dowolna

Działki na sprzedaż Poznań - Oferty sprzedaży działek

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

430 000 zł642 m² 669,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 642 m , położona w dzielnicy Wola w Poznaniu, z przeznaczeniem zarówno pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, jak.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 250 m² 576 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrową Front 27 m. kształt prostokąta, teren płaski Warunki zabudowy były wydane przed.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł1 208 m² 923,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz przestrzeni w mieście, której nie ograniczają metraże typowych parceli? Prezentujemy nieruchomość, której największą wartością jest rozległa działka o powierzchni 1208 m .

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł417 m² 1 474,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W doskonałej lokalizacji na podolanach bez pcc! Polecam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji na Podolanach z ogrodem od południowego-zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 250 000 zł3 131 m² 718,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne z mpzp (budownictwo wielorodzinne) w atrakcyjnej lokalizacji Poznań Świerczewo na sprzedaż. Wgn Poznań Grunwaldzka oferuje na sprzedaż niezwykle atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 000 zł1 253 m² 1 399,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy do sprzedaży niezabudowaną, atrakcyjną działkę o łącznej pow. 1253 m2 przy ul. łagowska 30 na terenie osiedla Krzyżowniki Smochowice w Poznaniu. Oferowana do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

9 694 000 zł26 200 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę usługową w Poznaniu tuż przy A2 (ul.Sokalska) Teren jest objęty obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego - UCHWAŁA NR LVIII/898/VI/2013(oznaczenie w planie.

Szczegóły ogłoszenia

8 760 990 zł41 719 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z wz) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

3 360 000 zł12 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ok. 1,2 ha gruntów inwestycyjnych położonych w Poznaniu, pokrzywno. Grunty stanowią jeden zwarty kawałek, do którego dochodzi droga asfaltowa. Grunty nie są objęte planem.

Szczegóły ogłoszenia

4 286 000 zł3 297 m² 1 299,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka O pow. ok. 3300m2 W doskonałej lokalizacji na podolanach także inne działki różnej wielkości Polecam piękną działkę rezydencjonalną w zielonej części Podolan.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną pod nowoczesny dom z dachem płaskim! Działka budowlana z mpzp położona w okolicy ul Gościnnej o powierzchni 2000 mkw ustawienie- wschód/ zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł1 000 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - cztery działki budowlane, o łącznej powierzchni 1000 m2, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł9 025 m² 653,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą od re search nieruchomości I inwestycje! Na sprzedaż polecamy grunt o powierzchni 9 025 m2, wraz z halą namiotową, znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł9 000 m² 443,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Poznań, krzesiny węzeł a2/s11 działka 9000M2 mpzp usługi Grunt o powierzchni 9 000 m2 zlokalizowany przy węźle Krzesiny, autostrady A2 drogi ekspresowej S11, przy działce przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł537 m² 1 396,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Poznań, ul. Unisława | 537 m | media Działka położona w spokojnej i zielonej części Poznania Antoninek, przy ul. Unisława. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 221 m² 2 129,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w Poznaniu na Naramowicach, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się i dobrze skomunikowanych części miasta, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

473 760 zł1 128 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowanej na terenie Radojewa, dzielonica Poznań Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 1128 m2 położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł706 m² 661,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane Koziegłowy k. Poznania, gm. Czerwonak. Media w drodze. Mpzp. Świetna komunikacja Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł960 m² 885,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - działka zabudowana Z potencjałem inwestycyjnym 960 m działki 178 m domu starołęka, ul. Równa Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

905 400 zł1 509 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu Pokrzywno, ul. Ropczycka Oferowana działka o regularnym kształcie i płaskim ukształtowaniu terenu położona jest w spokojnej, rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 600 m² 293,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę w Poznaniu o powierzchni 1600 m2 na parking. Plan obowiązujący na ten terenie jest na zieleń i parkingi.( bez możliwości zabudowy ) Idealne miejsce na parking strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł854 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 107 obręb Ławica miasto Poznań Działka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł330 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość miejskiego zgiełku, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy za miasto? Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć, uprawiać warzywa, a jednocześnie korzystać z komfortu całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

599 989 zł713 m² 841,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** przedsprzedaż ** ** 0% prowizji ** ** 0% pcc ** Poznaj wszystkie zalety lokalizacji na filmiku promującym inwestycję. Nowa oferta na rynku, działki budowlane w Poznaniu na ulicy Rubież dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 660 m² 601,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka wymarzony dom, okolica jaśkowiaka, front 30 M, mpzp, polecam! Wyjątkowo ładną działka rezydencjonalna, pięknie położona w cichej okolicy, wśród nowej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł550 m² 234,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż zadbana działka rod im. A. Paszowiaka o powierzchni 550 m , idealna do wypoczynku przez cały sezon, a nawet całorocznego użytkowania. Na działce znajduje się funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

554 760 zł1 206 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o wybudowaniu domu na działce z potencjałem w pięknym miejscu to Szczepankowo z pewnością Cię zachwyci. Lokalizacja Szczepankowo - część miasta Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł1 036 m² 866,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 2 działki 158/3 -663m2 +działka 158/4-373 m2 razem tworzą całość o powierzchni 1036m2 Poznań ul.Ochota 8 ,dostępne wszystkie media więcej info tel.   Niniejsze ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł483 m² 2 277,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową Poznań, ul. Tadeusza Rejtana 1b. Powierzchnia: 483 m . Kształt: trapez (front: 25,8 m, głębokość: 22 m). Zabudowa: budynek gospodarczy ok. 74.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Bolesława Krzywoustego

Nowe Miasto,Poznań

2 990 000 zł4 500 m² 664,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą od re search nieruchomości I inwestycje! Na sprzedaż polecamy grunt o powierzchni 4 500 m2, znajdujący się na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Minikowo,Poznań

660 000 zł1 134 m² 582,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu - spokojna części Minikowa / Starołęki. Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Grunwald,Poznań

3 700 000 zł1 756 m² 2 107,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielomieszkaniową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Na sprzedaż atrakcyjna, doskonale zlokalizowana nieruchomość o łącznej powierzchni 1 756 m , składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bobrownicka

Szczepankowo,Poznań

497 900 zł711 m² 700,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - Poznań - Szczepankowo Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 711 m (wymiary ok. 20 35 m), położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bobrownicka

Szczepankowo,Poznań

497 900 zł711 m² 700,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Bukowska

Ławica,Poznań

129 000 zł300 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam prawo użytkowania do działki rod numer 442 przy ul. Bukowskiej 440 w Poznaniu, na której znajduje się domek , murowany, ocieplony styropianem w 2010 roku. Działka w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Morasko

Morasko,Poznań

664 020 zł1 073 m² 618,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka gruntu (nr geodezyjny 227/125) o powierzchni 1073 m2, położona przy ul. Morasko nr 48 (dzielnica administracyjna: stare Miasto, podzielnica: morasko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Droga Dębińska

Dolna Wilda,Poznań

75 000 zł412 m² 182,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podbiałowa

Radojewo,Poznań

922 200 zł1 160 m² 795 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - zabudowa jednorodzinna | unikatowa lokalizacja u wrót parku | mpzp o korzystnych parametrach inwestycyjnych | Radojewo - Poznań | dostęp do pełnego uzbrojenia Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Junikowo,Poznań

1 200 000 zł2 609 m² 459,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z przeznaczeniem mieszkaniowym lub usługowym, junikowo okolica Junikowskiej, teren o powierzchni 2609 mkw położony w obrębie Junikowa, w nowym studium z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Podjazdowa

Kiekrz,Poznań

475 680 zł991 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki W pobliżu jeziora kierskiego! działki Z planem miejscowym! zostały ostatnie dwie! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: działki przeznaczone pod budownictwo.