dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

585 047 zł50 m² 11 719,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

661 049 zł60 m² 10 964,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

604 732 zł55 m² 10 947,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Majakowskiego

Nowe Miasto,Poznań

5 000 zł87 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy i nowoczesny apartament premium : 3pok./87m2 z tarasem, dużym ogródkiem i miejscem parkingowym w kameralnym i ekskluzywnym apartamentowcu, ,Warzelnia", Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Żegrze

Żegrze,Poznań

2 990 zł88 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i bardzo klimatyczne 3pok/88m2 z dużymi pokojami, balkonem,windą,Rataje,Stare Żegrze, poznań W skład nietuzinkowego mieszkania w ocieplonym i odnowionym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

689 000 zł66 m² 10 503 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo klimatyczne 3 pokojowe / 65m2 / parter,2 balkony,Stare Żegrze, poznań Nowe Miasto, na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się na parterze 3 kondygnacyjnego ocieplonego i odmalowanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Wierzbakiem

Sołacz,Poznań

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym na ul. Nad Wierzbakiem 34 w starszym budownictwie. Rozkład pomieszczeń - Wnętrze składa się z trzech przytulnych pokoi, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski blok! 3 piętro! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego (47m2) z balkonem na os. Przyjaźni w Poznaniu (winogrady). Mieszkanie znajduje się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

629 000 zł65 m² 9 617,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szukasz dużego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewni Ci pełną infrastrukturę tuż pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3 pokojowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy T. Mateckiego 20D w Poznaniu (piątkowo). Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze, jego powierzchnia to 57m2 + 2 balkony, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

556 815 zł53 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,03m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wojskowa

Świt,Poznań

799 000 zł58 m² 13 658,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Poszukujesz nietuzinkowej oferty mieszkania na sprzedaż? Pragniesz zamieszkać w doskonałej lokalizacji? Chcesz zainwestować w nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

699 000 zł81 m² 8 660,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Grunwald - 3 pokoje - bez prowizji od kupującego - 80,71 m Całość prowizji dla biura nieruchomości pokrywa sprzedający, co zapewnia kupującemu profesjonalizm i bezpieczeństwo transakcji bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaję prywatnie i bez prowizji 3 pokojowe (pośrednicy z klientem mile widziani) gotowe do wprowadzenia, mieszkanie na Grunwaldzie w Poznaniu. Kto:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

565 744 zł55 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, naramowice Rynek: pierwotny Oddane do użytku Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze budynku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górki

Górczyn,Poznań

899 000 zł74 m² 12 155,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chciałbyś zamieszkać na nowoczesnym, zamkniętym i spokojnym osiedlu, z własnym ogródkiem oraz tarasem? Ważna jest dla Ciebie świetnie skomunikowana nieruchomość z pozostałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

1 591 000 zł159 m² 9 993,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne z dużą stopą zwrotu zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania przy ul. Franciszka Ratajczaka. To nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

532 481 zł51 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,96m2 z balkonem 4m5m2. Lokal położony w centralnej części miasta, doskonale skomunikowane z Centrum Miasta Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Wilda,Poznań

700 000 zł68 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania z wyjątkowym klimatem? Doceniasz połączenie klasycznego piękna z funkcjonalną nowoczesnością? Marzysz o nieruchomości z duszą, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

614 732 zł55 m² 11 128,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

610 472 zł57 m² 10 730,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

555 876 zł51 m² 10 908,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

594 715 zł55 m² 10 864,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

619 507 zł53 m² 11 744,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

580 495 zł55 m² 10 556,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

671 049 zł60 m² 11 130,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

595 047 zł50 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

595 360 zł52 m² 11 480,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

840 000 zł80 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania w Poznaniu, w samym sercu Jeżyc. Ul. Poznańska 24 Przepięknie zrewitalizowana kamienicapiętro 3. Rynek wtórny. lokal 10 o pow. 50 m2 dwa pokoje. lokal 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

518 617 zł51 m² 10 209 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

674 838 zł57 m² 11 802 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, naramowice Rynek: pierwotny Oddane do użytku Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z wyjściem na poddasze zlokalizowane na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

8 300 zł143 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z dwoma miejscami W hali garażowej, w centrum miasta! klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, kominek! dostępne od zaraz! Na wynajem luksusowy 3-pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Rataje,Poznań

2 250 zł78 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze doświetlone, o funkcjonalnym rozkładzie, położone na czwartym piętrzę, na Os. Lecha (rataje). Składa się z trzech niezależnych pokoi, z jednego z pokoi wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

537 810 zł53 m² 10 209 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Budynek gotowy, oddany do użytkowania. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszam na prezentację Mateusz Gętka Uwielbiasz piesze spacery po zielonej okolicy? Cenisz sobie świeże powietrze ponad wszystko? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jeżyce,Poznań

3 000 zł71 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia usytuowanego na pierwszej kondygnacji w niskim bloku przy ulicy Jeżyckiej 44 w Poznaniu. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Grunwald,Poznań

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Wolskiej na Poznańskim, grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Stare Miasto,Poznań

569 900 zł64 m² 8 918,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, 63,9 m2, poznaniu, piątkowo os. Bolesława Śmiałego Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w spokojnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwa mieszkania z ogródkiem o powierzchni 55m2. Każde mieszkanie posiada okna z roletami elektrycznymi, ogrzewanie podłogowe gazowe oraz do każdego mieszkania jest przypisane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

784 000 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 56m2 , z balkonem na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym. Każde mieszkanie posiada okna z roletami elektrycznymi, ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

569 000 zł53 m² 10 735,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Mieszkanie 3 pokojowe/salon/sypialnia/pokój do pracy/winda/balkon/poznań Grunwald - Galileusza/53 m2/gotowe do wprowadzenia Szukasz funkcjonalnego mieszkania? Mam idealną ofertę dla Ciebie!.