dowolna

Mieszkania Poznań os. Stefana Batorego

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 400 zł68 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dla 1 lub 2 niepalących osób (zapraszamy ze zwierzakami) częściowo umeblowana kawalerka z balkonem, piwnicą i parkingiem. Os. Batorego nowa część. (ul.Postawska/Umultowska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piątkowo,Poznań

650 000 zł48 m² 13 457,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcam do obejrzenia filmu pokazującego nieruchomość! Z przyjemnością prezentuję ofertę świetnie zlokalizowanego mieszkania z fantastycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 900 zł34 m² 56,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane Polecam do wynajęcia kawalerkę położoną na 3 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku z 1997r. na os. Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 33,9m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga. Rezerwacja Śliczna kawalerka czeka na nowego najemcę! najem okazjonalny Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę, idealną dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

695 000 zł65 m² 10 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 65m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku na os. Stefana Batorego w Poznaniu. Stan mieszkania bardzo dobry, do zamieszkania w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 050 zł43 m² 47,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na na III piętrze w niskim 4-piętrowym bloku z 2001 roku na os. Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 43m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Morasko,Poznań

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Batorego 82C w Poznaniu tuż przy kampusie uam i pętli Sobieskiego. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

439 900 zł37 m² 11 986,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

**na sprzedaż przestronna i jasna kawalerka 36,7 m z balkonem | Batorego 41 | 439 900 zł** Uwaga, klient 0% Szukasz nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji, gotowej do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

709 000 zł65 m² 10 907,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2 pokojowe położone na osiedlu Stefana Batorego w nowszej części. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Pokoje są umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

558 000 zł51 m² 11 005,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji | Poznań, os. Stefana Batorego Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie polozone na 1 pietrze w 4 pietrowym bloku. Blisko petli tramwajowej, duzy balkon, pralka, lodowka. Dwa pokoje: 19m2 z aneksem i 12 m2 oraz lazienka 4m2. Czynsz 1800 zl plus 400zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 050 zł43 m² 47,67 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *D0 wynajęcia jasne mieszkanie w 4 piętrowym niskim bloku przy ulicy Batorego 48C *powierzchnia 41,8 m2 *4 piętro *ogrzewanie miejskie *miasteczko Uniwersyteckie i Rezerwat Morasko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 400 zł68 m² 35 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

712 000 zł52 m² 13 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz perełki gotowej od zaraz? Marzysz o eleganckim lokum blisko natury? bingo! lokalizacja: z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie znajdująca się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie W pobliżu szybkiego tramwaju na piątkowie! Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na 2 piętrze niskiego budynku na Piątkowie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

1 550 zł23 m² 68,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Całkowicie umeblowane! osiedle chronione i zamknięte! tylko dla singli! Na wynajem bardzo ładne 1-pokojowe mieszkanie, położone na III i ostatnim piętrze, niskiego budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 49,9 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

597 000 zł67 m² 8 910,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz spokojnego lokum dla siebie i swojej rodziny? Marzysz o dużej ilości zieleni w pobliżu? dobrze trafiłeś! lokalizacja: polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz eleganckiego mieszkania w świetnej lokalizacji ? Marzysz o nieruchomości wykończonej w wysokim standardzie gotowej do zamieszkania od zaraz ? bingo! lokalizacja: polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt; poleca się do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji: piątkowo/os. Batorego Fajne mieszkanie z balkonem i piwnicą. Do dyspozycji nowego Najemcy - od 02.12.2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atutem mieszkania jest jego lokalizacja, blisko uczelni, punktów handlowych, usługowych, bardzo dobra komunikacja transportowa, w pobliżu parku, mieszkania bezpieczne, bez gazu, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę usytuowaną na III piętrze w niskim bloku z 2013r. z windą na os. Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 32m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

795 000 zł66 m² 11 954,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze z ogromnym tarasem i indywidualnym garażem w zamkniętym osiedlu Ataner na poznańskim Piątkowie cena : 795 000 zł charakterystyka mieszkania :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 74,40m2 położone na I piętrze w budynku ataner rok budowy 2000 na strzeżonym osiedlu przy ul. Stefana Batorego. Najem okazjonalny. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

549 000 zł62 m² 8 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie na os. Batorego na poznańskim Piątkowie o powierzchni 61,5 m2 w pełnym rozkładzie. Dwustronne, z oddzielną kuchnią i piwnicą. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

670 000 zł62 m² 10 737,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecamy wygodne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zadbanym niskim 3 piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł63 m² 9 447,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , usytuowane na parterze w zadbanym budynku na os. Batorego. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

420 000 zł32 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty: pragniesz mieszkać w miejscu, gdzie cisza i spokój łączą się z bliskością centrum? Marzysz o przytulnej kawalerce do której od razu możesz się wprowadzić?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

2 650 zł52 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie! Oferuję do wynajęcia piękne, przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

549 000 zł62 m² 8 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł63 m² 9 447,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stefana Batorego,Poznań

2 550 zł65 m² 39,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Polecam na wynajem mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2. Lokal położony na poznańskim Piątkowie na osiedlu Stefana Batorego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

799 000 zł85 m² 9 433 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84,90 m, zlokalizowane na spokojnym osiedlu Stefana Batorego na Piątkowie, blisko terenów zielonych, blisko komunikacji miejskiej, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

590 000 zł49 m² 11 991,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! nowa, atrakcyjna cena! Z ogromną radością prezentuję dziś mieszkanie we wspaniałej lokalizacji, blisko przystanku pst a zarazem terenów zielonych, jest to oaza ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt; poleca się do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji: piątkowo/os. Batorego Fajne mieszkanie z balkonem i piwnicą Do dyspozycji nowego Najemcy - od 09.09.2024r (możemy.