Serce 0 Ulubione

Mieszkania Poznań Ok. Palacza, Grunwald

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Grunwald do wynajęcia 39m2, mieszkanie 1 pokojowe umeblowane na iiip w budynku z cegły. Łazienka z w c wykończona nowoczesną glazurą z kabiną prysznicową Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

629 000 zł58,30 m² 10 789,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m , położonego w doskonałej lokalizacji w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 943 zł94,10 m² 12 231,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament z trzema sypialniami, zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny i jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł63,66 m² 13 572,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie biura nieruchomości jest pokrywane przez Sprzedającego. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na poznańskim Grunwaldzie, ulica Kamiennogórska. Mieszkanie idealne dla: -singla, -pary, -osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu eleganckie i nietuzinkowe mieszkanie położone w nowoczesnej kamienicy przy ul. Grottgera w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, ma powierzchnię ok. 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

446 341 zł23 m² 19 406,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana.

Szczegóły ogłoszenia

554 780 zł32,56 m² 17 038,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Miejskie impresje Bliskość wielowiekowej historii Poznania, kameralny urok dzielnicy i kojący wpływ nadwarciańskich krajobrazów splatają się w harmonijną.

Szczegóły ogłoszenia

725 226 zł49,86 m² 14 545,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek C lokal: C.1.3, loggia: 3,30 m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł ( powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51,08 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,08 m z dwoma balkonam położone przy ul. Szamarzewskiego 43. Świetna lokalizacja w samym sercu Jeżyc. Układ I wykończenie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 700 000 zł108 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super apartament obecnie w stanie deweloperskim ( i 3 miejsca postojowe w cenie ) w nowowybudowanym budynku Eiffage Immobilare przy Marcelińskiej 18. Lokal na ostatnim piętrze.