dowolna

Luksusowe mieszkania Poznań - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ataner trzypokojowe z balkonem - Polanka tuż obok Jeziora Maltańskiego mieszkanie 3-pok. Z osobną kuchnią 2 łazienkami I balkonem lokalizacja Nowe Miasto (łacina, polanka, ul. Katowicka).

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3 pokoje, idealnie przemyślane mieszkanie z dwoma tarasami do wynajęcia od zaraz! Usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku (nowa inwestycja echo Investment) na ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,28 m² 11 054,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

- rezerwacja - Kochasz klimat jeżyckich kamienic, wyjątkowych wnętrz i nietuzinkowych projektów? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł43 m² 16 046,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w trakcie wykończenia według pokazanych wizualizacji przez renomowaną firmę wykończeniową. Apartament dostępny na koniec kwietnia 2026 Oferta bezpośrednio od właściciela,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

625 000 zł45,51 m² 13 733,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Krzyżowniki-Smochowice Prezentujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie w spokojnej, zielonej części Poznania, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł32 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, świetną lokalizację i brak problemów z parkowaniem? Ta oferta jest dla Ciebie! Idealna dla singla, pary lub studenta, który ceni sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł50,90 m² 54,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dobrze wyposażone, dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Katowickiej 73 w Poznaniu. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł44,27 m² 55,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa niezależne pokoje z osobną kuchnią, położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Jeleniogórskiej, tuż przy lasku Marcelińskim. Budynek Budynek z 2017 r., z windą i halą.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł42 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, jasne mieszkanie, dwustronne o powierzchni 42 m , położone w świetnie skomunikowanej części Poznania Górczyn (dzielnica Grunwald). Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 zł96 m² 96,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia elegancki apartament w samym Centrum Poznania, przy ulicy Krysiewicza. Nieruchomość sąsiaduje z Starym Browarem oraz Parkiem z starodrzewiem. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł78,60 m² 12 722,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do nowoczesnego, 3 pokojowego mieszkanie na drugim, ostatnim piętrze w niskim bloku z 2013 roku. Duży balkon, kominek, to tylko niektóre z wielu atutów tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60,50 m² 52,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w kompleksie apartamentowym przy ul. Kazimierza Wielkiego / Stare Miasto #lokalizacja# Stare Miasto / ul. Kazimierza Wielkiego. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł68,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z duszą 68,4 m , 1 piętro , balkon i kamieniczny charakter. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

733 200 zł49 m² 14 963,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Poznań ul. Moniki Gruchmanowej | 48,88 | 2 pokoje | Balkon | Garaż Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,88 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ofertą mieszkania na wynajem na poznańskich Jeżycach, ul. Jeżycka 39 Do wynajęcia nowoczesny apartament w centrum miasta - Jeżyce, ul. Jeżycka! Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł25 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

[english below] Jasna kawalerka 25 m , 3 piętro, 2 balkony francuskie, po generalnym remoncie, ul. Rybaki. Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 25m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i miejscem parkingowym, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Poznania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł77 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania o pow. 77 m2, składającego się z 4 pokoi, położonego na III piętrze w budynku 4. piętrowym, z pełną własnością, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokoje Armii Krajowej/ Rataje Przedstawiam Państwu na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem w świetnej lokalizacji, na osiedlu Armii Krajowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30,20 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Batorego 73, przy pętli szybkiego tramwaju. Umeblowana kawalerka z balkonem i piwnicą. Na wyposażeniu: kanapa z funkcją spania, komoda, stolik kawowy, szafa typu komandor, pralka, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł50 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji wraz z miejscem postojowym! Mieszkanie znajduje się w całkowicie nowym budynku z reprezentacyjnym wejściem i klatką.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,90 m² 43,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, o funkcjonalnym rozkładzie, położone na trzecim piętrzę, w niskim bloku przy ul. Solnej (stare Miasto). Składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52,60 m² 47,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojowe, poznań Grunwald, ul. Szamotulska Zapraszamy do wynajęcia zadbanego, w pełni wyposażonego mieszkania na Grunwaldzie. Jasne, funkcjonalne i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł76,26 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta, a za oknem rzeka, zieleń I panorama katedry Takie połączenia w Poznaniu zdarzają się naprawdę rzadko. To mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pok. mieszkanie poznań/jeżyce Przedstawiam Państwu na wynajem komfortowe, nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu Jeżyc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł89 m² 70,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Real estate 24 poznań | Villa Grodziska 21 Apartament 89 m z Tarasem | Poznań, grunwald podsumowanie obiektu Apartament o powierzchni 89 m zlokalizowany w kameralnej inwestycji Villa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł44,81 m² 12 274,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie inwestycyjne z ogródkiem | ul. Słupska 45, poznań Marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort, nowoczesność i kontakt z naturą? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 000 zł34,60 m² 16 416,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie Z ogródkiem | gotowe do wprowadzenia | początek piątkowo | poznań Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 34,62 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,57 m² 51,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. lokal ok 36,6 m położony na 1 piętrzeokna z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 zł83 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 83 m na wynajem 3 sypialnie, duży salon i osobna kuchnia, balkon oraz widok na zieleń z dwóch stron. Świetna lokalizacja na os. Śmiałego szybki dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem przy ul. Zawady w Poznaniu. Lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: korytarza, pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł54,50 m² 17 247,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania wykończonego w standardzie Premium. Mieszkanie o powierzchni 54,5, usytuowane na 4 piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,44 m² 66,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem | Miejsce w hali garażowej w cenie Prezentuję na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł48 m² 13 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 48m2,składającego się z 2 kawalerek i 1 mieszkania 2 pokojowego na Wildzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 000 zł67,80 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nie każda nieruchomość jest inwestycją. Niektóre są po prostu pracującym kapitałem. W samym centrum Poznania, na skrzyżowaniu Al. Marcinkowskiego i ul. Podgórnej, znajduje się lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,49 m² 57,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Polecam Państwu niezwykle funkcjonalne i dobrze wyposażone mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, blisko terenów zielonych, z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 zł102 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 102m2, położony w samym Centrum Poznania przy ulicy Krysiewicza. Nieruchomość sąsiaduje ze Starym Browarem oraz Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,77 m² 9 016,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nietuzinkowego lokalu pod swoją działalność, biuro, gabinet, salę do medytacji? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39,80 m² 14 824,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dostępne od stycznia 2027 roku. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z otwartą kuchnią, balkonem. Lokalizacja: położone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł75 m² 14 665,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Penthouse z panoramicznym widokiem na Ostrów Tumski | Centrum Poznania | Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu penthouse, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku.