dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

2 350 zł44,07 m² 53,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Mateckiego (piątkowo). * mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone * wszystkie sprzęty prawie nowe * * własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

384 418 zł26,33 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowy wymiar luksusu - tam, gdzie historia spotyka wielkomiejski styl. M9 w Loftach Grunwaldzka to dowód na to, że 26,33 m może być pełnowartościowym, dwupokojowym mieszkaniem. To.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł60,50 m² 8 264,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Gorąco polecam Państwa uwadze gratkę inwestycyjną w postaci mieszkania zlokalizowanego na poznańskim na łazarzu. Mówi się, że Łazarz to nie dzielnica to styl życia. Coś w tym jest!.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53,40 m² 43,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | 53,4 m | Boranta 15 | Zwierzęta mile widziane Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez kompromisów? To jasne, świetnie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

445 000 zł32,48 m² 13 700,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 553 zł35,97 m² 12 831,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł47 m² 11 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

> komfortowe mieszkanie blisko terenów zielonych < > wnętrze po remoncie - gotowe do zamieszkania < na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł64,56 m² 11 911,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone przy ul. Wierzbowej w Poznaniu - w lokalizacji, która łączy ścisłe centrum miasta z kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 360 zł46 m² 12 399,13 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytaj Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m z balkonem (5,24 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 148 zł36,41 m² 12 253,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

479 788 zł37,19 m² 12 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do mieszkania pokazowego! Mieszkanie gotowe do odbioru II kwartał 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Naramowice | 2 pokoje | balkon | umeblowane Mieszkanie idealne dla rodzin, par, singla. Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Błażeja w poznaniu/naramowice lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł46,90 m² 12 750,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przytulne i ciepłe, dwupokojowe mieszkanie na Jeżycach - ul. Mylna | Świetna lokalizacja! Inwestycja zamknięta - ochrona 24h Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł51,30 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości tengo poleca do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,3 m kw, znajdujące się na III piętrze, w budynku Atanera z 1999 roku, w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

713 800 zł52,87 m² 13 501,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. F. Luboińskiej w Poznaniu. Świetna lokalizacja - zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Maltańskiego. Opis mieszkania: > Powierzchnia 52,87m2 > 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

R e Z E R W A C J A - Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,0 m z piwnicą, położone na spokojnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Winiary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

463 608 zł32,88 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które daje poczucie prywatności, a jednocześnie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? Budynek B2 w Loftach Grunwaldzka to kameralna przestrzeń - tylko 15 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garażem - ul. Milczańska Poznań Rataje Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 42 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zielona enklawa prestiżu Perfumiania to unikatowa inwestycja zlokalizowana w samym sercu Parku Wilsona zielonej wizytówki Poznania. Budynek powstał w miejscu dawnej fabryki perfum,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,59 m² 13 087,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł35,50 m² 11 661,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena Oferuję mieszkanie o powierzchni 35,5m2 na sprzedaż w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Fabrycznej , w sercu Wildy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z: >.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania o wygodnym i funkcjonalnym układzie? Zależy Ci na spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrym dojeździe do centrum Poznania? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł50,80 m² 11 909,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 50,81 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 100 zł46,45 m² 12 015,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-Pokojowe Mieszkanie do Wynajęcia | Prestiżowa Inwestycja Zajezdnia, jeżyce - ul. Zwierzyniecka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

537 600 zł44,80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku z 2006 roku. Lokal znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu z monitoringiem,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59,20 m² 10 962,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul. Sieradzkiej w Poznaniu. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,98 m² 14 788,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy mało ruchliwej ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu w Poznań. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 030 zł43,84 m² 12 797,22 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,84m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,40 m² 13 429,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowy, słoneczny apartament 2-pokojowy - Poznań Grunwald, garaż w cenie Na sprzedaż wyjątkowy, przepełniony naturalnym światłem apartament 2-pokojowy, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł100 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest mieszkanie na pierwszym piętrze, o powierzchni 104 m2, 3 pokoje z tarasem o powierzchni ok. 30 m2 i dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Bez opłat.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł38,54 m² 14 582,25 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38,54 m , położone na 10. piętrze nowoczesnej inwestycji st_art Piątkowo, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 595 zł36,53 m² 13 156,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,80 m² 10 662 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze. Osiedle cieszy się dużą popularnością wśród poszukujących nieruchomości na Winogradach. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł41,60 m² 11 274,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku z cegły przy ulicy Źródlanej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 41,60 m2 składają się: - 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł83 m² 14 446 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, która robi różnicę Centralnym punktem mieszkania jest komfortowo zaprojektowana strefa dzienna, obejmująca: salon, część jadalnianą, aneks kuchenny. Balkon Salon dający poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł48,90 m² 11 654,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przestronnego, dwupokojowego o powierzchni 48,9 m , zlokalizowanego w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2010 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą na Jeżycach przy ul. Mylnej 54a. Pierwszy najem - mieszkanie jest świeżo po remoncie i czeka na swoich pierwszych lokatorów. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana - ostatnie mieszkania dwupokojowe! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,80 m² 10 257,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim II piętrowym bloku z cegły przy ul. Szamotulskiej na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 42,8 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 000 zł40,07 m² 12 627,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbierz klucze teraz! 40 m 2 pokoje z balkonem | Szybko dojazd do centrum Poznania! ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele i święta) Nie czekaj.