dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Jeżyce

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

520 000 zł29,42 m² 17 675,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Jeżycach. Mieszkanie o powierzchni 29,42m2 usytuowane na 3 piętrze rewitalizowanej kamienicy z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 652 zł71,50 m² 12 302,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompaktowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 71,50 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 769 zł40,20 m² 12 830,07 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronna kawalerka z opcją drugiego pokoju w samym sercu Jeżyc. Idealne inwestycyjnie lub na start. W okolicy wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł80,93 m² 18 534,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy, elegancki apartament 3-pokojowy Ul. Zwierzyniecka 15 - podział na 2 mieszkania, klimatyzacja, balkon, miejsce w hali garażowej | inwestycja premium w centrum Poznania, bez pcc, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

423 861 zł31,80 m² 13 328,96 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 31,8 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58,01 m² 18 945,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M na przepięknych Jeżycach tuż przy rynku jeżyckim w najnowszej, kameralnej inwestycji i ciesz się nowym mieszkaniem korzystając z wachlarza udogodnień znajdujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 890 zł72 m² 12 359,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 755 zł35,10 m² 14 722,36 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie kawalerka 35,1m2 (możliwe 2 pokoje), znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji premium Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32,53 m² 18 106,36 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż w pełni wykończona i wyposażona kawalerka o powierzchni 32,5 m , zlokalizowana w nowoczesnej inwestycji Wieża Jeżyce w Poznaniu. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

547 218 zł39,56 m² 13 832,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o własnym mieszkaniu lub inwestycji w sercu Jeżyc? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,44 m , położone na trzecim piętrze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

839 999 zł56,20 m² 14 946,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zarezerwowane do czwartku 30.04 3 pokoje, zaprojektowane przez biuro projektowe MOOSH INTERIORS. Przemyślane i dobrze zaprojektowane osiedle zamknięte z pełną infrastrukturą położone między.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58,04 m² 14 645,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Elegancki apartament W nowych ogrodach Garaż podziemny | Monitoring i ochrona | Blisko Jeziora Rusałka ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 58,04 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

485 685 zł37,65 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokal sprzedawany jest w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia "pod klucz" według indywidualnego projektu, dzięki czemu możesz urządzić je dokładnie tak, jak chcesz -bez.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł32,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

dla Biura! Szybka decyzja kredytowa za naszym pośrednictwem. Zapraszam serdecznie do zakupu słonecznego w pełni urządzonego mieszkania na parterze z ogródkiem i tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 618 zł42,50 m² 13 779,25 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,5m2 + duży balkon 6,7m2. Mieszkanie idealna do wyodrębnienia sypialni ze względu na duży ustawny salon z aneksem ( 30m2) oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 401 zł31,80 m² 13 628,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem blisko centrum Poznania Idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej funkcjonalnego mieszkania z szybkim dojazdem do centrum miasta. Dokładny rzut i wymiary na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59,51 m² 15 106,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,51 m w sercu poznańskich Jeżyc. Świetna lokalizacja, cisza w mieszkaniu i gotowość do wprowadzenia - to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 887 zł32,26 m² 13 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z tarasem w Poznaniu Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Jeżyce, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 776 zł28,80 m² 13 846,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwestycja. osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł76 m² 10 197,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Obniżka ceny - aż 60 000 zł mniej! Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Jeżycach, ul. Roosevelta Jeśli cenisz klimat secesyjnych wnętrz i chcesz zamieszkać w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

527 240 zł53 m² 9 947,92 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wynajem 3pok mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach o pow. 53 m2. Świeżo wyremontowane, bardzo jasne, częściowo urządzone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 786 zł28,50 m² 13 817,05 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 755 zł50,27 m² 13 541,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

793 800 zł58,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 569 zł33,38 m² 13 558,09 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,38m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64 m² 10 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy parterowy lokal od kilku wynajmowany na działalnosc gosodarcza (idealny na knajpke, gabinet, galeryjkę, nowoczesne biuro , joga, fitness, inne aktywnosci, takze fryzjer, kosmetyka itp.) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł68,94 m² 6 948,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania, które urządzisz po swojemu? A może jesteś inwestorem i szukasz okazji, w której liczby spinają się od pierwszego dnia? Mieszkanie M10 przy Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł42 m² 21 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestrzeń, w której nie musimy wybierać między pięknem, a funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, która spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 697 zł64,75 m² 14 126,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 144 zł76,06 m² 12 570,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44,08 m² 58,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca 15 w Poznaniu. Idealna propozycja dla osób ceniących wyjątkowy klimat wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem w samym sercu Jeżyc. W okolicy wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia. Wygodna przestrzeń - 3 pokoje - 64mkw.: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł43,15 m² 12 166,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone przy ul. Polnej w Poznaniu - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość o powierzchni 43,15 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,27 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 887 zł32,26 m² 13 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości abak poleca do najmu nowe 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym , nowym osiedlu nowe jeżyce " o powierzchni 41 m2 , na 2 piętrze w budynku przy ulicy Szczepanowskiego 5 Na.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł37,80 m² 13 624,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie do zamieszkania bez żadnych nakładów, idealne na start! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze klasycznej, secesyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

987 609 zł75,39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zakupu dwóch kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego o łącznej powierzchni 75,39 m . Lokale są na jednej księdze wieczystej w samym sercu poznańskich Jeżyc - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 095 zł31,30 m² 13 421,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł50,20 m² 15 128,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, mieszkania w nowoczesnym budynku i w jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji do życia w ostatnim czasie w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł139 m² 10 424,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

NA sprzedaż duże, pięciopokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami W kamienicy przy ul. J.H. Dąbrowskiego 36 obok kina rialto na jeżycach - dla dużej rodziny bądź pod inwestycję Mieszkanie.