dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

824 682 zł47,51 m² 17 358,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Kamienica przy ul. Taczaka to wyjątkowa inwestycja znajdująca się w rozbudowanej kamienicy z lat 60. Nowoczesna architektura łączy się z historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł49,40 m² 10 080,97 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 49,40 m2 położonego na 11 piętrze w wysokim bloku na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł49,90 m² 10 320,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na poznańskim Piątkowie - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł33,86 m² 18 989,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

475 858 zł35,40 m² 13 442,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera top lokalizacja - rynek jeżycki mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 7 piętrze nowoczesnego bloku z windą. Na metraż 35,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43,92 m² 12 044,63 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 43,92m2 (w tym powierzchni mieszkalnej 42,20 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł54,36 m² 11 736,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Świetna lokalizacja, ulica Spychalskiego 7. Doskonała oferta dla osoby szukającej do zakupu inwestycyjnego mieszkania z przeznaczeniem pod wynajem (umeblowane i wyposażone pod wynajmowanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50,37 m² 13 500,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskich Winogradach , przy ul. Hawelańskiej o powierzchni 50,37m2 Położone na 1 piętrze w 6-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł71,60 m² 10 055,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 71,6 m , położonego przy ul. Kosińskiego w poznańskiej dzielnicy Wilda.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,16 m² 11 348,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1826

Lokal inwestycyjny - poddasze 35,16 m - Garbary 26, centrum Poznań Na sprzedaż lokal poddaszowy o powierzchni 35,16 m , zlokalizowane w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot oferta! Tylko teraz 30 000zł taniej bez prowizji bez pcc 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł35 m² 13 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po remoncie Łazarz, grunwald | 35 m | Parter | Gotowe do zamieszkania! Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji w Poznaniu? Mam coś idealnego!.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,50 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań- ul. Wagrowska | mieszkanie do wynajęcia, od zaraz | 33.50 m | Dobra komunikacja Do wynajęcia mieszkanie mieszczące się na 5. piętrzę budynku w nowym budownictwie o metrażu 33.50.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt w sprawie oferty: katarzyna Piotrowska   Polecam na wynajem bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie położone w apartamentowcu Casa Verona przy ul. Garbary. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,10 m² 10 472,44 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ofertę prowadzi: anna Strzelczyk, tel.   idealna inwestycja pod wynajem! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, z prześwitem, usytuowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Poznań, ul. Dąbrowskiego 144 2 pokoje, 51 m , po generalnym remoncie, niski czynsz Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł105 m² 10 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie - studio, na strzeżonym I chronionym osiedlu blisko jeziora maltańskiego Dwupoziomowy apartament | Taras | Klimatyzacja | Kameralne osiedle | Wysokość salonu do 5 m *****.

Szczegóły ogłoszenia

773 876 zł50,14 m² 15 434,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska inwestycja Nowa, pełna zieleni kameralna inwestycja - 15 minut od Centrum Poznania Inwestycja Rembertowska Park III to wyjątkowe i kameralne osiedle usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,51 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto ul. Garbary do wynajęcia od zaraz! Zrewitalizowana kamienica z 2020 r. - nowa elewacja, - nowe klatki schodowe, - nowoczesne wejścia do mieszkań, budynek odnowiony i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest mieszkanie położone przy ul. Mieczysława Niedziałkowskiego w Poznaniu, w nowoczesnym apartamentowcu z windą, w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł48 m² 11 039,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze wieżowca przy ulicy Olszynka. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,17 m² 70,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca dla siebie? Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,17 m , położone na poznańskim Grunwaldzie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

564 500 zł49,50 m² 11 404,04 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! mieszkanie wyposażone pod klucz - wszystko widoczne na zdjęciach zostaje Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego w pełni wyposażonego, 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37 m² 11 216,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim odnowionym budynku z cegły przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca spokój oraz bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł51,70 m² 13 733,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w rewitalizowanej willi miejskiej w jednej z najbardziej rozwijających się części Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

485 685 zł37,65 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokal sprzedawany jest w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia "pod klucz" według indywidualnego projektu, dzięki czemu możesz urządzić je dokładnie tak, jak chcesz -bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 769 zł40,20 m² 12 830,07 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronna kawalerka z opcją drugiego pokoju w samym sercu Jeżyc. Idealne inwestycyjnie lub na start. W okolicy wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 673 zł42,53 m² 14 029 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest dobrze zaprojektowane, z doskonałą lokalizacją, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, w dodatku jest gotowe do odbioru- warto zainteresować się.

Szczegóły ogłoszenia

308 056 zł42,24 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie lokale W sprzedaży! Projekt Nadolnik Compact Apartments to zespół smartapartamentów w znakomitej lokalizacji Poznań Zawady. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł38,50 m² 8 568,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 38,5 m | poddasze | oficyna (tylne Chwaliszewo) | Chwaliszewo 67 | Poznań - Centrum Cena: 329 900 zł 8 568,83 zł/m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,60 m² 11 941,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> atuty 2 pokoje | oddzielna kuchnia | wyposażone | ogrzewanie miejskie | funkcjonalny układ | atrakcyjna lokalizacja | 37,50m2 | dostępne od zaraz | Rataje - os. Jagiellońskie | doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł45,43 m² 15 848,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

OD zaraz! zupełnie nowe! wykończone: ściany I sufity wygładzone, pomalowane, podłogi W panelach, łazienka Z sanitariatami, pełne oświetlenie. Wystarczy umeblowanie kuchni i pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 311 zł40,82 m² 12 330,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,82m2 znajdujące się na 1. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł53,60 m² 10 820,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 1998 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł41,65 m² 18 965,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością lokalizacja W samym sercu Poznania, przy ul. Zielonej 5, powstała inwestycja, która łączy prestiżową lokalizację z kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,87 m² 12 464,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szweykowskiego w Poznaniu - w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kampus.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,62 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od Najemców! Prezentujemy Państwu do wynajęcia piękne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Poznańskim Strzeszynie. Lokal znajduje się na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,30 m² 9 736,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne, przytulne dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,30 m2, położone na drugim piętrze w zadbanym trzypiętrowym budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39,41 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,41 m , położone na 7. piętrze budynku z windą przy ul. Marcelińskiej 94b w Poznaniu. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 735 zł39,89 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inewstycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 566 zł40 m² 13 839,15 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji - świetna propozycja dla siebie lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma ustawny salon.