dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Jeżyce

464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

464 ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 702 zł76,06 m² 11 776,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 76,06m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 562 zł39,50 m² 14 672,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5m2 - 2 pokojowe z balkonem. Mieszkanie posiada ustawny salon o powierzchni aż 20,80m2, sypialnie 10,32m2, ponad to przestronną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 446 096 zł94,09 m² 15 369,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 94,09 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 587 000 zł159,80 m² 9 931,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy 160 m2, 4 pokoje, ul. Wawrzyniaka, jeżyce Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestronnego, czteropokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

500 000 zł34,20 m² 14 619,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanej kawalerki, zlokalizowanej przy ul. Polnej (jeżyce), vis-a-vis szpitala. Mieszkanie położone jest na parterze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie Z loggią W prestiżowej inwestycji modena przy ul. Jackowskiego Nowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 401 zł31,80 m² 13 628,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem blisko centrum Poznania Idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej funkcjonalnego mieszkania z szybkim dojazdem do centrum miasta. Dokładny rzut i wymiary na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł64 m² 12 031,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum.A NAWET NAD JEZIORO! +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ +Intersuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 609 zł75,39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zakupu dwóch kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 75,39m2 , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej (przy Rynku Jeżyckim).

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań, jeżyce, ul. Mylna wygodne mieszkanie do wynajęcia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego lokalu o powierzchni 45 m , usytuowanego na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 000 zł1 500 m² 18 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży nowoczesny, wysokiej klasy luksusowy budynek biurowy znajdujący się przy ulicy Polskiej w Poznaniu. Biurowiec wybudowany w roku 2022 na działce o powierzchni 5160m2.

Szczegóły ogłoszenia

18,29 zł/m²82 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% prowizji/ Jeżyce/gabinet 13 m2/lokal 82 m2/ piękna część wspólna Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu minimalistycznego studio położonego na 4 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł83 m² 14 446 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, która robi różnicę Centralnym punktem mieszkania jest komfortowo zaprojektowana strefa dzienna, obejmująca: salon, część jadalnianą, aneks kuchenny. Balkon Salon dający poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł61,25 m² 18 367,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design, komfort i bliskość natury, a jednocześnie pozostaje świetnie skomunikowane z centrum? To mieszkanie jest właśnie takie. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 226 zł29,58 m² 13 766,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Nowe Jeżyce , nowopowstająca dzielnica w centrum Poznania , wybudowano już ponad 2500 mieszkań ,.

Szczegóły ogłoszenia

20,73 zł/m²82 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% prowizji/ Jeżyce/gabinet 17 m2/lokal 82 m2/ piękna część wspólna Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu minimalistycznego studio położonego na 4 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

63,55 zł/m²74,74 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem lokal usługowy / gastronomiczny 74,7 m - nowe jeżyce wysokie witryny | zgoda na alkohol | nowe osiedle Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł76 m² 10 197,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Obniżka ceny - aż 60 000 zł mniej! Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Jeżycach, ul. Roosevelta Jeśli cenisz klimat secesyjnych wnętrz i chcesz zamieszkać w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

527 240 zł53 m² 9 947,92 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wynajem 3pok mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach o pow. 53 m2. Świeżo wyremontowane, bardzo jasne, częściowo urządzone, do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,19 m² 71,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem | Jeżyce | ul. S. Barańczaka Na wynajem jasna, komfortowa i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 32,19 m , zlokalizowana w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 147 zł64,90 m² 12 174,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie trzypokojowe 64,9m2, znajdujące się na 1. piętrze w inwestycji premium. Możliwa osobna kuchnia. Układ mieszkania z osobnym wc. Dodatkowo - ustawny balkon. ->obsługa codziennie do.

Szczegóły ogłoszenia

40,08 zł/m²99,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Osoba prowadząca ofertę: szymon Strzelczyk, tel.   Polecam na wynajem przestronny lokal biurowy, usytuowany na parterze, 4-kondygnacyjnej kamienicy na Jeżycach, przy ul. Słowackiego (tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł6 600 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem atrakcyjny grunt komercyjny położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Polskiej w Poznaniu, z bezpośrednim dojazdem do głównych arterii komunikacyjnych miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł39,37 m² 9 144,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeżyce / Sołacz / 39,37m2 / wysoki parter / 360 000 zł Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania - na styku Jeżyc i Sołacza. Idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł16,40 m² 17 682,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedana! Zapraszamy do sprawdzenia innych naszych ofert :) Kawalerka z balkonem na I piętrze w bloku przy ul. Mylnej w Poznaniu o powierzchni 16,4m2. Spacery wirtualne:.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł23,98 m² 66,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. - lokal ok. 24 m - położony na 1 piętrze - okna.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł66,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na poznańskich Jeżycach blisko Mostu Teatralnego. Powierzchnia użytkowa lokalu 66,4m2 na którą składają się: - na pierwszym poziomie pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł143,70 m² 8 350,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Zeylanda w Poznaniu. Ta urokliwa dzielnica, znana z bogatej historii, oferuje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

N a W Y N A J E M Przepiękna kawalerka o wielkości 33 m2 w wyjątkowej, zrewitalizowanej kamienicy z windą, przy ul. Kraszewskiego 17 Mieszkanie na ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł83,62 m² 14 948,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie W sercu jeżyc przestrzeń, światło I komfort na najwyższym poziomie Szukasz miejsca, które łączy styl, funkcjonalność i topową lokalizację? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 163 m² 3 396,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy unikalną nieruchomość niemieszkalną , będącą odrębną własnością z własną księgą wieczystą. Lokal usytuowany jest na parterze, pierwszym piętrze oraz w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł50,49 m² 52,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: mieszkanie W inwestycji zajezdnia: komfortowe, mieszkanie Z dużym balkonem : Polecamy do wynajęcia komfortowe, mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się na I piętrze, w kilkuletnim.

Szczegóły ogłoszenia

793 800 zł58,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł66,99 m² 15 524,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy dwupak inwestycyjny składający się z dwóch gotowych, w pełni wyposażonych mieszkań zlokalizowanych na V piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Barańczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 569 zł33,38 m² 13 558,09 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,38m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł34 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 639 zł34,33 m² 12 893,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowej kawalerki o powierzchni 34,33 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64 m² 10 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy parterowy lokal od kilku wynajmowany na działalnosc gosodarcza (idealny na knajpke, gabinet, galeryjkę, nowoczesne biuro , joga, fitness, inne aktywnosci, takze fryzjer, kosmetyka itp.) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł37,79 m² 13 627,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Twoje pierwsze mieszkanie na Jeżycach nowoczesne, świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia! Szukasz idealnego miejsca na start? To 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²910 m² 68 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu reprezentacyjną powierzchnię biurową zlokalizowaną w samym sercu Poznania, przy ulicy Mazowieckiej. Budynek o bogatej historii, łączący klasyczną elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł68,94 m² 6 948,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania, które urządzisz po swojemu? A może jesteś inwestorem i szukasz okazji, w której liczby spinają się od pierwszego dnia? Mieszkanie M10 przy Dąbrowskiego.