dowolna

Lokale użytkowe Poznań – na sprzedaż i na wynajem w Poznaniu

691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

691 ogłoszeń

520 000 zł58,21 m² 8 933,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Jeśli szukasz lokalu, w którym rozwiniesz swój biznes ta oferta jest dla Ciebie. Jest to przestrzeń o dużym potencjale, idealnie nadająca się na salon kosmetyczny, fryzjerski lub inne usługi.

Szczegóły ogłoszenia

34,62 zł/m²78 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na wynajem trzypokojowy lokal użytkowy w Poznaniu przy ul. Polanka 16a, z przeznaczeniem na biuro lub usługi. Lokal znajduje się w trzypiętrowym bloku w nowszym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²163 m² 6 846 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa z pięknym widokiem znajdująca się w budynku Green Point przy ul. Pamiątkowej Na wynajem lokal składający się z otwartej przestrzeni typu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42,67 m² 6 538,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy 42,67 m - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego Rynku Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 42,67 m , zlokalizowany w samym centrum Poznania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

55 zł/m²146,97 m² 8 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piątkowska Office to kameralny budynek biurowy oferujący komfortowe powierzchnie biurowe oraz dobrze widoczne partery z witrynami. Doskonała lokalizacja z łatwym dojazdem samochodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

71,79 zł/m²39 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Reprezentacyjny lokal biurowy 39 m ul. Półwiejska | Stare Miasto, poznań Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 39 m , świetnie zlokalizowany przy ul. Półwiejskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

55 zł/m²28 m² 1 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²57 m² 2 964 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach ul. Św. Michała - doskonała lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²480 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

54,26 zł/m²94 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o powierzchni ok. 94 m2 w wysokim standardzie! Przy ul. Garbary 28, wysoki parter, 3 przestronne pokoje o powierzchniach : - 26,3 m2, - 24,4 m2, - 15.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²1 000 m² 62 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia prestiżowe i unikalne powierzchnie biurowe zlokalizowane na Grunwaldzie. Jest to enklawa zieleni i ciszy która mieści się w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²41,28 m² 2 064 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia lokale na I, II i III piętrze w budynku biurowym, znajdującym się przy ul. Taczaka 10.

Szczegóły ogłoszenia

67,50 zł/m²1 000 m² 67 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w nowo powstałym kompleksie biurowym Giant Office przy ul. Głogowskiej 151/górki w Poznaniu. Biurowiec klasy A,.

Szczegóły ogłoszenia

55,42 zł/m²720 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa przy Starym Rynku na wynajem w biurowcu Kupiec Poznański. Powierzchnia nowa, do aranżacji wg potrzeb i oczekiwań Klienta, dobrze doświetlona, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

66,04 zł/m²304 m² 20 076 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe o większych powierzchniach od 304 m do 343 m , które zapewniają wyjątkowy standard i wyposażenie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

24,19 zł/m²12,40 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia miejsce postojowe naziemne nr 18 zadaszone na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu. Idealne dla Twojego auta. Lokalizacja: poznań / Naramowice / ul. Rubież. Wjazd przez bramę na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

48,01 zł/m²85,40 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy bezpośrednio od właściciela o powierzchni od 85,4 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu przy ul. Nieszawskiej 1. Budynek ten stanowi część unikalnego.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²300 m² 4 350 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa w budynku w Poznaniu, ul. Grunwaldzka Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni gastronomicznej w prestiżowym budynku -nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²237,20 m² 3 202 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A położony w samym Centrum Poznania wzdłuż brzegu Warty, tuż przy przystankach autobusowych i tramwajowych, co gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

51,52 zł/m²33 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowy - 33m2, składające się z dwóch pokoi w kameralnej, zadbanej kamienicy na Grunwaldzie (okolica Areny ul. Wyspiańskiego, matejki) Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²630 m² 8 820 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w kompleksie Business Garden Poznań. Kompleks położony jest w zachodniej części Poznania, w pobliżu lotniska, z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Ostrowska

Szczepankowo-Spławie-Krzesinki,Poznań

25 zł/m²55,67 m² 1 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na wynajem lokale biurowe w budynku zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Ostrowskiej 300, w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

21,05 zł/m²38 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie monitorowanym i ogrodzonym zlokalizowane na Grunwaldzie o powierzchni od 38 m2 do 1000 m2 .Cena magazynu 20 zł netto /m2 oraz opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

24,77 zł/m²80,75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny lokal pod usługi/punkt handlowy/gabinet/kancelarię przy ul. Dąbrowskiego 25a tuż przy moście teatralnym na jeżycach Lokal 80,75 m2 usytuowany jest w podziemiu z wejściem od parteru.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²69 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowy salon beauty / gabinety medyczne | 2 gabinety | parking | wyposażony Na wynajem elegancki, w pełni przygotowany lokal usługowy przystosowany pod działalność beauty, medycynę estetyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 789 000 zł170,98 m² 10 463,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Wenecjańskiej 8 doskonała lokalizacja przy Starym Mieście w Poznaniu! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 170,98 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²290 m² 16 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej przy ul. Baraniaka, poznań Dostępna nowa przestrzeń biurowa w dodatkowym budynku przy ul. Baraniaka w Poznaniu, w krytycznej lokalizacji biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

14,50 €/m²1 672,56 m² 24 252 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowej w jednym z najnowocześniejszych biurowców klasy A w Poznaniu, zlokalizowanym w sąsiedztwie jeziora Maltańskiego i Galerii Malty. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł46 m² 6 954,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowy z dużą witryną - idealny na biznes ul. Świętowidzka 6, poznań - Zieliniec Oferujemy Państwu funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 46 m w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Łazarz,Poznań

42,98 zł/m²114 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chcesz podnieść prestiż swojej firmy i pracować w miejscu, które robi wrażenie na klientach? Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego biura w klimatycznej kamienicy przy ul. Kasprzaka - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

34,27 zł/m²74,40 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokal biurowy położony na I piętrze w niskim (II-piętrowym) budynku mieszkalnym przy ul. Opolskiej na poznańskim Dębcu. Szczegóły Nieruchomość o pow. użytkowej 74,40 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²388 m² 23 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Biurowy Omega znajduje się na poznańskich Jeżycach w pobliżu Rynku Jeżyckiego. Budynek posiada 3 windy oraz szerokie klatki schodowe ewakuacyjne. Jest to tzw. budynek inteligentny.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²1 263 m² 20 208 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: Andersia Business Centre (ABC) to nowoczesny budynek klasy A łączący funkcje biurową i handlową. Abc znajduje się w samym sercu biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²11 m² 506 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 12 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking -.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²385 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia parter i piętro łącznie 385 m (całe 2 kondygnacje). Lokal dostępny od zaraz. Budynek biurowy 2-piętrowy z własnym ogrodzonym parkingiem czynsz najmu 11 500,00 pln.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł88,96 m² 10 285,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowy położony w Poznaniu przy ul. Żupańskiego 5 (wilda). Lokal wyodrębniony, z księgą wieczystą. Powierzchnia lokalu: 88,96 m2 Wejście: od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²393,34 m² 15 734 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu przestronne biura o imponującej powierzchni 393,34 m2, gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²820 m² 41 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:45

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

40,08 zł/m²99,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Osoba prowadząca ofertę: szymon Strzelczyk, tel.   Polecam na wynajem przestronny lokal biurowy, usytuowany na parterze, 4-kondygnacyjnej kamienicy na Jeżycach, przy ul. Słowackiego (tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²20 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 (powierzchnia użytkowa 1 200 m2).Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij