dowolna

Domy pod klucz Poznań - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. św. Trójcy

Stary Rynek,Poznań

1 680 000 zł220 m² 7 621,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:899 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość to nietuzinkowa propozycja być może właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom (połówka bliźniaka), 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ławica,Poznań

1 799 000 zł170 m² 10 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Ławicy. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania, z tarasem i ogródkiem w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Ławica,Poznań

850 000 zł139 m² 6 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Przytulny segment z ogródkiem. ~~~~ Sprzedaż bezpośrednia ~~~~. Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej z kameralnym ogródkiem i garażem. Idealny dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

2 900 000 zł315 m² 9 212,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową pod każdym względem nieruchomość, posiadającą ogromne walory estetyczne, wyposażoną w nowoczesne rozwiązania technologiczne, wykończoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

920 000 zł92 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale z dużymi ogródkami w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Golęczewska

Psarskie,Poznań

1 580 000 zł122 m² 12 940,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Sprzedam nowy, w pełni wykończony i urządzony dom w zabudowie bliźniaczej z dwustanowiskowym garażem, na cichym zamkniętym osiedlu, położony w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dyniowa

Szczepankowo,Poznań

1 760 000 zł210 m² 8 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Umultowo,Poznań

1 635 000 zł218 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:109 m²

Jedyna oferta W swoim rodzaju. Osiedle różany potok W poznaniu wyjątkowa lokalizacja. NA sprzedaż dom dla firmy / rodziny / pod wynajem. Perfekcyjny stan techniczny. Szerokie możliwości dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pniewska

Poznań,wielkopolskie

6 500 zł185 m² 35,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zadbany dom z ogrodem i klimatyzacją - ul. Pniewska, smochowice Do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni 125 m + 60 m piwnicy, położony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Smochowice,Poznań

1 990 000 zł320 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:490 m²

Proponuję na sprzedaż 1/2 bliźniaka, powierzchnia 320 m2, oddany do użytku w 2001 roku. Działka o powierzchni 490 m2-własność, 2 garaże + wiata; nieruchomość wyłożona poz-brukiem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Junikowo,Poznań

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Prezentowana oferta jest ofertą prywatną / bez pośredników i bez prowizji! Dostępność: od zaraz Przytulny i funkcjonalny dom z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Morasko,Poznań

2 150 000 zł177 m² 12 126,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferta na wyłączność 0% Dla Kupujących Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 177,3 m | Poznań Morasko | ul. Hodowlana | Gotowy do zamieszkania - Powierzchnia: 177,3 m - Działka: 501.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Laudańska

Junikowo,Poznań

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

28 lat na rynku nieruchomości Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny skrajny szeregowiec o pow. ok 200 m położony w prestiżowej, zielonej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 999 900 zł308 m² 9 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Komfortowy dom dla wymagającego klienta Po kapitalnym remoncie - gotowy do zamieszkania, bez żadnych kompromisów! Jeśli szukasz solidnego, pięknie wykończonego domu z basenem, ogrodem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

1 799 999 zł204 m² 8 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Komfortowy dom dla Rodziny Jeśli szukasz solidnego, dobrze zaprojektowanego, ponadczasowego domu z ogrodem jak z bajki i przestrzenią dla całej rodziny - to miejsce Cię zachwyci. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hiacyntowa

Kwiatowe,Poznań

1 850 000 zł103 m² 18 137,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Poszukujesz nieruchomości w przyjaznej części Poznania? Pragniesz doskonałej komunikacji do centrum miasta? A może marzysz o własnym wykończonym już domu z ogródkiem, gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Marysieńki

Piątkowo,Poznań

3 900 zł190 m² 20,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do wynajęcia na okres do dwóch lat pod warunkiem zawarcia umowy przedwstępnej zakupu domu w cenie 1380 tyś Uniwersalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na Os. Marysieńki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Marysieńki

Piątkowo,Poznań

1 380 000 zł190 m² 7 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Sprzedamy uniwersalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na Os. Marysieńki w Poznaniu, składający się części mieszkalnej na dwóch kondygnacjach parteru i piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andersena

Grunwald,Poznań

1 750 000 zł212 m² 8 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji 212 m2 z ogrodem, poznań- ławica Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego 7-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poznań

Świerczewo,Poznań

8 000 zł350 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż /wynajem, dom 250m2, dom 100m2, działka rekreacyjna, garaż, parking. Do zamieszkania i pod działalność. Przedmiotem sprzedaży / wynajmu są dwa Domy wolnostojące, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Świerczewo,Poznań

1 600 000 zł350 m² 4 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jeżyce,Poznań

990 000 zł169 m² 5 857,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom z historią i nowoczesnym komfortem - Poznań, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 509 Cena: 990 000 zł Powierzchnia użytkowa: 130 m Powierzchnia całkowita: 169 m (garaż 39 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostrołęcka

Strzeszyn,Poznań

1 399 000 zł269 m² 5 200,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:319 m²

! oferta dostępny tylko W naszym biurze! klient Polecam Państwu zapoznanie się z ofertą sprzedaży przestronnego funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej (prawa strona zielony)z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pokrzywno,Poznań

755 000 zł120 m² 6 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Duża działka Świetna lokalizacja Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z domem wolnostojącym. Dom z dużym potencjałem, idealny dla osób szukających miejsca do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 199 000 zł308 m² 10 386,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pszczyńska

Świerczewo,Poznań

6 900 zł93 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Biuro nieruchomości Noble Estate gorąco zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowo malowniczo położonego domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na poznańskim Świerczewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Twój wymarzony dom w Poznaniu i okolicach. Bezpłatne doradztwo - nie ponosisz żadnych kosztów. Oferty domów z rynku pierwotnego w całym Poznaniu i okolicach. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świerczewo,Poznań

1 067 000 zł120 m² 8 876,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej położony na zacisznym, prywatnym osiedlu na poznańskim Świerczewie. P O W I E R Z C H N I A Na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przemyska

Szczepankowo,Poznań

750 000 zł97 m² 7 736,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

***oferta 0% od Kupującego i bez 2% podatku pcc*** bezpośrednio od dewelopera okazja - powrót oferty z rezerwacji. Nie daj się ubiec innym! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przemyska

Szczepankowo,Poznań

750 000 zł97 m² 7 736,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

***oferta 0% od Kupującego i bez 2% podatku pcc*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, komfortowego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gorzyńska

Smochowice,Poznań

1 810 000 zł190 m² 9 518,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5