dowolna

Domy na sprzedaż Poznań - Oferty sprzedaży domów

353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - -ostatni lokal, gotowy do obioru- polecam do kupna lokale z dużymi ogródkami w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łebska

Smochowice,Poznań

1 059 000 zł170 m² 6 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Unikalna oferta na rynku pierwotnym luksusowe lokale mieszkalne w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych, zlokalizowane przy ul. Człopskiej 13 oraz Łebskiej 22 w prestiżowej dzielnicy Smochowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Górczyn,Poznań

1 900 000 zł425 m² 4 474,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:598 m²

Wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Poznaniu, przy ul. Komornickiej w dzielnicy Górczyn. Nieruchomość ta oferuje doskonałe warunki dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perzycka

Marcelin,Poznań

2 700 000 zł232 m² 11 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:887 m²

Ekskluzywny dom wolnostojący tuż przy Lasku Marcelińskim ul. Perzycka, poznań Ławica Przedstawiam Państwu elegancki, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok. 232 m usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kiemliczów

Grunwald,Poznań

2 100 000 zł214 m² 9 813,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący 214 m przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny, w sercu zielonej oazy miasta! Jeśli pragniesz zamieszkać w miejscu, które harmonijnie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Górczyn,Poznań

1 970 000 zł370 m² 5 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:644 m²

Nr oferty w biurze 122502. Poznań, grunwald. Cena: 1.970.000 zł (5.324 zł/m2). Na sprzedaż dom mieszkalno-biurowy o powierzchni 370 m2 posadowiony na 644 m2 działce. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 749 500 zł248 m² 7 046,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Polanowska

Smochowice,Poznań

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:448 m²

Rezerwacja oferty! Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawa do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na działce znajduje się murowana altana, ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiesiołkowa

Radojewo,Poznań

699 000 zł115 m² 6 083,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Polecam dom w zabudowie typu czworak, przy ul. Wiesiołkowej na poznańskim Radojewie. Działka o powierzchni 189 m posiada niezależne wejście na teren posesji oraz do budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Smochowice,Poznań

1 090 000 zł223 m² 4 887,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (prawy segment) o powierzchni całkowitej 223 m (powierzchnia użytkowa 158 m ), położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Pokrzywno,Poznań

1 150 000 zł132 m² 8 712,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Okazja! bez podatku pcc Na sprzedaż jest dom z 2024 roku w zabudowie bliźniaczej, o całkowitej powierzchni 132,40 m2. Bliźniak charakteryzuje się nowoczesnym niezwykle designerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Ogrody,Poznań

5 450 000 zł376 m² 14 494,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Agencja Hampton Home zaprasza do zapoznania się z ofertą przedwojennej willi w zachodniej części Poznania. Willa ta mieści się na dużej działce, otoczonej starodrzewiem, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kmieca

Winogrady,Poznań

1 600 000 zł298 m² 5 369,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka + osobny mały budynek zlokalizowane przy ul. Kmiecej w Poznaniu (winogrady). Położenie ok. 250m pieszo od Cytadeli. Nieruchomość główna zlokalizowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczepankowo,Poznań

2 140 000 zł250 m² 8 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Dom na sprzedaż Adres: szczepankowo 62D, poznań Rok budowy: 2001 Powierzchnia domu: 250 m Powierzchnia działki: 1200 m Rodzaj budynku: dom wolnostojący Cena: 2 140 000 Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goleszowska

Dębiec,Poznań

2 089 000 zł230 m² 9 082,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o funkcjonalnym domu w Poznaniu, zlokalizowanym w spokojnej i zielonej okolicy? Chcesz cieszyć się spokojem ze swoją rodziną, jednocześnie móc prowadzić swój własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Górczyn,Poznań

2 190 000 zł458 m² 4 781,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:688 m²

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna - budynek wolnostojący. Z przeznaczeniem na cele mieszkalne lub inwestycyjne. Oferta Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 413m2. Na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Winogrady,Poznań

5 399 000 zł270 m² 20 014,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Willa przy Parku Cytadela zielone otoczenie i przestrzeń do własnej aranżacji Wyjątkowy, czterokondygnacyjny dom z końca lat 90., położony bezpośrednio przy Parku Cytadela w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Szczepankowo,Poznań

1 600 000 zł155 m² 10 322,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam do sprzedaży w dzielnicy Nowe Miasto (szczepankowo) Lokal dwumieszkaniowy W pełni wyposażony z wydzielonymi na parterze i piętrze niezależnymi mieszkaniami, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podolany,Poznań

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Oferta zarezerwowana - Szukasz podobnego domu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Przestronny dom z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Białostocka

Warszawskie,Poznań

1 580 000 zł208 m² 7 596,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Na sprzedaż dom z charakterem o powierzchni około 208m2, działka 741m2, piwnica 41,18m2, garaż 19,54m2. W pobliżu jest sporo terenów rekreacyjnych m.in. jezioro Malta, las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skibowa

Szczepankowo,Poznań

1 990 000 zł324 m² 6 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:845 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam komfortowy wolnostojący dom położony w spokojnej, ale w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

3 600 000 zł720 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:630 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości o niepowtarzalnym charakterze. Zlokalizowany w samym sercu Poznania, przy ulicy Grobla 10, ten wolnostojący, zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Grunwald,Poznań

3 390 000 zł225 m² 15 066,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 624 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, willowej okolicy? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy wolnostojący dom o powierzchni 225 m , usytuowany na rozległej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grunwald,Poznań

1 050 000 zł164 m² 6 402,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Umów się na prezentację oferty - może dom przy ulicy Oleńki Billewiczówny jest dla Ciebie. 1. Osiedle Sienkiewiczowskie na Grunwaldzie to kameralne, spokojne, zielone i zadbane miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

3 900 000 zł720 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zakopiańska

Podolany,Poznań

1 390 000 zł125 m² 11 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 125 m2, zlokalizowane na ul. Zakopiańskiej w Poznaniu. Układ pomieszczeń: parter: pokój dzienny: 34m2 Kuchnia: 5,15m2 Wiatrołap: 3,85m2 wc:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wola,Poznań

1 199 000 zł254 m² 4 720,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym, idealny, aby prowadzić tam działalność gospodarczą, wynająć na pokoje lub samemu zamieszkać. Nieruchomość typu bliźniak o powierzchni 254.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małoszyńska

Junikowo,Poznań

1 800 000 zł320 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:681 m²

Na sprzedaż doskonale zlokalizowana nieruchomość - wolnostojący dom dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony o powierzchni ok. 260m2 oraz budynek o funkcji mieszkalnej ok. 60m2 położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dęblińska

Starołęka,Poznań

949 900 zł95 m² 9 998,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Rezerwacja. Na sprzedaż nowoczesny i bardzo słoneczny lokal mieszkalny na poznańskiej Starołęce. Powierzchnia użytkowa: 95 m2 Powierzchnia działki: 560 m2 Cena: 949.900 zł Budynek przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Smochowice,Poznań

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Biuro sprzedaży nieruchomości deweloperskich, poleca! Twój nowy dom w spokojnej okolicy Poznania! Szukasz funkcjonalnego domu w przystępnej cenie? Mamy coś dla Ciebie! Nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy domy o powierzchni 82m2 z ogródkiem na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Smochowice,Poznań

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Marysieńki

Piątkowo,Poznań

1 380 000 zł190 m² 7 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Sprzedamy uniwersalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na Os. Marysieńki w Poznaniu, składający się części mieszkalnej na dwóch kondygnacjach parteru i piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 195 000 zł253 m² 4 723,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom 180 m2 z budynkiem gospodarczym na sprzedaż, nowe Miasto, szczepankowo Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 180 m2, położony na poznańskim Szczepankowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 749 000 zł248 m² 7 044,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Antoninek,Poznań

1 499 000 zł120 m² 12 491,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Uwaga rezerwacja! To miejsce, które inspiruje do życia w zgodzie z naturą i doceniania prostych chwil. W dobie nowoczesnych budowli, które wyrastają niczym grzyby po deszczu, coraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kajakowa

Jeżyce,Poznań

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Omańkowskiej

Jeżyce,Poznań

840 000 zł66 m² 12 727,30 zł/m²