dowolna

Domy z poddaszem Poznań - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Nieszawska

Nowe Miasto,Poznań

129 000 zł55 m² 2 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:472 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki z przestronnym domkiem usytuowanej w kompleksie rod przy ul.Nieszawskiej w Poznaniu. Na dużej z licznymi nasadzeniami działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pionierska

Wilda,Poznań

1 890 000 zł293 m² 6 450,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:508 m²

Duży dom W zabudowie bliźniaczej W idealnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu w zabudowie bliźniaczej. Dom wybudowany w 2000r., znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

2 799 zł100 m² 27,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

R e Z E R W A C J A okazja Polecam na wynajem - dla osób prywatnych, na potrzeby firmy - dla pracowników, jako mieszkania służbowe, kompaktowy dom jednorodzinny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Omańkowskiej

Podolany,Poznań

819 000 zł103 m² 7 984,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:146 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na Podolanach (segment środkowy). Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu, brama otwierana pilotem lub przez smartfona. Budynek położony na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podolany,Poznań

819 000 zł103 m² 7 984,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:146 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podjaryszki

Szczepankowo,Poznań

870 000 zł149 m² 5 825,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Segment bliźniaka na sprzedaż, 149,35 m2, szczepankowo. Z przyjemnością oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z wbudowanym garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miastkowska

Grunwald,Poznań

1 300 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wystawiamy na sprzedaż bezpośrednio dom, w którym mieszkamy od 13 lat, jesteśmy drugimi właścicielami, dom oddany został do użytkowania w 1995 r. Dom jest położony w środku szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Poznań

Stare Miasto,Poznań

6 625 000 zł1 830 m² 3 620,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:486 m²

Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

1 450 000 zł191 m² 7 591,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem kamienicy w zabudowie zwartej wraz z mieszkalną oficyną (do remontu). Kamienica jest położona w rozwijającej się okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaniemyska

Warszawskie,Poznań

2 950 000 zł1 090 m² 2 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:59

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nieruchomość przy ul. Zaniemyskiej 17 w Poznaniu (osiedle Warszawskie) to 1500 metrowa działka, zabudowana czterokondygnacyjną willą miejską o powierzchni pum około 480 m2 na froncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Arystofanesa

Strzeszynek,Poznań

3 500 zł250 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej położony w Poznaniu na Strzeszynie przy ul. Arystofanesa. Dom o pow. 250m2 położony na działce o pow. 167m2 składa się z 4 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Polanowska

Smochowice,Poznań

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nowa niższa cena obniżka O 20 000 zł! Domek przystosowany do zamieszkania całorocznego! Tutaj właśnie na 574 m2 działki znajduje się altana, w której po remoncie można zamieszkać. Altana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ławica,Poznań

1 199 000 zł148 m² 8 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w jednym z najcichszych zakątków Poznania, a mianowicie na południu Ławicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marcelin

Marcelin,Poznań

990 000 zł226 m² 4 380,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:356 m²

Oferta 0% Pośrednik nie pobiera wynagrodzenia od Kupującego! Ładny dom z ogrodem. Powierzchnia całkowita 226,2 m2. Dodatkowo wolno stojący garaż z szerokim podjazdem. Salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Ławica,Poznań

1 199 000 zł148 m² 8 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Polecam ofertę domu z ogrodem w zabudowie szeregowej z 2004 roku o powierzchni 148,33 m położonego na działce o powierzchni 212 m na Ławicy. Generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Grunwald,Poznań

229 000 zł270 m² 848,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 031 m²

Dom W budowie Z dużą działką okazja! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 270 m2 (powierzchnia użytkowa 208 m2) na działce o powierzchni 3,031 m2. Cena sprzedaży wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prądnicka

Wola,Poznań

1 890 000 zł343 m² 5 510 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:429 m²

Polecam atrakcyjny dom na sprzedaż, wolnostojący, piętrowy z poddaszem użytkowym, usadowiony na niedużej działce o powierzchni 429 m . Nieruchomość położna jest na poznańskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

2 000 000 zł465 m² 4 301 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:212 m²

Polecam na sprzedaż udział 50% w kamienicy na Jeżycach ul. Sienkiewicza. Powierzchnia użytkowa całej kamienicy ok. 465m na sprzedaż udział 50% całości. Budynek został wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

699 000 zł176 m² 3 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż posiadam piękny i okazały wolnostojący dom na spokojnej ulicy Jasna Rola w Poznaniu. Dom idealny jest dla jednej jak i dwóch rodzin, ponieważ nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

795 000 zł176 m² 4 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Mieszkanie z ogrodem na parterze 3-lokalowego domu. Nie rod! Sprzedam rewelacyjne bezczynszowe mieszkanie w willi 3-mieszkaniowej w spokojnej dzielnicy domkow jednorodzinnych, na Górczynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zaniemyska

Poznań,wielkopolskie

2 100 000 zł315 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam budynek mieszkalny składający się z 7 mieszkań 2 i 3 pokojowych o łącznej powierzchni pum 262,78 m2 z udziałem w gruncie o łącznej pow. 1500 m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Golęcin

Golęcin,Poznań

1 600 000 zł260 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Proponuję zakup domu wolnostojącego przy ul. Polskiej w Poznaniu, wybudowanego na działce o powierzchni 436 m2. Posiada cztery kondygnacje o powierzchni 130 m2 każda. Piwnica: wysokość 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morasko

Morasko,Poznań

1 870 000 zł200 m² 9 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 285 m²

Polecam nadzwyczaj interesujący, komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 200 m2 na Morasku! Atrakcyjna lokalizacja na skraju rezerwatu meteorytów, duża działka. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż apartament w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2, w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej, w miejscowości Gowarzewo k/poznania. W skład apartamentu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Budzisława

Naramowice,Poznań

990 000 zł285 m² 3 468,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:709 m²

Opis nieruchomości Dom jednorodzinny. Dom energooszczędny. Niskie koszty eksploatacji. Dom tani w eksploatacji. Dom z ytongu. Dom dobrze ocieplony. Dom dla rodziny wielopokoleniowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

780 000 zł244 m² 3 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Funkcjonalny, zadbany dom szeregowy wśród zieleni na starym Strzeszynie. Budynek z 1994r o całkowitej powierzchni 244m2 - użytkowej 126m2 posadowiony na działce 185m2. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

1 300 000 zł460 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

W tylnej części działki, znajduje się jeszcze jeden budynek mieszkalny. Powierzchnia jego wynosi 160 m2, wraz z poddaszem użytkowym. Budynek w bardzo dobrym stanie, w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pokrzywno

Pokrzywno,Poznań

680 000 zł111 m² 6 126,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom położony blisko centrum (7 km od Ronda Rataje, w zacisznym miejscu na dużej , zadrzewionej działce. Warto zobaczyć!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Winiary

Winiary,Poznań

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:551 m²

Witam Sprzedaję dom, połówkę bliźniaka w dzielnicy Winiary. Dom położony jest w zacisznej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Największą zaletą jest jego położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Granatowa

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł242 m² 5 578,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Komplet - w cenie: działka 720 m2, wszystkie media, oświetlenie, nawierzchnia + dom 150 m2 + drugi domek 50 m2 całość funkcjonalnie zagospodarowana! zobacz koniecznie! działka 720 m2 Umultowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł101 m² 7 821,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nowo wybudowany dom mieszkalny. Z wielka dbałością o jakość wykonania i wykończenia.Wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe.Zaopatrzony we wszelkie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Waniliowa

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł65 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Lokalizacja Mieszkań Gowarzewo , ul. Waniliowa Bezpośrednio - Właściciel - 0 % prowizji Proponujemy cztery mieszkania 3 pokojowe o powierzchniach 65m2 z własnymi ogrodami, tarasem, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zajęcza

Nowe Miasto,Poznań

700 000 zł290 m² 2 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom urządzony komfortowo, zadbany, w ogrodzie znajduje się odkryty basen z pełnym uzbrojeniem. W przyziemiu znajduje się pomieszczenie techniczne, toaleta, 3 pomieszczenia, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł160 m² 3 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Dom o przepięknej architekturze w bardzo dobrej lokalizacji, przeznaczony dla osób, którym zależy na jakości, estetyce oraz wygodzie. Położony w cichym, prestiżowym otoczeniu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wilda

Wilda,Poznań

3 750 000 zł1 250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:820 m²

Kamienica czynszowa na sprzedaż położona na ul. 28 Czerwca 1956 Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu.   lub na mail   Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 050 000 zł330 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Uwaga! Duży reprezentacyjny dom jednorodzinny nawiązujący do architektury dworkowej - jednak w bardziej nowoczesnym ujęciu. Szerokie centralnie umieszczone wejście akcentuje osiowy podział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

6 000 000 zł1 649 m² 3 638,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica czynszowa na sprzedasz położona na ul. Poznańskiej. Przedmiotem sprzedaży jest kamienica położona w samym centrum Poznania. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Smochowice,Poznań

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:656 m²

Prezentuję wspaniały dom z dużą działką. Znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko miasta i drogi nr.92 a jednocześnie w bardzo cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 000 000 zł364 m² 5 494,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z lat 30tych po kapitalnym remoncie znajdujący się przy ulicy K. Pułaskiego na działce 450 m2. Dom ma powierzchnię całkowitą około 364 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

920 000 zł192 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam sprzedam dom położony w cichej i kameralnej okolicy Poznańskiego Górczyna- jedyna taka lokalizacja.Powierzchnia domu 193 metry kwadratowe budynek wykonany z bardzo dobrych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij