dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Jeżyce

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

Rynek pierwotny

749 296 zł66,69 m² 11 235,51 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Zaprojektowaliśmy Wieżę Jeżyce z myślą o wygodzie mieszkańców. To samowystarczalne miasto w mieście, które pozwala cieszyć się codziennością tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 147 zł64,90 m² 12 174,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł37,60 m² 10 585,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie na Jeżycach - ul. Galla Anonima, poznań Na sprzedaż klimatyczna kawalerka o powierzchni 37,6 m , położona na 1. piętrze niskiego, ceglanego bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

752 434 zł55,74 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zakupu dwóch lokali na jednej księdze wieczystej o łącznej powierzchni 55,74 m , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej - tuż przy Rynku Jeżyckim. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 053 zł40,35 m² 13 557,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa cena obniżka z 575 846 pln na 547 054 pln W ofercie kawalerka na jeżycach 3km od Starego Rynku 2,5km od Dworca Głównego 5km od Portu Lotniczego Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł104,30 m² 7 181,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Bardzo duże mieszkanie w centrum Jeżyc (50m od narożnika ulic Jackowskiego i Kraszewskiego). To nieruchomość ma ok. 90 metrów powierzchni użytkowej mieszkania z sufitami na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł31 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Poznań, jeżyce Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy na Jeżycach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66,50 m² 9 458,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie z parkingiem w cenie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w kamienicy na Jeżycach. Kamienica z czerwonej cegły, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,80 m² 8 558,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położone na poznańskich Jeżycach, jednej z najbardziej cenionych dzielnic miasta. Doskonała lokalizacja w pobliżu przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 943 zł94,10 m² 12 231,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament z trzema sypialniami, zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny i jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,38 m² 53,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2pok zofii nałkowskiej jeżyce Szukasz mieszkania w znakomitej lokalizacji? Świetnie trafiłeś! Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe, dwupokojowe mieszkanie na przy ul. Zofii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 566 zł40 m² 13 839,15 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji - świetna propozycja dla siebie lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pięknie położone mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,5m2 + dodatkowo balkon, położone na 6 piętrze w budynku z windą. Ustawny salon z aneksem kuchennym ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,50 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości telefon kontaktowy   Do wynajęcia mieszkanie w samym Centrum dzielnicy Jeżyce, przy ulicy Romka Strałkowskiego. Mieszkanie umeblowane i wyposażone Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł54,50 m² 17 247,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania wykończonego w standardzie Premium. Mieszkanie o powierzchni 54,5, usytuowane na 4 piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł45 m² 12 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 369 000 zł153 m² 15 483,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1922

NA sprzedaż absolutnie unikatowy, designerski apartament Z trzema balkonami W odrestaurowanej kamienicy - ul. Prusa 16, jeżyce, poznań Na sprzedaż niepowtarzalny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,77 m² 9 016,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- rezerwacja - Poszukujesz nietuzinkowego lokalu pod swoją działalność, biuro, gabinet, salę do medytacji? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 220 zł48,90 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera promocja kwietniowa - 9 800 zł / m2 rabat 60 000 zł! Ostatni lokal! top lokalizacja! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł102,70 m² 8 072,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne mieszkanie w sercu Jeżyc - ul. Kościelna | 102,7 m | 3 pokoje | 829 000 zł Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie w sercu Jeżyc róg ul. Kraszewskiego i Słowackiego Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 928 zł63,60 m² 11 366,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3.pokojowe 63,6m2, znajdujące się na parterze w inwestycji PREMIUM. Dodatkowo - taras z ogródkiem. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł32,10 m² 14 859,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 32 m w prestiżowym budynku Iglica przy ul. Zwierzynieckiej w Poznaniu (ataner) + miejsce postojowe w hali garażowej (ponad 16 m ). Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, poznań ul. Kościelna 19. Zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowym "kamienica Jeżyce", zrealizowanym przez Ronson development, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 692 zł65 m² 11 810,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2 + dwa duże balkony. Układ mieszkania na przestrzał z salonem i kuchnią od strony południowej. Mieszkanie posiada doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 276 zł91,19 m² 11 988,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 4 pokojowego mieszkania z ogrodem od południa o powierzchni 91,19 m2 na parterze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 318 zł62,18 m² 13 047,89 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,18m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 451 zł39,40 m² 14 250,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2.pokojowe 39,4m2, znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji PREMIUM Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł23,98 m² 66,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. - lokal ok. 24 m - położony na 1 piętrze - okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł73,64 m² 18 875,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stylowe mieszkanie W centrum miasta Eleganckie wnętrze | Południowy taras | Cicha część Jeżyc | 2 łazienki | Architektura nagradzana | Ogród dla mieszkańców Mieszkanie dla ludzi, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,92 m² 16 384,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu poznańskich Jeżyc, w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic miasta w najnowszej, wyjątkowej inwestycji Wieża Jeżyce. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł48,12 m² 10 743,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń, który zapewnia funkcjonalność i swobodę aranżacji? A może zależy Ci na świetnej lokalizacji z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 776 zł57,11 m² 12 305,66 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027