dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Jeżyce

464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

464 ogłoszenia

789 000 zł88,95 m² 8 870,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie z balkonem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w centrum poznańskich Jeżyc. Mieszkanie Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 88,95m2 położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,30 m² 57,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Poznań, jeżyce, ul. Polna Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł207 m² 6 714,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Komfortowy dom wolnostojący Z ogrodem, smochowice - blisko jeziora I lasu Idealny dla rodziny | Zielona, prestiżowa lokalizacja | Garaż w bryle | Gotowy do zamieszkania | Bliskość natury |.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł37,80 m² 13 624,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie do zamieszkania bez żadnych nakładów, idealne na start! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze klasycznej, secesyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam na wynajem przytulne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w jednej z najbardziej klimatycznych części Poznania - na Jeżycach.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań, jeżyce lokal 5 pokoi 2 piętro Do wynajęcia lokal o powierzchni około 120 m na Jeżycach, w świetnej lokalizacji przy ul. Reja, blisko Ronda Kaponiera i Mostu Teatralnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem,2 pok,mieszkanie poznań/jeżyce Przedstawiam Państwu na wynajem komfortowe, nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu Jeżyc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²10 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia lokal biurowy w doskonałej, czytelnej lokalizacji, w Pasażu Jeżyckim, przy ul. Dąbrowskiego. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,93 m² 9 780,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Słoneczne mieszkanie blisko natury i centrum miasta z doskonałą komunikacją. Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem miasto z bliskością natury? Ta oferta to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 900 zł39,34 m² 14 969,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,34m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie w sercu Jeżyc róg ul. Kraszewskiego i Słowackiego Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 451 zł39,40 m² 14 250,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2.pokojowe 39,4m2, znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji PREMIUM Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

1 696 457 zł94,30 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 95 m | 2 balkony | rozkładowy | Jeżyce | design & komfort Wyobraź sobie miejsce, w którym design spotyka się z funkcjonalnością, a codzienność nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł77,94 m² 9 366,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję dziś Państwu 3-pokojowe mieszkanie wielkości 77,94m2, we wspaniałej lokalizacji z pięknym widokiem na ul. Ignacego Krasińskiego 2. Mieszkanie w urokliwej kamienicy usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł176 m² 10 170,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:909 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika jezioro kiekrskie W odległości 600 m Na sprzedaż pięciopokojowy, piętrowy dom wolnostojący położony w Kiekrzu (m. Poznań) na osiedlu Michałkowo.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120 m² 6 325 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatni domek! smochowice- kameralny segment szeregowca, z ogrodem, słoneczny południowy taras, miejsca parkingowe Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ? Domek 4.

Szczegóły ogłoszenia

38,10 zł/m²21 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia mały lokal użytkowy nadający się na spokojną działalność typu biuro, gabinety, znajdujący na 4. piętrze oficyny odnowionej i zadbanej kamienicy z 1904 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł141,30 m² 8 492,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1898

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 141,30 m2, położone w prestiżowej dzielnicy Jeżyce w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się w kamienicy po rewitalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł102,70 m² 8 072,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne mieszkanie w sercu Jeżyc - ul. Kościelna | 102,7 m | 3 pokoje | 829 000 zł Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 013 zł32,43 m² 13 907,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 32,43 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł37,60 m² 10 585,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie na Jeżycach - ul. Galla Anonima, poznań Na sprzedaż klimatyczna kawalerka o powierzchni 37,6 m , położona na 1. piętrze niskiego, ceglanego bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł51,30 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości tengo poleca do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,3 m kw, znajdujące się na III piętrze, w budynku Atanera z 1999 roku, w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51,08 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,08 m z dwoma balkonam położone przy ul. Szamarzewskiego 43. Świetna lokalizacja w samym sercu Jeżyc. Układ I wykończenie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

987 609 zł75,39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zakupu dwóch kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego o łącznej powierzchni 75,39 m . Lokale są na jednej księdze wieczystej w samym sercu poznańskich Jeżyc - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 434 zł55,74 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zakupu jednej kawalerki oraz jednego mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 55,74m2 , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej (przy Rynku Jeżyckim).

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49,26 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Janickiego 23D w Poznaniu (jeżyce). Lokal znajduje się w świeżo oddanym do użytku budynku i jest dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 095 zł31,30 m² 13 421,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł50,20 m² 15 128,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, mieszkania w nowoczesnym budynku i w jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji do życia w ostatnim czasie w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

15 145 zł3 029 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: na wynajem atrakcyjny grunt komercyjny położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Polskiej w Poznaniu, z bezpośrednim dojazdem do głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł44 m² 12 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł235,70 m² 6 274,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalny i przestronny dom o powierzchni 235,7 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²32 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 32 m2 w biurowcu w ścisłym centrum Poznania, okolice Ronda Kaponiera. Powierzchnia idealnie nadaje się na siedzibę lub oddział firmy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 734 zł64,87 m² 12 821,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł48,39 m² 9 196,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie 2 pokojowego znajdującej się w jednej z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania, mowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł18 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:1 900 zł

Polecam do wynajęcia pokój ok. 18 m2 w mieszkaniu 4 pokojowym zlokalizowanym w samym centrum Jeżyc przy u. Sienkiewicza 14. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł32,53 m² 17 983,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni 32,53 m2, znajdującego się przy ul. Klemensa Janickiego na poznańskich Jeżycach, w nowej inwestycji- wieża Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34,40 m² 55,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. - lokal ok 34,4 m - położony na 1 piętrze - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 890 zł41 m² 11 924,15 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,60 m² 9 893,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Winiary! Niski budynek otoczony zielenią! Balkon i piwnica! Osobna jasna kuchnia! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 65,60 m2,.