dowolna

Mieszkania Poznań os. Przyjaźni

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

221 000 zł38 m² 5 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni w Poznaniu (winogrady). Lokal znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku. Zajmuje powierzchnię 38 mkw i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu kawalerkę 27 m2 , zlokalizowaną na Os.Przyjaźni w niskim bloku na drugim piętrze. Mieszkanie jest wyremontowane świeżo odmalowane, nowa okna pcv ,łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, oddam w najem mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Przyjaźni o powierzchni 38 m2. Dostępne od zaraz. Mieszkanie ciepłe (nie narożne), jasne usytuowane od strony zachodniej stan dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

257 000 zł47 m² 5 468,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

BT - Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem Polecam na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie (powierzchnia 47m2) położone na osiedlu Przyjaźni, na Winogradach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja - winogrady Sprzedam 3-pok. mieszkanie o pow. 54m2 położone na Os. Przyjaźni od strony ul. Mieszka I. Lokal znajduje się na 1 ptr niskiego bloku. Układ mieszkania - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe na 7 piętrze w Poznaniu, os. Przyjaźni, od lipca. Mieszkanie dwupokojowe, po remoncie. Dwa niezależne pokoje, w pełni umeblowane, większy pokój szafa komandor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja - winogrady Sprzedam bardzo ładne 3-pok. mieszkanie o pow. 56,4m2 /łącznie z komórką lokatorską/ położone na Os. Przyjaźni. Lokal położony na 3 ptr niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

355 000 zł55 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bez pośredników sprzedam mieszkanie na os. Przyjaźni w wieżowcu 24. Budynek nowoczesny, oddany w 2011 roku. Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie. Mieszkanie idealne do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 250 zł57 m² 21,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja, winogrady Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 57m2 położone na Os. Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na 4 ptr niskiego bloku. Rozkład pomieszczeń Pokój 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Znakomita lokalizacja winogrady - os. Przyjaźni Wynajmę umeblowane 3-pok. mieszkanie o pow. 48m2 położone na parterze niskiego bloku. Okolica ul. Słowiańskiej i Gronowej. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

210 000 zł38 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie o metrażu 38,10 m2 na Os. Przyjaźni (winogrady ) Lokal mieści się na drugim piętrze w wysokim bloku. Większy pokój 16m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

214 800 zł39 m² 5 507,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Obrotu Nieruchomościami credo ma przyjemność oferować lokal 2 pokojowy na os. Przyjaźni. Piętro 3 w niskim ocieplonym bloku na zielonym i zagospodarowanym osiedlu. Powierzchnia 38,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

240 000 zł38 m² 6 299,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

247 000 zł47 m² 5 255,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja - winogrady Sprzedam 3-pok. mieszkanie o pow. 47,6m2 położone na Os. Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na 4 ptr niskiego bloku w środku osiedla. Układ pomieszczeń Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

247 000 zł47 m² 5 255,32 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja - winogrady Sprzedam 2-pok. mieszkanie o pow. 38m2 położone na Os. Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na 3 ptr niskiego bloku. Układ pomieszczeń Duży pokój /16m2/ - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2, zlokalizowane w Poznaniu dzielnica winogrady na Osiedlu Przyjaźni. Lokal mieści się na parterze jedenastokondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja - winogrady Sprzedam 3-pok. mieszkanie o pow. 47,6m2 położone na Os. Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na 1 ptr niskiego bloku. Układ pomieszczeń Duży pokój /16m2/ - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 250 zł50 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dla dwóch osób wygodne, dwupokojowe mieszkanie na Winogradach na Os.Przyjażni. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (16m2 i 12 m2) , dużej (15 m2) otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane w Poznaniu, dzielnica winogrady na Osiedlu Przyjaźni. Lokal mieści się na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja - winogrady - idealne na wynajem Sprzedam 2-pok. mieszkanie o pow. 38,6m2 położone na Os. Przyjaźni. 3 piętro w niskim bloku. Układ pomieszczeń Duży pokój - 16m2 (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam i polecam mieszkanie 2 pokojowe, na Winogradach - Os. Przyjaźni. Mieszkanie na 3 piętrze, w niskim bloku 4 piętrowym. Ładna i spokojna okolica oraz doskonałe położenie- dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja, winogrady Do wynajęcia 2-pok. częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na Os. Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na 3 ptr niskiego bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3pok. 53m2 - Os. Przyjaźni - niski blok cena: 310 000 ( do negocjacji ) - spółdzielcze własnościowe - 3p./ IVp. - czynsz 400 zł - piwnica - balkon od strony pd.- zach. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

159 000 zł27 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 19.05.2014r Kawalerka o powierzchni 26,70m2, położona na III piętrze w niskim IV piętrowym bloku. Blok ocieplony, położony wewnątrz osiedla. Doskonała lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

159 000 zł27 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

203 500 zł38 m² 5 355,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna oferta pod wynajem - istnieje możliwość przejęcia obecnego najemcy Mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku , bardzo dobra lokalizacja - os. Przyjaźni Proponowana cena :203 500 zł Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

1 230 zł57 m² 21,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 230 zł57 m² 21,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

245 000 zł51 m² 4 766,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz około 400zł. Jasna kuchnia z meblami- nowe płytki , pokoje 16m , 11m , 7,5m-parkiet , wc i łazienka-nowe płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij