dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 395 ogłoszeń

Rynek pierwotny

811 318 zł62,20 m² 13 043,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Pakiety.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,61 m² 16 005,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż nowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy. Doskonałe miejsce do życia, w centrum miasta, nieopodal płyty Starego Rynku w Poznaniu. Jeśli szukasz inwestycji pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 860 zł31,80 m² 13 328,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Komfortowe kawalerka w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Pakiety.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł40 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone w spokojnym miejscu przy ul. Karpiej (naramowice). W pobliżu dużo terenów zielonych, sklepy, punkty usługowe. Z mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

420 993 zł36,64 m² 11 489,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe mieszkanie w zielonej części Podolan bez prowizji i podatku pcc Najważniejsze atuty oferty Oferta bez prowizji dla kupującego Brak podatku pcc Możliwość wykończenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,92 m² 14 776,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego, świeżo wykończonego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części Poznania? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł52,90 m² 10 623,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,9 m , położone na Grunwaldzie, przy ul. Pogorzelskiej 4. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł42,59 m² 14 064,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# zakup bez prowizji # gotowe od ręki - Zobacz na żywo. . . . . . . . . . . . . . . . - - - mieszkanie Z widokiem na stadion - - - przy lesie marcelińskim - - - mieszkanie 2-pokojowe 42,59 m2 - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

707 940 zł51,30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,80 m² 13 370,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż Przedstawiona aranżacja stanowi wizualizację projektową, a nie zrealizowane wnętrze. Lokalizacja: grunwald/osiedle Bajkowe - spokojne, kameralne osiedle w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,16 m² 10 649,16 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,22 m² 13 776,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Poznań, jeżyce | ul. Jana Kassyusza 4 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 niezależne pokoje | ok. 48 m | Bonin | blisko Uniwersytetu Przyrodniczego Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu podstawowe informacje Powierzchnia: ok. 48 m Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 970 zł42,18 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,18 m , położone w inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Garbary, w samym sercu Poznania. Nieruchomość znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 329 zł41,19 m² 56,54 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne I starannie wykończone mieszkanie przy ul. 28 czerwca 1956 R - red park Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy, luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji Symfonia standard premium, który zachwyca od pierwszego wejrzenia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Ptasiej 28 w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 023 zł73,64 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, przestronne mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny w zielonej części Podolan bez prowizji i podatku pcc Najważniejsze atuty oferty Oferta bez prowizji dla kupującego Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 042 zł33 m² 12 577,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem i tarasem położona w atrakcyjnej części Jeżyc - idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Funkcjonalny układ z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł62,70 m² 12 424,24 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone w zadbanym budynku na Poznańskim Piątkowie, z dostępem do pełnej infrastruktury oraz sprawnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,60 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Bliźniąt (rataje). Nieruchomość oddana do użytku w 2001 roku, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją położone w klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań na Jeżycach. Mieszkanie zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

633 101 zł55,41 m² 11 425,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami o pow. 55,41 m2 w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 400 zł40 m² 13 885 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 40,5m2 + dodatkowo balkon 3,9m2, położone w bardzo atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Jeżyce. Lokal ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł39,39 m² 12 160,45 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków - inwestycja blisko centrum , w pobliżu Cytadela , Warta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 724 zł75,56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do obejrzenia. Zobacz mieszkanie pokazowe. To ostatnie mieszkanie w tym metrażu. Zadzwoń! Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł34,66 m² 11 800,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Fuelda to kameralna inwestycji zlokalizowana w Północnej części Poznania przy ulicy Maków Polnych, niedaleko ul. Naramowickiej. Doskonała lokalizacja zapewni przyszłym mieszkańcom błyskawiczną.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł29,42 m² 17 675,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Jeżycach. Mieszkanie o powierzchni 29,42m2 usytuowane na 3 piętrze rewitalizowanej kamienicy z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

698 844 zł73,64 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Posiadamy mieszkania z 30m tarasami z widokiem z 6 piętra! Nowy etap inwestycji już.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł41 m² 14 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,98 m , które łączy nowoczesny układ z komfortem codziennego życia. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,51 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto ul. Garbary do wynajęcia od zaraz! Zrewitalizowana kamienica z 2020 r. - nowa elewacja, - nowe klatki schodowe, - nowoczesne wejścia do mieszkań, budynek odnowiony i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

974 724 zł75,56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do obejrzenia - odbiór styczeń 2026. TO ostatnie mieszkanie W tym metrażu - zadzwoń! Zobacz mieszkanie pokazowe. Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat,.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł92,37 m² 16 455,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 92,37 m , położonego na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku, w jednej.