dowolna

Lokale użytkowe Poznań – na sprzedaż i na wynajem w Poznaniu

691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

691 ogłoszeń

40 zł/m²51 m² 2 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam bardzo dobrze zlokalizowany lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni 51m2. Czytelny adres. Lokal mieści się na zamkniętym, monitorowanym obiekcie z dostępem przez całą dobę. Swą.

Szczegóły ogłoszenia

51,96 zł/m²102 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do najmu swietna pow biurowa pod rózne profile działalnosci, przy czym bez działalnosci generującej codzienny , duzy ruch klientów. Doskonała oferta dla branzy prawniczej, ksiegowej, informatycznej, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

12,50 €/m²651,75 m² 8 147 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek klasy A z pełnym wyposażeniem technicznym: klimatyzacja, podnoszone podłogi, podwieszane sufity Pełne okablowanie strukturalne (el., tel., komp.) Uchylne okna, system BMS, kontrola dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²77,20 m² 3 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy połozony wśród innych lokali handlowych w bardzo czytelnej lokalizacji, poziom zero, w bloku mieszkalnym, pow. 77,20m2 wys 2,50- 2,90m c.o. cieplik miejski, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

36,25 zł/m²80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem wyjątkowy lokal o powierzchni 80 m , położony na pierwszym piętrze eleganckiej willi w prestiżowej części Poznania - na Sołaczu. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²160,70 m² 8 035 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa w prestiżowej lokalizacji Stare Koszary, przy ul. Wojskowej w Poznaniu. Budynek Stare Koszary to także świetne miejsce dla biznesu. Poza lokalami biurowymi to również.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²180 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Immo House poleca na wynajem restauracje w budynku "gościniec pod Brzozami" położony w Poznaniu przy ul. Malwowej. Oferowany przedmiot najmu składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

2 084 000 zł260,50 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań, łazarz przy arenie parter + piwnica W pieknej kamienicy 112 + 148 M Zabytkowa kamienica z 1902 roku urzeka swoją architekturą i niepowtarzalnym klimatem epoki. Już od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²52 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne lokale usługowe na wynajem Kraft-Park Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²503 m² 7 797 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu powierzchnie biurowe w historycznym, jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych Poznania. Budynek powstał w roku 1955 jako Dom Towarowy, swoim stylem nawiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²388 m² 22 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia poznań - centrum/jeżyce wysoki standard!polecam lokale do wynajęcia w biurowcu klasy A w Poznaniu, w dzielnicy Jeżyce, w bardzo bliskim sąsiedztwie Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²1 000 m² 54 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia prestiżowe powierzchnie biurowe Klasy A. Jest to oferta dla firm poszukujących nietuzinkowego miejsca pracy wśród najlepszych. Komfort i prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²21 m² 756 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

54,60 zł/m²250 m² 13 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Witaj w przestrzeni Giant Office - nowoczesnym kompleksie biurowym zlokalizowanym na ul. Głogowskiej w sercu Poznania! To miejsce, które zachwyci Twoją wyobraźnię i spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

79,91 zł/m²43,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem pawilonu wraz z wyposażeniem Przedmiotem najmu jest pawilon wolnostojący o pow. 43,8m2, składający się z trzech kontenerów modułowych o wymiarach 600cm x 243cm.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²47,85 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

71,58 zł/m²95 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal na wynajem - blisko centrum miasta poznań - chwaliszewo Oferuję na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 95 m , zlokalizowany przy ul. Chwaliszewo 72a w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Grunwald - przyziemie w zrewitalizowanej kamienicy - wejście z ulicy, witryna. Lokalizacja Ul. Limanowskiego - blisko city park i Parku arena i Parku Wilsona , lokal w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²300 m² 18 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²229,72 m² 11 256 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**oferta Najmu Powierzchni Biurowej w Budynku Dwór Hamburski** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni biurowej w prestiżowym budynku Dwór Hamburski, który w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł207 m² 2 657 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 207 m , położony przy ul. Strzeleckiej w Poznaniu. Lokal znajduje się na parterze, wysokość pomieszczeń 280-290 cm. Najważniejsze informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²130 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy - 130 m + piwnica 20 m | ul. Grunwaldzka | Parking | Parter | Bezpośrednie wejście z ulicy. Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²59,20 m² 3 552 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal biurowy z umywalką w biurowcu w samym centrum Poznania. Jest dostępna szeroka klatka schodowa i dwie nowoczesne, ciche i szybkie windy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

84,47 zł/m²100,28 m² 8 471 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Dominanta Nieruchomości oferuje na wynajem wyjątkową i ekskluzywną nieruchomość położoną w Centrum Poznania. Biuro mieści się w pięknym zabytkowym budynku w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

87,84 zł/m²148 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej zdjęć, informacji oraz ofert znajduje się na stronie naszej agencji Home Direction Nieruchomości i Architektura Do wynajęcia lokal usytuowany na parterze pięknie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł86 m² 10 453 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²40,32 m² 1 492 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dominanta nieruchomości. tel:   Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 40,32 m2 usytuowany w biurowcu na II piętrze znajdującym się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²105 m² 5 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do wynajmu nowoczesnych i komfortowych powierzchni biurowych w odrestaurowanej kamienicy na poznańskim Starym Mieście! Prace remontowe zostały wykonane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, Śródka

Warszawskie-Pomet-Maltańskie,Poznań

57 zł/m²104 m² 5 928 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajmu nową powierzchnię biurową o różnych powierzchniach od 12 m2 w różnych konfiguracjach 20 m2, 25 m2, 30 m2, 40 m2, 60 m2, 100 m2, 200 m2, 400 m2, 500 m2 itp. Na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²146,97 m² 8 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piątkowska Office to kameralny budynek biurowy oferujący komfortowe powierzchnie biurowe oraz dobrze widoczne partery z witrynami. Doskonała lokalizacja z łatwym dojazdem samochodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²57 m² 2 964 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach ul. Św. Michała - doskonała lokalizacja z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²480 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

54,26 zł/m²94 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o powierzchni ok. 94 m2 w wysokim standardzie! Przy ul. Garbary 28, wysoki parter, 3 przestronne pokoje o powierzchniach : - 26,3 m2, - 24,4 m2, - 15.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

67,50 zł/m²1 000 m² 67 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w nowo powstałym kompleksie biurowym Giant Office przy ul. Głogowskiej 151/górki w Poznaniu. Biurowiec klasy A,.

Szczegóły ogłoszenia

66,04 zł/m²304 m² 20 076 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe o większych powierzchniach od 304 m do 343 m , które zapewniają wyjątkowy standard i wyposażenie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

48,01 zł/m²85,40 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy bezpośrednio od właściciela o powierzchni od 85,4 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu przy ul. Nieszawskiej 1. Budynek ten stanowi część unikalnego.

Szczegóły ogłoszenia

51,52 zł/m²33 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowy - 33m2, składające się z dwóch pokoi w kameralnej, zadbanej kamienicy na Grunwaldzie (okolica Areny ul. Wyspiańskiego, matejki) Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²630 m² 8 820 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w kompleksie Business Garden Poznań. Kompleks położony jest w zachodniej części Poznania, w pobliżu lotniska, z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

24,77 zł/m²80,75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny lokal pod usługi/punkt handlowy/gabinet/kancelarię przy ul. Dąbrowskiego 25a tuż przy moście teatralnym na jeżycach Lokal 80,75 m2 usytuowany jest w podziemiu z wejściem od parteru.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²69 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowy salon beauty / gabinety medyczne | 2 gabinety | parking | wyposażony Na wynajem elegancki, w pełni przygotowany lokal usługowy przystosowany pod działalność beauty, medycynę estetyczną lub.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij