dowolna

Mieszkania Poznań os. Przyjaźni

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Piątkowo,Poznań

1 150 zł38 m² 30 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,1 m2 położone na Os. Przyjaźni na 9 piętrze. Mieszkanie umeblowane. W pokoju na podłodze parkiet, kuchnia i łazienka podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowoczesna kawalerka poznań winogrady os.PRZYJAŹNI - OFERTA 0% PROWIZJI OD NAJEMCYv- wolne od zaraz Najem okazjonalny (umowa notarialna) Mieszkanie po remoncie, gotowe na najemcę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

4pokojowe/54m2 po kapitalnym remoncie, nowocześnie urządzone mieszkanie os.Przyjaźni-Poznań,z balkonem i piwnicą- na sprzedaż. Polecam wyposażone i w pełni gotowe mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

319 000 zł39 m² 8 264 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na Winogradach na os. Przyjaźni Metraż 38,6 m2, w skład którego wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

330 000 zł38 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,1m2, większy pokój połączony jest z aneksem kuchennym. Mieszkanie na 6piętrze w bloku 12 piętrowym na Osiedlu Przyjaźni. Kilka lat temu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pilnie bardzo ładne, funkcjonalne 2 pok. mieszkanie na osiedlu przyjaźni (maksimum 3 osobom). Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, wszystkie sprzęty i instalacje nowe. Opomiarowane co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 150 zł38 m² 30 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

265 000 zł38 m² 6 955,38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach - os. Przyjaźni opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 38,1 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na Os. Przyjaźni w Poznaniu. Mieszkanie zostało odświeżone. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd. Niedaleko mieszkania znajdują się sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem w niskim bloku na os. Przyjaźni. Dwa niezależne pokoje wyposażone w biurka z fotelami obrotowymi. Dwie sofy do spania. Okna wychodzą na zachód. Zależna kuchnia - wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

285 000 zł38 m² 7 480,31 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dwa niezależne pokoje, blisko centrum i komunikacji miejskiej - idealne dla pary, singla czy jako inwestycja. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Przyjaźni, skąd wszędzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

279 000 zł38 m² 7 322,83 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jasne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,1m2, położone na IV piętrze bloku na os. Przyjaźni. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

299 000 zł38 m² 7 847,77 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

288 000 zł38 m² 7 559 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji! Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w wysokim bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

380 000 zł54 m² 7 037 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam bardzo ładne, przestronne, jasne mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

260 000 zł38 m² 6 824 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sprzedam mieszkanie os. Przyjaźni pokoje 2 parter Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na wysokim parterze w wysokim budynku (13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

398 000 zł47 m² 8 541 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy Państwu mieszkanie w Poznaniu na Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na na 2 piętrze czteropiętrowego budynku. Blok otoczony jest mnóstwem zieleni. Od frontu znajduje się park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Winogradach na Os. Przyjaźni. Mieszkanie o pow. 38m2 położone jest na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

275 000 zł38 m² 7 218 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji! Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku na osiedlu Przyjaźni, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

285 000 zł38 m² 7 461 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 38,2m na 2 piętrze. 2 pokoje kuchnia łazienka z wc korytarz W okolicy liczne przedszkola, szkoły oraz żłobki. Duża ilość sklepów. 3 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Przyjaźni

Nowe Winogrady Południe,Poznań

220 000 zł27 m² 8 239,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Polecam do zakupu kawalerkę z oddzielną kuchnią położoną w czteropiętrowym bloku na piętrze III. Mieszkanie dla inwestora pod najem, dla rodziny lub singli. Mieszkanie: 26,7 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

399 900 zł53 m² 7 488,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe 4pok./53m2 po kapitalnym remoncie os.Przyjaźni-Poznań na sprzedaż. Polecam w pełni gotowe i wyposażone w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie (wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

600 zł47 m² 13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dwa pokoje w 3-pokojowym mieszkaniu położonym na Os. Przyjaźni w Poznaniu. pokój 9,1 m2 - 600 zł / miesiąc pokój 6,8 m2 - 500 zł / miesiąc Dodatkowo gaz i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

303 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Polecam do zakupu jasne, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz balkonem położone w czteropiętrowym bloku na piętrze IV na os. Przyjażni. Oferta dla zdecydowanego klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

1 200 zł48 m² 25,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji! Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie położone jest w niskim IV piętrowym bloku na piętrze IV. Idealne dla pary, studentów lub singli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

650 zł15 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz idealny dla dwóch osób pokój na os. Przyjaźni na poznańskich Winogradach w mieszkaniu trzy pokojowym dla osób lubiących spokój i cisze. Okres wynajęcia do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

800 zł48 m² 16,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokoje w niskim bloku na Os. Przyjaźni. Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz korytarz. Usytuowane jest na 4 piętrze w 4 - piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

259 000 zł38 m² 6 797,90 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Sprzedaż tylko za gotówkę! Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do zakupu jasne, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz balkonem położone w czteropiętrowym bloku na piętrze IV na os. Przyjażni. Oferta dla zdecydowanego klienta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

374 000 zł53 m² 7 030,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Przyjaźni, od strony ulicy słowiańskiej w spokojnej części poznańskich Winograd. Lokal znajduje się na parterze niskiego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

550 zł12 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz idealny pokój na os. Przyjaźni na poznańskich Winogradach w mieszkaniu z trzema pokojami dla osób lubiących spokój i cisze. Okres wynajęcia do końca stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Os. Przyjaźni blok 22 na poznańskich Winogradach. Osiedle monitorowane, bardzo zielone, spokojne i ciche. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 350 zł38 m² 36 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę najmu mieszkania położonego na osiedlu Przyjaźni na Poznańskich Winogradach o pow.38m2 składające się z dwóch pokoi ,łazienki ,korytarza oraz kuchni. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż bez pośrednio trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji szczególnie dla studentów na Os. Przyjaźni blok 17 na poznańskich Winogradach. Osiedle monitorowane, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zaciszna przytulna kawalerka do wynajęcia na os. Przyjaźni na poznańskich Winogradach. Kawalerka znajduję się na parterze w 4 piętrowym budynku. Kawalerka składa się z pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

300 000 zł38 m² 7 874,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Osiedlu Przyjaźni w Poznaniu. Blok po termomodernizacji, nowe windy, piąte piętro, ekspozycja okien na stronę zachodnią. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

299 000 zł38 m² 7 847,77 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Winogrady - os. Przyjaźni, 2 pok. 38,1 m2. Iiip./XIIp. 299 tyś. Polecamy do zakupu mieszkanie po generalnym remoncie. Wspaniała lokalizacja w pobliżu pst (szybki tramwaj), przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w niskim bloku na os. Przyjaźni. Przytulne i ustawne. Duża lodówka, cicha pralka. Umeblowane. Możliwość modyfikacji umeblowania np. wstawienie biurka dla studenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni. Doskonała lokalizacja: dobre połączenie komunikacyjne zarówno dla osób podróżujących samochodem jak i komunikacją miejską. 5 min.