dowolna

Domy pod klucz Poznań - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Łebska

Smochowice,Poznań

8 900 zł214 m² 41,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

RE search nieruchomści I inwestycje poleca do wynajęcia piękny dom wolnostojący z 2010 roku o powierzchni 214 m2 na działce o powierzchni 432 m2. Dom składa się z 6 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podolany

Podolany,Poznań

950 000 zł99 m² 9 595,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Rezerwacja Do sprzedaży praktycznie nowy, wyposażony dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej dzielnicy Podolany. Wybudowany w 2020 roku w technologii murowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radłowa

Naramowice,Poznań

1 399 000 zł201 m² 6 960,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadam na sprzedaż słoneczny dom wolnostojący w Poznaniu blisko Warty. Ulica Radłowa 27. Działka 700 m2. Prostokąt. Trzy kondygnacje - pełna piwnica, wysoki parter i piętro. Trzy balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Komornicka

Grunwald,Poznań

2 270 000 zł307 m² 7 387,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 723 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny zatopiony w zieleni z dużą działką, poznań, grunwald Oferujemy na sprzedaż przestronny, jasny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 307 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja Bez 2% pcc! Lokalizacja: szczepankowo Ostatni lokal w sprzedaży! Gotowy do odbioru! Nowoczesna, niepowtarzalna architektura! Przestronne, przeszklone wnętrza! Wysoka jakość materiałów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzesinki

Krzesinki,Poznań

549 000 zł88 m² 6 262,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Jeżeli szukasz przestrzeni do własnej aranżacji w dobrej lokalizacji, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (segment prawy) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzeszyn Grecki,Poznań

1 290 000 zł310 m² 4 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Jeśli szukasz dużego domu dla rodziny, blisko zielonych terenów Strzeszynka a jednocześnie chcesz cieszyć się dobrym dojazdem do centrum - ta oferta jest dla Ciebie! Jest to środkowy szeregowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Ogrody,Poznań

12 000 zł220 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:372 m²

Ogrody, a zwłaszcza ich willowa część między ul. Szpitalną i ul. Polską to bez wątpienia jedna z najbardziej cenionych i prestiżowych lokalizacji w Poznaniu. Kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 100 zł140 m² 22,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

PL Do wynajęcia wielki piętrowy dom z wysoką piwnicą w samym centrum Pobiedzisk. Charakterystyczne wykończenie daje mu ciepłego rodzinnego charakteru, a liczne pomieszczenia umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Obozowa

Grunwald,Poznań

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek do wynajęcia Witam, wynajem domku w ogrodzie z dostępem do ogrodu i osobnego tarasu. Domek w pełni umeblowany, po gruntownym remoncie. Gotowy do zamieszkania. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szklarniowa

Morasko,Poznań

1 579 000 zł175 m² 9 022,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Sprzedam dom w idealnym stanie, bez konieczności remontu, gotowy do zamieszkania. Dom położony na osiedlu nowych domów. Lokalizacja: poznań, dzielnica: morasko, ul. Szklarniowa. Układ domu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieszkowskiego

Podolany,Poznań

2 500 000 zł270 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż lub wynajem w całości duży dom w spokojnej okolicy ulicy Cieszkowskiego. Łatwość dojazdu oraz bliskość wielu udogodnień są zdecydowanie atutami tej nieruchomości. Aby poznać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Umultowska

Umultowo,Poznań

1 940 000 zł250 m² 7 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

! rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowy, wykończony z dbałością o detale i jakość użytych materiałów dom wolnostojący. Zachwyca uniwersalnym stylem, estetyką i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez 2% pcc! Już ostatni budynek! Nowoczesna, niepowtarzalna architektura! Przestronne, przeszklone wnętrza! Wysoka jakość materiałów! Energooszczędne domy! Niskie koszty utrzymania! Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słodyńska

Psarskie,Poznań

799 000 zł101 m² 7 910,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:796 m²

Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny wolnostojący na dużej działce, położony w Poznaniu, obręb Psarskie, ul. Słodyńska 2 (wjazd od ulicy Złotnickiej). Rynek wtórny. Sprzedający - osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kołłątaja

Świerczewo,Poznań

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

DO najmu funkcjonalny dom szeregowy położony przy ulicy Kołłątaja w Poznaniu. Doskonałe miejsce do zamieszkania, spokojna okolica, kameralne osiedle z pełną infrastrukturą sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 580 000 zł250 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:640 m²

Sprzedam dwie połówki bliźniaka w zabudowie szeregowej. Budynek po remoncie przystosowany do wynajmu powierzchni mieszkalnej. Nowa instalacja elektryczna oraz tv. Pokoje wyposażone w nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 800 000 zł289 m² 6 228,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ofertaobejmuje dom wolnostojący w jednej znajbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania, na styku Jeżyc i ścisłego centrum,blisko parku Chopina, parku Wieniawskiego i ul. Roosvelta. Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szklarniowa

Morasko,Poznań

1 520 000 zł215 m² 7 076,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Poznań Morasko, 144,8m2+poddasze 70m2, dwa garaże Sprzedam dom gotowy do zamieszkania, w stanie idealnym bez konieczności remontu. Na osiedlu nowych domów, lokalizacja: poznań, dzielnica: morasko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

715 000 zł76 m² 9 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Dom z dużym ogródkiem w atrakcyjnej, willowej dzielnicy Poznania gotowe do odbioru! Osiedle Miętowa Park to kameralne osiedle domów z zacisznymi ogródkami w trzech wariantach: 76m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

1 199 000 zł155 m² 7 743,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Nowa, atrakcyjna cena! zapraszam na drzwi otwarte W sobotę 28.01.2023 r. W godzinach 10:00 - 12:00 po wcześniejszym umówieniu terminu. Zadzwoń I umów dogodny termin tel: do 28.01.23 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom z ogródkiem w atrakcyjnej, willowej dzielnicy Poznania gotowe do odbioru! Osiedle Miętowa Park to kameralne osiedle domów z zacisznymi ogródkami w trzech wariantach: 76m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Morasko

Morasko,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

719 000 zł76 m² 9 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podolany

Podolany,Poznań

715 000 zł76 m² 9 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Umultowo

Umultowo,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

715 000 zł76 m² 9 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Smochowice

Smochowice,Poznań

870 000 zł106 m² 8 246,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:291 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, wolno stojący o pow. 105,5 mkw posadowiony na działce o pow. 291 mkw. Nieruchomość znajduje się na poznańskich Smochowicach w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

5 100 000 zł380 m² 13 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja pod hostel! Klimatyczna kamienica przy płycie Starego Rynku. Proponujemy do sprzedaży część stylowej kamienicy w sąsiedztwie poznańskiego Ratusza. Obiekt o powierzchni ok.400m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

5 100 000 zł380 m² 13 421 zł/m²

 

 

 

Piątkowo,Poznań

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom parterowy (wolnostojący) o powierzchni 50 m2 położony na działce o powierzchni 497 m2 wśród domów jednorodzinnych z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Eurypidesa

Strzeszyn Grecki,Poznań

1 100 000 zł231 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:174 m²

Jeśli szukasz dużego domu blisko terenów zielonych i z dobrą komunikacją do centrum ta oferta jest dla Ciebie! Szeregowiec wybudowano w 2001 roku na Strzeszynie Greckim, na spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łobeska

Grunwald,Poznań

7 900 zł167 m² 47,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu zadbanego, gustownie wykończonego domu z ogrodem, zlokalizowanego na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Łobeskiej. Budynek w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fromborska

Smochowice,Poznań

1 999 000 zł450 m² 4 442,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Smochowice to urokliwa część Poznania, gdzie już tylko jeden krok dzieli nas od lasu, jeziora Kierskiego oraz Rusałki i Strzeszynka. Jednocześnie szybko możemy dojechać do centrum, lotniska.