dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 305 ogłoszeń

485 000 zł55 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości quality ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 467 000 zł78,95 m² 18 581,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny, spójny, nowoczesny. Wyobraź sobie poranek, w którym zapach świeżego pieczywa z piekarni na dole dociera do Twojego tarasu, a Ty pijesz kawę w otoczeniu japońskich klonów.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł112 m² 7 589,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

uwaga! fotki robocze super lokalizacja, duże mieszkanie w kamienicy do kapitalnego remontu na przeciwko gazowni przy ulicy Grobla w Poznaniu lokalizacja Blisko centrum do Starego Rynku 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł80,90 m² 8 961,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie inwestycyjne | 80,9 m | poznań, os. Rusa Myślisz o bezpiecznym i dochodowym sposobie inwestycji środków pieniężnych ? Ta propozycja może być dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

609 612 zł54,92 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł55,73 m² 17 028,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M na przepięknych Jeżycach tuż przy rynku jeżyckim w najnowszej, kameralnej inwestycji i ciesz się nowym mieszkaniem korzystając z wachlarza udogodnień znajdujących.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł46 m² 12 739,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kapitalne, nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Jeżyce - Sołacz Jeszcze w tym roku odbiór kluczy do tego atrakcyjnego mieszkania położonego w nowo powstałym kompleksie nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł51,70 m² 13 733,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w rewitalizowanej willi miejskiej w jednej z najbardziej rozwijających się części Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 904 zł45,96 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inewstycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 911 zł99,86 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z loggią i garderobą w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł41 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł14,64 m² 16 325,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł48,97 m² 14 886,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 000 zł80,50 m² 10 596,27 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM.A NAWET NAD JEZIORO! + OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + Intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,60 m² 11 134,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do kupna wyjątkowego mieszkania poznań, winogrady (os. Przyjaźni) Podstawowe informacje Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48 m, położone na parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł30,40 m² 13 059,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

| polecam na sprzedaż mieszkanie w cichej, zielonej okolicy na poznańskim Zielińcu! Opis mieszkania: lokal o metrażu 30,39m2, położony na poznańskim Zielińcu przy ulicy Świętowidzkiej 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 523 zł44,92 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie wiesz jaką masz zdolność kredytową? Zadzwoń i sprawdźmy to razem! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na budującym się osiedlu przy Unii Lubelskiej. Idealne dla rodzin, par, jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej i zielonej części Poznania Grunwald, ul. Izaaka Newtona. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł38,90 m² 18 997,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz nieruchomości o potwierdzonej rentowności w prestiżowej lokalizacji, ten apartament na ul. Podgórnej to strzał w dziesiątkę! W pełni funkcjonalny, klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł66 m² 11 515,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Przedstawiam do sprzedaży komfortowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie w lokalizacji Poznań Grunwald / Junikowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł48,95 m² 13 993,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowa niższa cena! apartament premium! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu - Wilda ul. Fabryczna. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,95 m2 usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł66,30 m² 11 915,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Poznaniu na ulicy Nowowiejskiego 24. :O mieszkaniu: -3 niezależne pokoje -salon z aneksem kuchennym -łazienka -schowek (wykorzystywany jest miejsce pod pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

389 961 zł39,39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,39 m2 przy ulicy Umińskiego na Wildzie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł61,23 m² 16 315,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu poznańskich Jeżyc, w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic miasta w najnowszej, popularnej inwestycji Wieża Jeżyce. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł32,90 m² 15 471,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł56,55 m² 14 323,61 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjnym, wykończonym mieszkaniem położonym w nowszym budynku na Winogradach (przy granicy z dzielnicą Naramowice) w Poznaniu. Uwaga: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł89,82 m² 8 350,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w kamienicy z 1905 roku przy ul. Wierzbięcice 19 (wilda). Lokal na wysokim parterze, z balkonem i piwnicą. Mieszkanie przygotowane do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 404 zł53,97 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A na 8.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77 m² 11 675,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gustujesz w luksusie i elegancji ? Chcesz zamieszkać w prężnie rozwijającej się i zmodernizowanej cześci poznańskich Naramowic ? to tutaj! Serdecznie polecam klasycznie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w samym sercu poznańskich Jeżyc przy ulicy Żurawiej - jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

952 061 zł82,86 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji ostatnie lokale Słoneczne 5 pokojowe mieszkanie z balkonem i ekspozycją na 3 strony świata. Bliskość Lasku Marcelińskiego z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł73,70 m² 9 430,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż mieszkanie inwestycyjne Lokalizacja: poznań, piątkowo os. Stefana Batorego Powierzchnia: 73,7 m Liczba pokoi: 6 (niezależne) Piętro: 4/4 (niski blok z 1989r.) Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 848 zł27,50 m² 14 358,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Okazja - ustawna kawalerka od strony zachodniej z balkonem - tylko teraz w świetnej cenie zadzwoń i zarezerwuj mieszkanie już dziś. Klasyczny układ mieszkania z salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49,70 m² 11 368,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam do sprzedaży funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 49.7 m , położone przy ul. Fieldorfa na Strzeszynie Greckim. W cenie mieszkania miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł32 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

| kawalerka o powierzchni 32 m2, znajdująca się na wysokim parterze w bloku 15 piętrowym. Osobna kuchnia. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł59,50 m² 10 518,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! - Zobacz na żywo!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mieszkanie 4-pokojowe 59,5 m2 z poddaszem - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 296 zł67 m² 11 183,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Inwestycji prezentuje nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i ogródkiem, położone na Jeżycach jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Poznaniu. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł92,25 m² 10 840,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, urokliwego oraz ustawnego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 125 zł38,75 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem, będące częścią nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego. Mieszkanie mieści się na parterze i przynależy do niego prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł84,90 m² 10 011,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie na os. Wł. Łokietka w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 84,90 m2 znajdujące się na drugim piętrze w niskim 4 piętrowym bloku. Lokal stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46 m² 10 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż - Poznań, ul. Robocza Dolna Wilda - 46 m Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku z 2010 roku.