dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Jeżyce

463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

463 ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 455 zł42,30 m² 13 344,09 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowej kawalerki o powierzchni 42,30 m2 na 7 piętrze z balkonem i widokiem na zieleń, w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 697 zł64,75 m² 14 126,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²46 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany w nowym kompleksie famma Jeżyce przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu. Powierzchnia lokalu 46m2, na którą składa się: część główna gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł74 m² 10 256,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach - 74 m , idealne do zamieszkania lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 000 zł78 m² 14 743,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie opowierzchni 78 m , położone przy ul. Kościelnej 33 (os. Long Bridge) - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

465 303 zł36,07 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania dla siebie lub lokaty z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta może być idealna! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 563 zł31,50 m² 13 668,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Lokalizacja Jeżyce, to.

Szczegóły ogłoszenia

2 885 zł31 m² 93,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki o powierzchni 30m2, z komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali garażowej, położonej na ul. Kościelnej. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 726 zł64,40 m² 13 039,22 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł54,16 m² 57,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, w pełni umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie na 3 piętrze (budynek 8-piętrowy, winda). Wykończone z dbałością o każdy detal gotowe do wprowadzenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,18m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Dąbrowskiego Poznań Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy w sercu Jeżyc, tuż obok kina Rialto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 243 295 zł94,09 m² 13 213,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 94,10 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł55 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości quality ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł85 m² 9 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż bardzo klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Jeżycach, położonej przy pięknie zrewitalizowanej ulicy Staszica 11/13 w Poznaniu U K Ł A D P O M I E S.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 928 zł64 m² 11 295,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej aż 64m2. Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym 28m2, dwie proporcjonalne sypialnia, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł32,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

dla Biura! Szybka decyzja kredytowa za naszym pośrednictwem. Zapraszam serdecznie do zakupu słonecznego w pełni urządzonego mieszkania na parterze z ogródkiem i tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł206 m² 38,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowoczesna powierzchnia biurowo usługowa w doskonałej lokalizacji Poznań Oferujemy na wynajem przestronny, funkcjonalny budynek o przeznaczeniu biurowo usługowym, zlokalizowany w Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy do wynajęcia - ul. Mickiewicza 5, poznań (jeżyce) Na wynajem oferowany jest przytulny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni ok. 45 m , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,27 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Zaprojektowaliśmy Wieżę Jeżyce z myślą o wygodzie mieszkańców. To samowystarczalne miasto w mieście, które pozwala cieszyć się codziennością tu.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120 m² 6 325 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga - ostatnie dwa domki w zabudowie szeregowej! słoneczny, funkcjonalny segment 4 pokojowy, z własnym ogródkiem, bez skosów, 2 miejsca parkingowe działka 130 mkw Jeśli chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,38 m² 53,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2pok zofii nałkowskiej jeżyce Szukasz mieszkania w znakomitej lokalizacji? Świetnie trafiłeś! Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe, dwupokojowe mieszkanie na przy ul. Zofii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 618 zł42,50 m² 13 779,25 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,5m2 + duży balkon 6,7m2. Mieszkanie idealna do wyodrębnienia sypialni ze względu na duży ustawny salon z aneksem ( 30m2) oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59,51 m² 15 106,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,51 m w sercu poznańskich Jeżyc. Świetna lokalizacja, cisza w mieszkaniu i gotowość do wprowadzenia - to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł104,30 m² 7 181,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Bardzo duże mieszkanie w centrum Jeżyc (50m od narożnika ulic Jackowskiego i Kraszewskiego). To nieruchomość ma ok. 90 metrów powierzchni użytkowej mieszkania z sufitami na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44,08 m² 58,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca 15 w Poznaniu. Idealna propozycja dla osób ceniących wyjątkowy klimat wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120,50 m² 6 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ? zobacz! słoneczny nowy dom, smochowice, bez pcc, z własną wydzieloną działką! Dom 4 pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł40,50 m² 12 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,92 m² 16 384,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu poznańskich Jeżyc, w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic miasta w najnowszej, wyjątkowej inwestycji Wieża Jeżyce. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł18,33 m² 81,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. - lokal ok 18,3 m - położony na parterze - okna.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

**na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z ogródkiem w nowej kamienicy przy Zajezdni Poznań!** Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni **35,7 m **, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł453 m² 9 933,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Aktywo inwestycyjne - potencjał medyczny Poznań | narożna działka, wysoka ekspozycja,| skalowalność Lokalizacja - kluczowy czynnik popytu medycznego Nieruchomość zlokalizowana jest w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²167 m² 8 517 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu powierzchnie biurowe 167 m2 na II piętrze w trzykondygnacyjnym biurowcu na Jeżycach. Dla małej jak i dużej firmy szukającej prestiżowego miejsca. Na powierzchniach najmu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,28 m² 11 054,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

- rezerwacja - Kochasz klimat jeżyckich kamienic, wyjątkowych wnętrz i nietuzinkowych projektów? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł68,40 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferta dostępna wyłącznie u nas! Szukasz mieszkania z charakterem, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania? A może interesuje Cię nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł115 m² 7 652,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w samym sercu Jeżyc. Na powierzchnie 115 m2 składają się: - salon | 31,5 m2 - sypialnia | 28,5 m2 - sypialnia | 16,5 m2 - korytarz | 11,5 m2 - garderoba |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 000 zł40,50 m² 13 506,17 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Inwestycji prezentuje jasne mieszkanie z balkonem położone na VIII piętrze nowoczesnego budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 692 zł65 m² 11 810,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2 + dwa duże balkony. Układ mieszkania na przestrzał z salonem i kuchnią od strony południowej. Mieszkanie posiada doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 776 zł28,80 m² 13 846,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwestycja. osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy do wynajęcia - ul. Mickiewicza 5, poznań (jeżyce) Na wynajem oferowany jest przestronny i reprezentacyjny lokal biurowy o powierzchni ok. 112 m , znajdujący się.