań

3 500 zł360 m² 9,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji 6 pokojowy dom na wynajem w Poznaniu na Starołęce. Nadaje się na cele biurowe jak i mieszkalne. Powierzchnia 240 m2, oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Rogozińska

Smochowice,Poznań

6 000 000 zł600 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:864 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż rezydencję z 1995 roku, położoną na Smochowicach przy ul. Rogozińskiej. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Winiary

Winiary,Poznań

895 000 zł160 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji,. Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. około 110m2 położony na sołaczu/boninie w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji polecam/sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej z 2006 roku o powierzchni całkowitej ca 280m2, działka ca 0,300ha. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ogrody

Ogrody,Poznań

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sołacz

Sołacz,Poznań

895 000 zł160 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. około 110m2 położony na sołaczu/boninie w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:825 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż duży i przestronny dom wolnostojący na Smochowicach. Dom z 1991 roku o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

895 000 zł160 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bonin

Bonin,Poznań

895 000 zł160 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sandomierska

Minikowo,Poznań

69 000 zł35 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż bardzo ładną działkę R.O.D. zabudowaną domkiem parterowym na Mimikowie przy ul. Sandomierskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grunwald

Grunwald,Poznań

740 000 zł170 m² 4 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Cena do bardzo dużej negocjacji! oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. około 120m2 położony na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczyńska

Górczyn,Poznań

5 000 zł370 m² 13,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjny i przestronny dom wolnostojący w dzielnicy górczyn/świerczewo Dom o powierzchni ok 370 m2 mieści się na działce 650m 2 w okolicy ulicy Leszczyńskiej. Ogród bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

700 000 zł88 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika-gwarancją bezpiecznej transakcji! Dom na Winogradach za 700 000 zł! Cztery kondygnacje. Dom bliźniak o powierzchni ok. 88 m2 posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Golęcin

Golęcin,Poznań

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika- gwarancja bezpiecznej transakcji. Dom wolnostojacy o pow. 200m2 wraz działką o pow.1600m2. Budynek z cegły, dachówka ceramiczna, okna plastikowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Smochowice,Poznań

490 000 zł170 m² 2 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:488 m²

Oferta Licencjonowanego Pośrednika-Gwarancją Bezpiecznej Transakcji. Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.170 m2 (działka 488 m2), zlokalizowany na Smochowicach. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bajkowe

Bajkowe,Poznań

600 000 zł245 m² 2 448,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:202 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika, gwarancją bezpiecznej transakcji. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony na poznańskim Grunwaldzie, os. Bajkowe. Pow. 219 m2 plus poddasze. Działka 202.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Plewiska

Plewiska,Poznań

800 000 zł296 m² 2 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący z 1993r o powierzchni całkowitej 296m2, użytkowej 216m2.Działka 705m2. Parter pow. ca 120m2. Kuchnia ze spiżarnią 20m2, salon z jadalnią 42 m2, pokój 22m2, łazienka 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucholeska

Podolany,Poznań

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:916 m²

Polecam/sprzedaż oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji polecam/sprzedaż Dom wolnostojący z 2010 roku o powierzchni ca 220m2 na działce ca 920m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

620 000 zł180 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Szeregowiec o pow. 180m2, działka 240 m2 ( własność) + 74m2 dzierżawa od miasta. Przyziemie: korytarz, kotlownia, toaleta, pralnia, pokój 14m2. Parter: kuchnia 7m2, salon ca 26m2 z wyjściem.