dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 395 ogłoszeń

Rynek pierwotny

380 000 zł25,13 m² 13 927,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością Zapoznaj się z naszą świąteczną promocją. Ceny niektórych mieszkań są w bardzo atrakcyjnej cenie. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł37,79 m² 13 627,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Twoje pierwsze mieszkanie na Jeżycach - nowoczesne, świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia! Szukasz idealnego miejsca na start? To 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł28,16 m² 12 784,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wykończonej kawalerki znajdującej się na trzecim piętrze kamienicy, wybudowanej w 1905 roku przy ul. Grobla, która obecnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31,19 m² 16 992,63 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka z balkonem, jasna i w pełni wyposażona Grunwald Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania lub atrakcyjnej inwestycji pod wynajem? Ta jasna, dobrze doświetlona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

639 665 zł37,85 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone w prestiżowej inwestycji przy ulicy Garbary, w samym sercu Poznania. Nieruchomość łączy w sobie ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł15 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój na wynajem Poznań, os. Przyjaźni | 1200 zł / m-c (wszystkie opłaty w cenie) Do wynajęcia zamykany pokój w mieszkaniu 4-pokojowym, położonym w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł54,85 m² 9 936,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie poznań/grunwald Na sprzedaż, z pięknym widokiem, jasne, 3-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone, w Poznaniu przy ul. Newtona. Mieszkanie Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł56 m² 11 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m , zlokalizowanego na drugim piętrze w kameralnym budynku przy ul. Mateckiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,40 m² 10 468,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na 3.piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w spokojnej, zielonej części miasta. Układ pomieszczeń: >.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 564 zł42,48 m² 13 219,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. Inwestycja zakończona w marcu! Możliwość zobaczenia mieszkań na żywo. Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 220 zł48,90 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera promocja kwietniowa - 9 800 zł / m2 rabat 60 000 zł! Ostatni lokal! top lokalizacja! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

934 586 zł82,78 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska Symfonia Ptasia 28 Pomiędzy ulicą Bułgarską a Laskiem Marcelińskim powstaje wyjątkowa inwestycja Symfonia Ptasia 28, łącząca nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe Poznań, ul. Kossaka 20 Powierzchnia: 84,80 m + 11 m poddasza Piętro: 4/4 (ostatnie)- cisza i spokój Budynek: kameralna kamienica z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 100 zł40,73 m² 11 640,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Możliwość wejścia na budowę! Mamy w ofercie wszystkie mieszkania z tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47,85 m² 14 629,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż dwupak inwestycyjny o łącznej powierzchni 47,85m2. Dwie niezależne kawalerki w nowym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym przy ul. Firlika 7 na poznańskich Podolanach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pięknie położone mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,5m2 + dodatkowo balkon, położone na 6 piętrze w budynku z windą. Ustawny salon z aneksem kuchennym ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 000 zł65,84 m² 11 330,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie wiesz jaką masz zdolność kredytową? Zadzwoń do mnie i sprawdź czy możesz kupić to mieszkanie! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu przy rondzie Żegrze. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 m² 10 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje lokal użytkowy/mieszkalny Centrum św. Marcin. Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w kamienicy, o pow.46m2, położone w Centrum Poznania. Lokal dopuszczony zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 312 zł40,97 m² 12 895,09 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Nowe Jeżyce , nowopowstająca dzielnica w centrum Poznania , wybudowano już ponad 2500 mieszkań ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł77,42 m² 15 486,95 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M na przepięknych Jeżycach w najnowszej inwestycji i ciesz się nowym mieszkaniem korzystając z wachlarza udogodnień znajdujących się w okolicy! Inwestycja Wieża.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł52 m² 24 038,46 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poznań, ul. Towarowa 37 - 2 pokoje, 52 m , balkon, miejsce w hali garażowej przy windzie, 11. piętro, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,95 m² 11 462,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wilda/ umeblowane/2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu przy ul. Wybickiego. Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Wybickiego w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 023 615 zł79,35 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Unikalny apartament z bezpośrednim widokiem na rzekę Wartę! Wyższy parter z balkonem i tarasem! Wysoki standard wykończenia brak prowizji | brak pcc Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł34,67 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła. -salon ma 22 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł36,33 m² 13 459,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości wykończonej pod klucz, znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł49 m² 13 612,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Sprzedam mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie z 2023 r. przy ul. Jasielskiej w Poznaniu. Bezpośrednio - bez dodatkowych prowizji! (pośredników zapraszam wyłącznie ze.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł35 m² 13 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po remoncie Łazarz, grunwald | 35 m | Parter | Gotowe do zamieszkania! Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji w Poznaniu? Mam coś idealnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 000 zł34 m² 13 441,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum.A NAWET NAD JEZIORO! +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ +Intersuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł60 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Poznań, ul. Błażeja 15 3 pokoje, 60 m , gotowe do wprowadzenia, dwa miejsca postojowe Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 490 zł35 m² 13 642,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawna, duża kawalerka o powierzchni aż 35m2 z balkonem od strony zachodniej. Dwa duże okna w salonie z aneksem umożliwiają wyodrębnienie osobnej sypialni. Klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

547 218 zł39,56 m² 13 832,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o własnym mieszkaniu lub inwestycji w sercu Jeżyc? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,44 m , położone na trzecim piętrze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

809 664 zł51,57 m² 15 700,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Harmony Antoninek to unikalne osiedle mieszkaniowe, które łączy nowoczesność z kojącą bliskością przyrody. Kameralny charakter inwestycji, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 49 m2 przy ul. Dolna Wilda. * mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone * wszystkie sprzęty i meble 2 letnie * * podjazd do.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł89,80 m² 9 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego mieszkania położonego w odrestaurowanej kamienicy na poznańskich Jeżycach. Budynek posiada monitoring oraz zadbaną, szeroką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł44 m² 11 022,73 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytaj Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym salonem i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł33,70 m² 12 908,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow.33,7 m2, położone na 3 piętrze w niskim , kameralnym budynku przy ul.Garbary w Poznaniu. Lokal charakteryzuje się wygodnym i ustawnym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż nieruchomość, która łączy elegancję, komfort i prestiż. Apartament w pełni umeblowany o powierzchni ok 40 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,33 m² 13 184,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,33 m , położone w klimatycznej kamienicy na Poznańskim Łazarzu - jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania. Idealna propozycja zarówno na.