dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Rataje

172 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

172 ogłoszenia

621 736 zł57,04 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na kameralnym i innowacyjnym osiedlu, które powstaje na poznańskim Ratajach. Jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37,80 m² 11 243,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, znajdującego się na osiedlu. Piastowskim w Poznaniu w dzielnicy Rataje. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

381 520 zł25,10 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam Cię inwestorze! bez prowizji, bez pcc Kawalerka inwestycyjna w sercu Rataj - idealna lokata kapitału! Pozwól aby mieszkanie zarabiało samo na siebie, przy zakupie większej ilości zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł44 m² 12 045,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 44m2 składają się: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

489 000 zł41,30 m² 11 840,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na VI piętrze w wysokim bloku z dwoma windami na os. Lecha na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 41,30 m2 składają się: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł64 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - Poznań, os. Stare Żegrze 69 To mieszkanie będzie idealne dla rodziny z dziećmi, która szuka funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł57 m² 10 122,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 650 zł70 m² 9 280,71 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie mieszkanie, zwolniło się z rezerwacji! Okazja! - 0% prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł77,20 m² 9 313,47 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bez obciążeń = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie o powierzchni i funkcjonalności szeregowca. Topowa lokalizacja! Na sprzedaż duże, jasne mieszkanie trzypokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 345 zł51,20 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazja 3 pok.51m2 DUŻY BALKON BLISKO tramwaj Premium Zapytaj o inne Mieszkanie trzypokojowe 51,3m2 z dużym balkonem na 1 piętrze w inwestycji PREMIUM. Zakup od dewelopera bez podatku pcc bez.

Szczegóły ogłoszenia

461 374 zł39,97 m² 11 543,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Doskonała komunikacja z miastem. Osiedle Unii Lubelskiej 4 zlokalizowane jest na wschodnim brzegu Warty, w południowo-wschodniej części miasta, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł63,20 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację i wynajęcie trzypokojowego mieszkania położonego w pierwszej liniii zabudowy przy rzece Warcie z bezpośrednim dostępem do terenów rekreacyjnych. L O.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31,70 m² 11 324,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

**kawalerka 31,7 m do remontu z piwnicą 5/8 piętro, blok 1991 r., nowe okna, winda po remoncie Górny Taras Rataje, Poznań** Sprzedam przytulną kawalerkę o powierzchni **31,7 m ** na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,41 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz. Podstawowe informacje: powierzchnia ok. 42,41m2 I piętro , niski blok 3-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie - Poznań, ul. Milczańska 6 | Lune de Malta Na wynajem wyjątkowe, nowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Lune de Malta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł43,70 m² 10 981,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na os. Piastowskiem. Mieszkanie z jasnym, przestronnym salonem z aneksem kuchennym oraz loggią. Częściowo otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37,91 m² 10 946,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku dwoma windami na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,91 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,01 m² 16 019,53 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Brak podatku pcc dla osób przy pierwszym zakupie nieruchomości. 0% prowizji dla biura sprzedającego! Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania na parterze z tarasem, ogrodem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł7 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam pokój w mieszkaniu studenckim. Oferta dla osób do 28 roku życia. Lokalizacja: poznań, os. Stare Żegrze 7. Blisko (3 min) do przystanku tramwajowego lub autobusowego. Dojazd w 10 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na poznańskich Ratajach, na osiedlu Piastowskim w Poznaniu. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Dogodna lokalizacja pozwoli na szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pozdom nieruchomości polecają do najmu mieszkanie 3 pokojowe w Poznaniu na Ratajach, osiedle Bohaterów III Wojny Światowej. Lokal znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 985 zł37,85 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc 0% prowizji Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na Ratajach. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji położonej w bliskiej odległości od ronda Starołęka i Ronda Żegrze. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! po gruntpwnym remoncie! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się na 8 piętrze wysokiego 16-piętrowego bloku na Os.Orła Białego (w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Piastowskie to spokojna, zielona okolica, położona w bliskim sąsiedztwie Wartostrady - popularnej trasy pieszo-rowerowej biegnącej wzdłuż rzeki Warty. W bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł31,30 m² 12 140,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

= mieszkanie do dowolnej aranżacji = = Dostępne od ręki! = Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Polecam do wynajęcia 2-pokojowe, wyremontowane i urządzone mieszkanie na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35,20 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu funkcjonalnego i zadbanego mieszkania o układzie 2 niezależnych pokoi, położonego na 1. piętrze w niskim bloku na osiedlu Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł53 m² 14 320,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Immo House poleca na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Poznaniu - przy ul. Katowickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77,20 m² 8 419,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A !promocja cenowa! Polecamy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne, 77 metrowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70,10 m² 35,66 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,10 m , z balkonem i niezależnym układem pomieszczeń, położone na os. Orła Białego 47 w Poznaniu. Świetna lokalizacja - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam! na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na 3 piętrze w niskim 4-piętorwym bloku na os. Bohaterów II Wojny Światowej na poznańskich Ratajach o powierzchni 47,2 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości - pobieramy prowizję ( 2200 zł jednorazowo) Poznań -os. Rzeczypospolitej Mieszkanie 77 m2- położone na 9 piętrze os. Rzeczypospolitej 14 3 niezależne pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,50 m² 9 700,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertę prowadzi: anna Strzelczyk, tel.   idealna inwestycja pod wynajem - 3 pokoje, rataje, poznań Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58,50 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta 0% prowizji od najemcy! Mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji! pozdom nieruchomości polecają do najmu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w Poznaniu, dzielnica Rataje (nowe Miasto),.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł44 m² 13 295,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż w trakcie remontu, zdjęcie poglądowe z inny realizacji. Mieszkanie będzie dosępn w okolicach maja/czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł74,78 m² 14 709,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poznań, ul. Milczańska 5 - przytulne mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej Nowoczesne 3-pokojowe, narożne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł62 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Kontakt: agnieszka Paprocka   Szanowni Państwo, mam przyjemność podzielić się dzisiaj z Państwem naszą nową ofertą lokalu mieszkalnego do sprzedaży. Os. Przemysława - tu nie trzeba.

Szczegóły ogłoszenia