dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

838 ogłoszeń

Rynek pierwotny

967 423 zł69,85 m² 13 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

627 800 zł60,34 m² 10 404,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Nowy horyzont - Nowa perspektywa Znajdziesz tu zarówno niewielkie, ale funkcjonalne kawalerki jak i mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 493 zł51,31 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,31m. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł48 m² 10 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! cena promocyjna! 3 pokoje Z balkonem | gotowe do wprowadzenia | ul. Arciszewskiego 48 m | I piętro | grunwald / łazarz Są mieszkania, które nie udają czegoś, czym nie są. Są po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

468 999 zł38,13 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 276 zł59,72 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia mają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł54,30 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze doświetlone, o funkcjonalnym rozkładzie, położone w niski bloku z windą, na Os. Przemysława (rataje). Składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 904 zł45,96 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inewstycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62,20 m² 13 665,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na Wilczaku, ul. Czapla. powierzchnia 62,2 m2 piętro 3/4 balkon od strony Warty, z pięknym widokiem na tereny zielone nad Wartą salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,47 m² 13 849,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

!rezerwacja, umowa przedwstępna! Nowoczesny budynek - Winda - Balkon - Możliwość wykupu miejsc w hali garażowej Najważniejsze atuty Nowe budownictwo - 7. piętro, świetne doświetlenie 3 pokoje :.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł53 m² 9 433,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, znajdującego się na os. Przyjaźni (winogrady). Osiedle estetycznie zagospodarowane (wewnątrz zadbane alejki.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł76,21 m² 6 692,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji w Poznaniu - idealną dla osób ceniących funkcjonalność i potencjał. Dodatkowo, biuro posiada ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł55 m² 14 345,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: przemyślany, jasny apartament o powierzchni 55 m , położony na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Gąsiorowskich w samym centrum Poznania, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64,70 m² 8 949 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,7 m z balkonem w kamienicy z 1961 roku przy ul. Arciszewskiego w Poznaniu Oferta z dużym potencjałem aranżacyjnym zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 381 561 zł70,13 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachowana frontowa ściana budynku zabytkowej kamienicy, za którą powstają całkiem nowe, wyjątkowe, unikatowe apartamenty z segmentu premium. Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł62 m² 15 320,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz dużego apartamentu w standardzie premium? Istotna jest dla Ciebie lokalizacja, bliska centrum miasta? bingo! Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł63,09 m² 11 808,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne i ciche, 3-pokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami, na pierwszym piętrze w budynku z windą. Powierzchnia 63,09 m została rozplanowana tak, by każdy metr miał swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł77,42 m² 10 074,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 17 maja 2026 (niedziela) na godzinę 17.00 -19.00; ul. Bielicowa, naramowice, poznań obowiązują zapisy: aby wziąć udział, konieczne jest wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie Z loggią W prestiżowej inwestycji modena przy ul. Jackowskiego Nowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł65 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł72 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, cisza a w mieście - ul. Nizinna, 70 m + balkon + garaż w cenie Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i wygody w codziennym funkcjonowaniu - to mieszkanie na ul. Nizińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

635 900 zł63,60 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 63,6 m2, na 4 piętrze, w niskim bloku. Blisko pst(poznański Szybki Tramwaj) oraz galeria Pestka. Mieszkanie po remoncie, czeka na nowych właścicieli! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł66,99 m² 15 524,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy dwupak inwestycyjny składający się z dwóch gotowych, w pełni wyposażonych mieszkań zlokalizowanych na V piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Barańczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 644 956 zł77,96 m² 21 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 także w niedziele i święta! zostań właścicielem >legendy<! gotowe do wprowadzenia się już teraz! Nie pobieram prowizji od klienta 0%.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł69,30 m² 11 673,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie z dużym tarasem, zamiast balkonu. Mieszkanie znajduje się na poznańskich Naramowicach, przy ul. Rubież, w miejscu cenionym za zieleń, pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 800 zł66 m² 10 981,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 66m2 +duży balkon 6,58m2 położony na VII piętrze od strony południowo-wschodniej w nowoczesnym budynku z windą. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł98,90 m² 10 010,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w kameralnym budownictwie, nieopodal Jeziora Kierskiego. Nieruchomość znajduje się przy cichej, wybrukowanej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł58,50 m² 14 341,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania, położonego na renomowanym i nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Winogrady w Poznaniu, przy ulicy Wilczak. To.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,19 m² 12 502,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Strzeszyńska 67D, poznań Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,38 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł104 m² 10 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie W centrum | 2 lokale | gotowa inwestycja Na sprzedaż nieruchomość o unikalnym układzie i szerokim potencjale - zlokalizowana w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

831 733 zł64,87 m² 12 821,54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Zaprojektowaliśmy Wieżę Jeżyce z myślą o wygodzie mieszkańców. To samowystarczalne miasto w mieście, które pozwala cieszyć się codziennością tu.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł61,50 m² 8 894,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości tengo poleca do sprzedaży mieszkanie w Poznaniu o powierzchni 61,5 m2, znajdujące się na 4 piętrze w 4 -piętrowym budynku z lat 90-tych XX wieku, na Os. S.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Odkryj wyjątkową okazję zakupu własnościowego mieszkania w komfortowym niskim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 520 zł45,95 m² 12 002,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 578 872 zł73,68 m² 21 428,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Przestrzeń, funkcjonalność i komfort w jednym ten 74 m apartament na 5. piętrze to idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza i inteligentny układ mieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

963 520 zł82,83 m² 11 632,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82,83 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na poznańskich Winogradach w pobliżu Starego Rynku, parku Cytadela.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł63,21 m² 10 267,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle domów energooszczędnych - kotowo - 12 bezczynszowych mieszkań w standardzie pasywnym , w zabudowie bliźniaczej , na zamkniętym osiedlu , - każde mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł52 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 52 m | duży taras | oficyna (tylne Chwaliszewo) | Chwaliszewo 67 | Poznań Centrum Cena: 700 000 zł 13 461,54 zł/m Taras unikat na Chwaliszewie Duży, prywatny taras z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,60 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję i dla rodziny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61 m² 9 754,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu poznańskiej Wildy. Brak prowizji dla biura! L O K A L I Z A C J A ul. Przemysłowa, wilda, poznań Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 150 zł55,33 m² 13 449,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.